Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już 30 milionów ludzi korzysta z Originu

47 postów w tym temacie

Tak, podejrzewam, że gdyby nie ostatnia wpadka z kuponami i nie fakt, że zmuszają do instalacji tego badziewia na dysku aby grać w ich gry, to klientów nie byłoby aż tylu.

I zanim powiecie, że steam też zmusza do instalacij softu: zgoda, tylko, że steam nie szpieguje naszego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:27, Gremo napisał:

Odkąd okazało się że np Armored Kill jest o 5 zł tańszy w wersji pudełkowej niż w Originie
to już u nich nic nie kupie...

też mi wywód ciekawi mnie czy nadal u nich RE5 kosztuje 80zł podczas gdy pudełkowe idzie dostać za niecałe 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"JUŻ 30 MILIONÓW LUDZI KORZYSTA Z ORIGINU"
...a ja jeszcze nie :D

A tak na serio, to pewnie jakbym kupował gry, które muszą być tam zarejestrowane, to korzystałbym. Tak samo jak ze Steam''em - nie kupuję tam gier, po prostu go mam, bo wiele gier go wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:21, maggit napisał:

Tak, podejrzewam, że gdyby nie ostatnia wpadka z kuponami i nie fakt, że zmuszają do
instalacji tego badziewia na dysku aby grać w ich gry, to klientów nie byłoby aż tylu.

I zanim powiecie, że steam też zmusza do instalacij softu: zgoda, tylko, że steam nie
szpieguje naszego komputera.


Origin też nie, więc co to za argument?
EA nie robi niczego, czego Valve nie robiło lata temu - różnica polega na tym, że Gabe zapewnia graczy o jego wielkiej miłości do nich podczas wciskania im Steam (ing pile of ...) do gardła. Ot, świetny polityk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że wmusili Origin graczom którzy chcieli zagrać w jakąś z ich gier to nie ma się czym chwalić. Dodatkowo wszystkie konta EA zamienili na konta Origin z automatu więc tutaj też nie ma o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie? A to, że wycofano go w Niemczech, to co? Musieli zmienić EULA, ale teraz zmieniło się jedynie to, że
nie sprzedają zbieranych informacji osobom trzecim. W przeciwieństwie do Steama mogą zbierać informacje o zainstalowanych przez Ciebie programach, a Ty albo musisz się na to zgodzić, albo nie używać ich produktów.
Ja już wybrałem. Mam nadzieję, że więcej osób tak zrobi.

Dnia 31.10.2012 o 12:31, Principes napisał:

EA nie robi niczego, czego Valve nie robiło lata temu - różnica polega na tym, że Gabe
zapewnia graczy o jego wielkiej miłości do nich podczas wciskania im Steam (ing pile
of ...) do gardła.


No jak nie? EA próbuje wprowadzić monopol, bo ich gier nie kupisz na innej platformie cyfrowej (co najwyżej kody odblokowujące je w Origin). Niby Valve robi to samo, ale porównaj sobie bibliotekę gier EA, a gier Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 13:16, maggit napisał:

No jak nie? EA próbuje wprowadzić monopol, bo ich gier nie kupisz na innej platformie
cyfrowej (co najwyżej kody odblokowujące je w Origin). Niby Valve robi to samo, ale porównaj
sobie bibliotekę gier EA, a gier Valve.


Jedyne co dobre w Origin to to że ceny są w PLN, i tak za drogie ale są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:21, maggit napisał:

Tak, podejrzewam, że gdyby nie ostatnia wpadka z kuponami i nie fakt, że zmuszają do
instalacji tego badziewia na dysku aby grać w ich gry, to klientów nie byłoby aż tylu.

I zanim powiecie, że steam też zmusza do instalacij softu: zgoda, tylko, że steam nie
szpieguje naszego komputera.

Zacznijmy od tego, że przez STEAM''a działają gry różnych wydawców, a Origin to wewnętrzna sprawa EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł powinien brzmieć " Już ponad 30 milionów ludzi EA zmusza do korzystania z Origin !"
taka jest prawda ludzie to mają bo nie mają wyjścia jak chcą zagrać "legalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie nienormalni jestescie? Kto was zmusza do korzystania z tego Origin? Od czasu dodania tego syfu przy okazji premiery BF3 do gier EA, nawet jedno pudelko ze znaczkiem tej firmy nie zawitalo na moja polke.

Ze przegapie jakies tam niezle tytuly bo "walnalem focha"? I co z tego? Lepiej wbrew sobie poddac sie procesowi wtlaczania coraz to nowych trojano-spyware-gowien do gier? A potem oczywiscie narzekac na nie na forach w necie, lub pisac do pomocy technicznej EA bo z jakiegos tam powodu zablokowali mi mozliwosc uruchomienia gry za ktora sie im zaplacilo?

Lagow w singlu juz sie doczekalismy. Ba, lagi w singlu pobily rekordy sprzedazy. Jakies moski juz kupuja "sezonpasy" na kilka dodatkow do gry, o ktorych nie wiedza absolutnie nic (!). Ba, nie wiedza nawet czy owe dodatki sie pojawia. Co bedzie dalej? Przesylanie skanu karty rowerowej do centrali wydawcy w celu "aktywacji licencji na uzytkowanie oprogramowania w czasie 30-stu dni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować