Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Disney przejmuje Lucasfilm! Będzie 7. epizod Gwiezdnych wojen!

199 postów w tym temacie

to że Lucas się wypalił było widać od dawna. wojny klonów to nic innego jak odcinanie kuponów od dobrej niegdyś marki.
jedyne co mnie przeraża to dostosowanie gier lucasarts do standardu pegi 12-14
zamiast epizodu 7 wolałbym świetną trylogię dartha bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... to może jednak się doczekam filmowej ekranizacji sagi o Exar Kunie...
Co prawda nie w 2015 bo tu pewnie polecą standardem czyli dalej wałkujemy Luca i ferajnę [tylko co to za ep7 z bohaterami znanymi ze starej trylogii bez Hammila i Forda ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 09:29, Nalfein napisał:

A ja mam cichą nadzieję, że może w końcu ukaże się na DVD\Blu-ray ORYGINALNA wersja epizodów
4-6.

Przecież oryginalne wersje trylogii wylądowały na DVD. Sam takowe posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2012 o 09:34, Henrar napisał:

Przecież oryginalne wersje trylogii wylądowały na DVD. Sam takowe posiadam.



Jemu raczej chodzi o wersje nie przerabiane.
To co masz [i to co mam ja czyli zapewne te same lub pokrewne wersje] to kolekcja która w przypadku starych epów dostała solidny remastering.
Np Jabbe zrobionego w kilku scenach komputerowo, poprawione grafiki efektów specjalnych w kosmosie czy poprawione wizualizacje blasterów, saberów itp bzdety.
Dodatkowo w 6tym epie masz np doklejonego do Bena i Yody Anakina w wersji z EP3 [Hayden Christensen]...
Można by takich "ulepszeń" mnożyć bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 09:38, Pietro87 napisał:

Jemu raczej chodzi o wersje nie przerabiane.

Wiem o co chodzi i wiem dokładnie, jakie wersje posiadam. Oryginalne, kinowe wydania na DVD już były. Jedynymi, które nie doczekały się tej wersji, to edycje specjalne z 1997 roku.

I jak się pytasz skąd to mam - parę lat temu stara trylogia została wydana w edycji limitowanej, która zawierała wersje DVD z 2004 roku (czyli te najbardziej odświeżone, z takimi błędami jak różowe miecze świetlne, czy zmieniający kolo miecz Luke'a Skywalkera w EPIV) i dodatkowo edycje oryginalne na osobnym DVD.

http://allegro.pl/star-wars-trylogia-oryginalne-wersje-kinowe-i2753786883.html
Tutaj masz chyba jedyną aukcję z takim wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.
> jedyne co mnie przeraża to dostosowanie gier lucasarts do standardu pegi 12-14



Ale czy kiedykolwiek było inaczej ? W stareńkim Dark Forces - zero krwi. W "Jedi Knight" (tych robionych przez Raven) przycięty ich autorski "podsilnik", dzięki któremu w Soldier of Fortune można było przeciwników nieźle poszatkować (ręka, noga, mózg na ścianie).Oczywiście krwi również zero. Zresztą gier od tego wydawcy było w cholerę i większość celowała w rating "T" . Pal już licho zresztą "krew i flaki", ale gry od tego wydawcy jakoś specjalnie dorosłego "feelingu" nie prezentowały.

Chyba jedynie Kotory mają oznaczenie pegi "16" (wersje na Europę, w USA pewnie łapią się na "T"), ale tu też głowy nie dam. Generalnie jednak Disney nie musi gier Lucasa do standardu "12" dostosowywać, one są już z tym standardem kompatybilne (poza nielicznymi wyjątkami, ale takowe u Disneya też się znajdą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumien dlaczego ludzie placza i z gory zakladaja,e ze skoro Disney przejal Star Warsy to z kolejnego filmu wyjdzie jakis shit dla dzieci? Sorry ale po obejrzeniu Trona to ja jestem raczej optymistycznie nastwiony po przeczytaniu tej wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę serio myślicie, że dadzą Goofy''emu i Myszce Miki miecze świetlne?!

Ktoś jeszcze pamięta Króla Lwa, Dzwonnika z Notre Dame czy Atlantydę: Zaginiony ląd? Tyle w temacie braku przemocy i niedojrzałości. Poza kolejnymi epizodami filmu być może wreszcie sfinansowany zostanie serial live-action, oby jednak nie był ciągnięty w nieskończoność. Tak się jednak może stać, bo i Filoni stwierdził, że jego TCW będzie trwało tak długo, jak tylko będzie oglądane (jestem fanem tego serialu, ale co za dużo, to niezdrowo!), a poza tym McCallum chciał również i kolejne spin-offy serialu live-action...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 09:57, Ciekawski94 napisał:

Najgorsze co się mogło stać, ludzie chyba nie wiedzą co Disney zrobił z Marvelem gdy
go wykupił.


A zrobił coś ?
Oprócz wydania kilku komercyjnych badziewi pod target typu 10-13 kompletnie nic większego się nie ruszyło.
Serie motion comics jak wychodziły tak są, planowe większe animacje i seriale pod target 15-18+ też są, jak wyjdą jako kaszanka to wtedy można zacząć płakać.

Swoją droga Marvel i przed wykupem przez Disneya nie stał zbyt twardo w porównaniu do konkurencji.
Tam gdzie DC + WB ciągnie jednostajnie polityke tworzenia seriali dla wszystkich [taki JL+JLU tudzież Joung Justice może oglądać zarówno dzieciak 12-13 lat jak i taki stary pryk jak ja który przewertował w swoim życiu niemała tone komiksów i zawsze znajdzie w takich animacjach ukłony w swoją stronę.. od wydania Batman TAS DC potknęlo się naprawdę niewiele razy... ] jak i bardziej dojrzałych animacji dla fanów komiksu [Batman Year One, Crisis on Two Earths, Batman & Superman Public Enemies, Batman & Superman : Apocalypse, All Star Superman, Superman vs The Elite, Batman : Under the Red Hood, Batman : Dark Knight Returns]

Marvel swoją batalię z DC w dziale animowanych produkcji przerypał już dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:05, Demagol napisał:

Wy naprawdę serio myślicie, że dadzą Goofy''emu i Myszce Miki miecze świetlne?!


Jest to jedna z opcji...

Dnia 31.10.2012 o 10:05, Demagol napisał:

Ktoś jeszcze pamięta Króla Lwa, Dzwonnika z Notre Dame czy Atlantydę: Zaginiony ląd?


Tak a ktos pamięta, że od czasu tworzenia tych animacji mineło kupe lat i polityka Disneya się bardzo zmieniła ?
Zmienił się tez komercyjny aspekt ich produkcji, starczy spojrzeć na sieczkę jaka rzucają na swoich Disney Channelach.

Disney formę odzyskał stosunkowo niedawno po serii gniotów.
Pierwszym bardziej udanym filmem animowanym była "Księżniczka i Żaba" [powrót do staroszkolej animacji i fabularnie infantylnie, acz przyjemnie] a potem zrobiony w animacji komputerowej film "Zaplątani".

Na dobra sprawę od Lilo i Stitch aż do "Księżniczki i Żaby" to co wydawał Disney zaliczało się do grona słabizny lub gniotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:15, Pietro87 napisał:

Jest to jedna z opcji...


...

Ale Piraci z Karaibów chyba źli nie byli, nie? Nie wiem, nie oglądałem, ale jedynka dostała pięć nominacji do Oscara, więc chyba zła nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2012 o 10:17, Demagol napisał:

Ale Piraci z Karaibów chyba źli nie byli, nie? Nie wiem, nie oglądałem, ale jedynka dostała
pięć nominacji do Oscara, więc chyba zła nie była.


A to piraci byli animowani.
Patrz no oglądałem wszystkie części a ten fakt mi jakoś umknął :)
Ale tak formalnie - tak jedynka była całkiem ok, kolejne części leciały po równi pochyłej w dół [aczkolwiek serie lubię bo Johny jednak sytuację ratował swoim performancem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad wam do glowy przyszlo ze bedzie to o skywalkerze. napewno bedzie o czyms kompetnie innym w przyszlosci, albo cos na temat Old republic. Zobaczymy co z tego wyniknie, ja tam sie nie martwie, wczesniej Lukas mowil ze napewno nie bedzie wiecej SW a jak teraz maja byc to sie zoabczy czy dobre czy nie. Mam nadzieje ze nie bedzie to bajka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:39, IMPARTIAL92 napisał:

skad wam do glowy przyszlo ze bedzie to o skywalkerze.

Bo Disney na pewno nie użyje siły przebicia, jaką ma nazwisko Skywalker. Na pewno. Na 100%.
Gooby, plz, to na pewno będzie historia kolejnego Skywalkera, pytanie tylko którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować