Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

>Krkuhu Sowhuty (jakoś to się tak pisze)
Kurhany Skowytu (ot co) wczesniej tez gdzies byla otym mowa ale nie pamietam na ktorej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 12:57, B. Riv napisał:

> Przeceniasz mnie, nie ma człowieka który wie wszystko ;)
no ale o spellforcu to chyba tak?


Miło że tak myślisz, sądzę że całkiem sporo wiem o Spellforcie, ale czy wszystko... Przekonamy się kiedy ty będziesz miał jakieś pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 22:19, ilius-mage011 napisał:

teraz się zastanawiam czy potrzebna jest ta wizyta w tym świecie Miasto Dusz???


Miasto Dusz to taka plansza dodatkowa, nie jest z nią związana misja główna, ale są z nią związane misje poboczne (np. oczyszczenie sanktuarium dla driady, gra w hadeko, jest tu jedna z pieczęci bankowych itp); poza tym można dzięki niej nabić sobie trochę doświadczenia (niekończący się przeciwnicy w dwóch miejscach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w cieniu feniksa w Górach Mrocznego wiatru i niewiem napewno gdzie jest wejście do tej dżungli???
Tam jak się wchodzi po schodach i są małpy??Czy tam prosto jak się schodzi schodami w dół i jest przejście takie obok są główy takie kamienne znane z krypt zegarowych.I wtym przejściu czeka najwięcej potworów ostrza i sha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś np. Raylin największy znawca od gier:) napisać co pokolei trzeba robić.Już pisze gdzioe.Jestem w twierdzy mrocznego wiatru i już przeszedłem tą bramą do tej dźungli chyba i mam zadanie obstawić jaskinie ostrzyt i zablokować ich transport.I nie wiem dokładnie co trzeba zrobić bo wieżyczki są za słabe na nich a swoją armie nie mog.ę tam zosatawić bo jest potrzebna do dalszycg rzeczy i zabijania wrogów innych.To jedna sprawa a druga to doszedłem tam w tym miejscu gdzie jest uwięzony wojownik cienia ten co jako jedyny jest w stanie zosłupać kamień feniksa i tam też obok jest zakłuty ten mroczny elf Craig Ushalan(coś jakoś tak się pisze)
i tam zdobyłem klucz od strażnika więziennego i chce otworzyć tą bramke do tego wojownika cienia żeby go uwolnić i nie moge jest niebieska obwódka jak zawze klikam prawym i nic się nie dzieje.Pomocy!!!!! Wogule proszę o opis przejścia tego świata Twierdzy mrocznego wiatru od tego momemtu wkroczenia przez bramę.(chodzi mi o tę bramę która się otworzyła mi dopiero po filmiku a w tym fiolmiku to Alyah odchodzi ode mnie i ten typ drugi który też waził ze mną,i po tym filmiku dopiero się otwiera brama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:40, ilius-mage011 napisał:

i mam zadanie obstawić jaskinie ostrzyt i zablokować ich transport.I nie wiem dokładnie co
trzeba zrobić bo wieżyczki są za słabe na nich a swoją armie nie mog.ę tam zosatawić bo jest
potrzebna do dalszycg rzeczy i zabijania wrogów innych.


Wykorzystaj swoich runicznych bohaterów do obstawiania jaskiń; w moim przypadku niestety ostrza były silniejsze od moich bohaterów (tzn. od mojego kapłana i łucznika, wojownik radził sobie całkiem nieźle) - wogóle jednak to nie jest to żadna misja, więc nieważne czy te jaskinie zablokujesz czy nie, po prostu rób co masz robić i nie zawracaj sobie głowy ostrzami.

Dnia 26.12.2005 o 12:40, ilius-mage011 napisał:

i tam zdobyłem klucz od strażnika więziennego i chce otworzyć tą bramke do tego wojownika cienia
żeby go uwolnić i nie moge jest niebieska obwódka jak zawze klikam prawym i nic się nie dzieje.


Nie wiem dlaczego tak ci się dzieje, powinno normalnie ci się otworzyć. Spróbuj może najpierw zniszczyc wszystkie budynki ostrzy na wzgórzu i uwolnić Craiga, może to pomoże. Co do opisu przejścia, to nie jest ci potrzebny, bo masz tylko uwolnić wojownika cienia i uciec portalem na lewo od więzienia (pomijając fakt, że po drodze będziesz musiał pokonać sporo ostrzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc kto jeszcze nie moze sobie dac rady z Zakonem Świtu niech pisze mam poradnik z opisem wszystkich misji, planszy, i pobocznych misji. Jak kto chce to piszcze na moj mail frozendrachner@interia.pl ale tylko z interia bo ten poradnik ma 12 mega wiec sie nie zmiesci na poczte onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wlasnie poto powstalo to forum aby moc TUTAJ odpowiadac na problemy graczy. Ja tez mam poradnik
"oficjalny" do zakonu switu za ktorego zaplacilem, a i tak go nie uzywam, przesylam innym uzytkownikom sieci no bo jak beda chcieli to go sobie zakupia za mniej niz 8zl. Poza tym maja darmowa pomoc w postaci forum na ktorym od czasu do czasu siedza gracze ktorzy juz przeszli spellforca a wiec z checia (lub niechecia) pomoga innym go ukonczyc. To milo z twojej strony ze chcesz pomoc innym, ale rownie dobrze mozesz wykorzystac informacje z poradnika aby pomoc innym TUTAJ. Na tym forum.
Riven
P.S. Jednym z wyzej wymienionych ludzi jest Raylin ktory z checia odpowiada innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 20:29, Monastor napisał:

> Ej mozna siciągnąć Spellforce-Oddech zimy z internetu jak Tak to plx o Link
Pewno można ale to nielegalne...
Trochę głupio o to pytać na oficjalnej stronie dystrybutora gry xD

a dasz mi ten link na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 17:08, Urias napisał:

> > Ej mozna siciągnąć Spellforce-Oddech zimy z internetu jak Tak to plx o Link

> Pewno można ale to nielegalne...
> Trochę głupio o to pytać na oficjalnej stronie dystrybutora gry xD
a dasz mi ten link na maila?

nie dam Ci bo nie pomagam w piractwie... Kup sobie grę za 20 zł jak ja i większość ludzi w tym wątku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 17:14, Monastor napisał:

> > > Ej mozna siciągnąć Spellforce-Oddech zimy z internetu jak Tak to plx o Link

>
> > Pewno można ale to nielegalne...
> > Trochę głupio o to pytać na oficjalnej stronie dystrybutora gry xD
> a dasz mi ten link na maila?
nie dam Ci bo nie pomagam w piractwie... Kup sobie grę za 20 zł jak ja i większość ludzi w
tym wątku ;P

MAM


Kto zagra w spellforca w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co ci dodatek ściągać?

Ja się nudzę i mogę zagrać, tylko powiedz jaką masz postać w grze swobodnej... Można w ogóle importować do gry sieciowej postaci z kampanii?
Bo denerwuje mnie bicie goblinów i brak jakichkolwiek normalnych czarów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym wiecie ale ostatnio zauważylem w spellforce jak wybrałem kampanie feniksa i wybrałem opcje istniejąca postać to tam są nowe postacie do wyboru np. mag żywiołów,biały mag,mag ofensywny,czarny mag itp..
i jest też tam opcja że albo się wybiera granie jako strażnik feniksa albo wojownic cienia będąc w posiadaniu właśnie tego ostrza cienia.
Faaajneeee to jest wszystko tylko żę jak się gra jako wojownik cienia to to jest głupie żę trzeba słuchać się poleceń tego Zamaskowanego.

PS.Żałuję teraz że na początku grania nie zauważyłe tych nowych postaci do wybrania z istniejących bo tam są fajnie podobierane postacie do konkretnej umiejętności.I fajne są zaklęcia nowe np. wszechmoc żywiołów ale suuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się