Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna data premiery GTA V znana! Wiemy, na jakie platformy trafi produkcja Rockstara!

109 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 18:38, diabolo20 napisał:

Tylko idioci z marketingu nieliczą kopi gier PC sprzedawanych drogą elektroniczną no
ale dalej żyjmy w bajce pod tytułem "na PC się nie opłaca lepiej twórzmy gry na konsole
ograniczone i marnej jakości grafiki"

Buahahaha. Zawiść? Skoro robią to od 10 lat, to chyba na tym nie tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nie kupię gry dopóki nie wyjdzie na PC z taką optymalizacją jak MP3. Konsoli nie mam dla tego, że mnie na nią nie stać, tylko po prostu dlatego, że nie lubię na konsolach grać. Dla mnie na padzie sterować kamerą się nie da i zdania nie zmienię, a próbowałem się przyzwyczaić. Więc dziękuje, ale nie jestem tak napalony na tą grę (z resztą nigdy na żadną nie byłem), żebym nie przeżył bez grania w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 18:43, Dared00 napisał:

Zawiść?

Inne posty tego typka wskazują na niezły poziom butthurtu i obwiniania konsol o całe zło świata gier, więc raczej tak.
Do newsa - to, że wersja na PC będzie później mnie nie dziwi - robili tak od długiego czasu, więc nie wiem o co ta spinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od GTA III ta seria zawsze najpierw wychodzi na konsole więc nie wiem o co się tutaj każdy spina. Jak tak narzekacie to kupcie sobie konsole zamiast wkurzać wszystkich dookoła i ryczeć jak małe bachory. Dla połowy takich płaczków GTA V nie powinno w ogóle na PC wychodzić, może by skończyli lamentować.

A co do tematu newsa - Super, czekam jak na szpilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale RS nie powiedziało tak jak napisał autor, że wyłącznie na Xbox 360 i PS3.
O tym w 99% można, a nawet powinno się tego spodziewać. Ogólnie w takie gry, a szczególnie w serię GTA szczególnie lubię grać w GTA przez grafikę, mody i dla mnie wygodę i choć mam PS3 to wątpię, że kupię GTA V nową na konsolę, bo czekam na grę w wydaniu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 18:55, Ifym napisał:

Od GTA III ta seria zawsze najpierw wychodzi na konsole więc nie wiem o co się tutaj
każdy spina. Jak tak narzekacie to kupcie sobie konsole zamiast wkurzać wszystkich dookoła
i ryczeć jak małe bachory. Dla połowy takich płaczków GTA V nie powinno w ogóle na PC
wychodzić, może by skończyli lamentować.

A co do tematu newsa - Super, czekam jak na szpilach.


Jak czytam takie posty jak twój, to ja uważam, że co nie którzy nie powinni mieć możliwośći grania na konsolach.A co do GTA, to się z lekka spieniłem.Mam nadzieję, że wogle wydadzą to zafajdane GTA, a jeśli nie, to od Rockstara nie kupię już nigdy żadnej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jakiś porządny news o GTA V ;-) Ja już zacieram łapki i szykuję się na pre-ordera. A pecetowcom pozostaje życzyć cierpliwości i mam nadzieję, że tym razem czekanie się opłaci i PC dostanie porządną konwersję, bo tego, że gra się na komputerach ukaże jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 18:10, vergilpoznan napisał:

Co do do PC''etowców to macie lepiej bo w czasach GTA IV konsole nie były takie tanie
a teraz Xbox''a używanego to nawet za 300/400zł kupicie


Dla jednej gry, o której pewnie miesiąc po premierze konsolowej powiedzą, że, cuda cuda, jednak na PC będzie? Nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komentarz Rockstara co do wersji PC pod komentowanym newsem: "Hey guys, glad to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the PC platform, we''re currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don''t have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues to spam the comments section will have their commenting privileges suspended."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2012 o 19:09, Kajmal napisał:

to zafajdane GTA, a jeśli nie, to od Rockstara nie kupię już nigdy żadnej gry!

Jak to GTA takie zafajdane to na cholerę na nie czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 19:50, Madoc napisał:

Oficjalny komentarz Rockstara co do wersji PC pod komentowanym newsem: "Hey guys, glad
to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the
PC platform, we''re currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and
don''t have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues
to spam the comments section will have their commenting privileges suspended."


To po prostu trzeba mówić: na X360 i PS3 będzie i nie ma szczegółów dotyczących wersji PC, bo skupili się na wersjach konsolowych. Jakby inne studio wzięło się za wersję PC to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że mam konsole poczekam na wersję PC, przeżyje kilka miesięcy czekania w zamian za niższą cenę i lepszą grafikę. Poza tym, jak przypomnę sobie jak wyglądała wersja GTA4 na PS3... Tak, poczekam na wersję na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować