Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Amnesia: A Machine for Pigs z fragmentami rozgrywki - jest przerażająco

17 postów w tym temacie

Hmmm... trailer jak dla mnie miazga totalna i po prostu jestem... woooooooow...

Ale kurczę: to nie jest gra dla mnie. Chyba że chcę mieć przez kolejne kilka miesięcy przejście na tryb nocny z moim życiem z powodu bezsenności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vegost
Nie porównuj się Amnesia do Resident Evil i Silent Hill. To przecież zupełnie inne. Serii Resident Evil i Silent Hill nie są shity, lecz hity dla mnie. Po prostu mają inne klimaty i fabuły. Jedna z podstawowa cecha Penumbra i Amnesia to bycie bezbronny (brak bronie), co podnosi poziom strach. Kolejna cecha to, że nic nie wiadomo gdzie potwór się pojawi. Brrr! I ma ciekawa fabuła i zagadki. Penumbra i Amnesia są super! A kolejna Amnesia będzie hit! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 21:12, Sir_Xan napisał:

@Vegost
Nie porównuj się Amnesia do Resident Evil i Silent Hill. To przecież zupełnie inne. Serii
Resident Evil i Silent Hill nie są shity, lecz hity dla mnie. Po prostu mają inne klimaty
i fabuły. Jedna z podstawowa cecha Penumbra i Amnesia to bycie bezbronny (brak bronie),
co podnosi poziom strach. Kolejna cecha to, że nic nie wiadomo gdzie potwór się pojawi.
Brrr! I ma ciekawa fabuła i zagadki. Penumbra i Amnesia są super! A kolejna Amnesia będzie
hit! :)


Przez translator to puściłeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 21:12, Sir_Xan napisał:

@Vegost
Nie porównuj się Amnesia do Resident Evil i Silent Hill. To przecież zupełnie inne. Serii
Resident Evil i Silent Hill nie są shity, lecz hity dla mnie. Po prostu mają inne klimaty
i fabuły. Jedna z podstawowa cecha Penumbra i Amnesia to bycie bezbronny (brak bronie),
co podnosi poziom strach. Kolejna cecha to, że nic nie wiadomo gdzie potwór się pojawi.
Brrr! I ma ciekawa fabuła i zagadki. Penumbra i Amnesia są super! A kolejna Amnesia będzie
hit! :)


Nie rozumiem, napisz dokładnie i bez błędów bo nie mogę tego przeczytać. Pod względem gatunku czyli "horrory" to Silent Hill i Resident Evill są do dupy. Ani się tego bać, a równie można się śmiać. Kolejna część to gwóźdź do trumny tejże serii. Nic dziwnego, że gracze szukają zupełnie gdzie indziej. Dla mnie Amnesia miażdży obie te serię pod tym względem. Pewnie i pod względem fabularnym też, bo nie ma tam tylko pustych zombie, które trzeba przez cały cykl zabijać i nic poza tym. To nudne jak flaczki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost nie porównuj takich niskobudżetowych gierek jak Amnetsia do Silent Hill. Owszem może ostatnie części SH nie są najlepsze ale te starsze a zwłaszcza 1 lub 2 klimatem i strachem przebijają wszystkie gry. Poza tym w Amnesti np nie ma takiej dobrej historii i wciągającej fabuły. W silent Hillach masz sporo smaczków, dodatków i zakończeń co znacząco przedłuża żywotność gry. Ja pierwszego Silenta przeszedłem ponad 20 razy! a Amnestię nawet raz nie przeszedłem bo zbyt monotonna to gra. Klimat jest w niej świetny to fakt i gra jest na prawdę straszna ale technicznie jest średnia. Masz prawo mówić że gra ci się nie podoba ale nie mów że Silenty są słabe bo tak nie jest. Wystarczy zobaczyć jak w każdych growych rankingach przodują. I w przeciwieństwie do np Residenta nie jest celem strzelanie do hordy przeciwników a survival. Ponadto straszy tam to czego nie widać :) Chyba że mówimy o tych częściach które nie robili Japończycy to mogę się zgodzić że są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u was ten zachwyt, trailer jest słaby, gra zapowiada się na takiego samego przeciętniaka jak poprzednia część, serio ludzie nie piszę tego,tylko dlatego, żeby wyróżnić się z tłumu zachwyconych, jak widać to będzie ta sama gra tylko zamiast potworka z jedynki będzie człowiek świnia, nie pierwsza odsłona nie przestraszyła ANI RAZU, serio kilka razy miałem tylko ciarki na plecach, ja rozumiem, że na bezrybiu i rak ryba ale bez przesady, i jeszcze raz powtarzam, ten trailer jest słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak wyjdzie to nagraj jakiś gameplay z pokazaną Twoją twarzą jak przechodzisz to "słabe coś". I zobaczymy co się będzie działo... ;)

Co do tematu Residentów: no fakt, może one już nie straszą i stały się bardziej grami akcji niż survival horrorami. I też zależy jak się patrzy, bo mi się takie gry podobają i może trochę źle że nie ma w nich trochę więcej tego horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 06:50, mrmaggots napisał:

Nie wiem skąd u was ten zachwyt, trailer jest słaby, gra zapowiada się na takiego samego
przeciętniaka jak poprzednia część, serio ludzie nie piszę tego,tylko dlatego, żeby wyróżnić
się z tłumu zachwyconych, jak widać to będzie ta sama gra tylko zamiast potworka z jedynki
będzie człowiek świnia, nie pierwsza odsłona nie przestraszyła ANI RAZU, serio kilka
razy miałem tylko ciarki na plecach, ja rozumiem, że na bezrybiu i rak ryba ale bez przesady,
i jeszcze raz powtarzam, ten trailer jest słaby


Skoro większości ludzi podobała się Amnesia, to nie dziw się, że i Machine for Pigs w ludziach wzbudza pozytywne emocje, skoro, jak sam zauważyłeś, jedna gra do drugiej jest bardzo podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 06:50, mrmaggots napisał:

Nie wiem skąd u was ten zachwyt, trailer jest słaby, gra zapowiada się na takiego samego
przeciętniaka jak poprzednia część,


Jeśli poprzednia część była przeciętna, to ja życzę sobie więcej takich przeciętniaków każdego roku.

Nawiasem mówiąc - jaka gra Cię przestraszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować