Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Assassin`s Creed III - zgarnij unikalne nagrody!

51 postów w tym temacie

gram.pl

Długo oczekiwany przez rzesze fanów Assassin’s Creed III w wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 trafił dzisiaj na sklepowe półki. To świetna okazja do świętowania i w związku z tym, wraz z polskim oddziałem firmy Ubisoft, zapraszamy do konkursu z asasyńskimi nagrodami!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Assassin's Creed III - zgarnij unikalne nagrody!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było coś wygrać, bo jestem ogromnym fanem serii, ale co tam, pewnie z moim szczęściem i tak wszystko kupię na Allegro, bo nic nie wygram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs był łatwy, odpowiedzi wysłane, na nagrodę raczej nie liczę. Kiedyś miałem niezły streak więc pewnie nagrody raczej nie zgarnę. Jeżeli już miałoby to coś być to spora koszulka podobna do tej, którą wygrałem w zeszłym roku jak dobrze pamiętam na początku (z Brotherhood) więc do kolekcji "Assassynów" by była w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwizna. Odpowiedzi wysłane. Pewnie nie wygram, ale zawsze warto spróbować.

Jeszcze jedno, dziękuję - mało kto pamięta o tym słowie w dzisiejszych czasach, a myślę, że ekipie Gram.pl należy się za zorganizowanie konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych konkursow... A ja mam pytanie - co ze zwyciezcami z konkursu dotyczacego Battlefield: Heroes i nagrod ufundowanych przez EA - gdzie do wygrania byly zestawy firmy Corsair i kilka egzemplarzy Battlefield: Premium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować