Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Assassin`s Creed III - zgarnij unikalne nagrody!

51 postów w tym temacie

Odpowiedzi wysłałem.
Jeszcze niegdy nic nie wygrałem to może akurat uda się coś wygrać.
Podoba mi się plecak, taki oryginalny :)

I wielkie dzięki dla ekipy gram.pl za organizowanie wsyzstkich konkursów. :P

Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż dobrze bo każdy teraz będzie miał szanse na zgarnięcie takich nagród, ale tylko ci wytypowani którzy wypełnili na 100% dobrze ankietę.
A mam takie pytanie. My możemy sobie wybrać co byśmy chcieli i czy każda z tych rzeczy trafi do co najmniej jednego gracza (bluza, koszulka, torba)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Reklamacje dotyczące faktu otrzymania innej nagrody niż przyznana lub nieotrzymania nagrody powinny być zgłoszone do 11 listopada 2012 roku." Konkurs do 14, reklamacje do 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym jakoś specjalnie narzekał, ale Ubisoft kiepsko te swoje gadżety produkuje. Niepotrzebnie wali całe logo gry, zamiast subtelniejszych ozdób. Kto zna grę i tak je rozpozna, a kto nie, temu i wielkie logo nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawnych odpowiedzi bedzie na pewno wiecej niz nagrod :) Wiec jak beda wybierani zwyciezcy konkursu? Kto pierwszy ten lepszy czy losowanie? Dzieki z gory za odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 17:59, Kondi001 napisał:

Poprawnych odpowiedzi bedzie na pewno wiecej niz nagrod :) Wiec jak beda wybierani zwyciezcy
konkursu? Kto pierwszy ten lepszy czy losowanie? Dzieki z gory za odpowiedz :P


Każdy taki konkurs ma klucz wybierania zwycięzców. Jeśli przeprowadzane byłoby losowanie, potrzebna byłaby zgoda odpowiedniego organu (ministerstwa finansów?) - byłaby to wtedy gra losowa, której nie można zorganizować sobie ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gromką nadzieję, że po zakończeniu konkursu będzie można kupić te rzeczy w jakimś sklepie. Na zdjęciu wyglądają bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 19:31, Daelor napisał:

> Poprawnych odpowiedzi bedzie na pewno wiecej niz nagrod :) Wiec jak beda wybierani
zwyciezcy
> konkursu? Kto pierwszy ten lepszy czy losowanie? Dzieki z gory za odpowiedz :P


Każdy taki konkurs ma klucz wybierania zwycięzców. Jeśli przeprowadzane byłoby losowanie,
potrzebna byłaby zgoda odpowiedniego organu (ministerstwa finansów?) - byłaby to wtedy
gra losowa, której nie można zorganizować sobie ot tak.


Dzieki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie sądzę, że wygram, mimo to wysłałem odpowiedzi ;)

Pytania są dosyć łatwe, myślałem, że GRAM.pl coś innego wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować