Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Ja kupiłem Zakon Świtu w czerwcu 2004 z extra gry ;) jakiś czas poźniej przeszedłem SpellForce i po formacie przestałem grać, jednak teraz nowu zaczynam począwszy od zakonu poprzez oddech zimy i na końcu cień feniksa ;) Tylko, że tym razem zacznę robic notatki każdej misji ( trochę się zejdzie ) ABY służyć pomocą na forum, bo jak narazie moja wiedza ogranicza się do Zakonu Świtu i to przeważnie misji głównych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 14:17, Karciaz napisał:

A jest jakias hitoryjka na konicu chociaz to powiecie a czy dluga

Jest dosyc interesujący filmik na koncu ale krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sugeruje,..chociaż ja wiemmm.......Trudno powiedzieć,najlepiej rtadzę ci przejść cień feniksa i się przekonasz.Naprawdę warto chodź przyznam że walka z Belialem była cięzka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie sugeruje . Jest to poprostu zakończenie cienia feniksa a co do beliala dla mnie był prosty chociaż miał dużo życia . Najgorsze to są koszmary ostrzy poprostu żadna magia na nich nie działa chyba że jak masz awatarem magie bo z wojska ani bohaterowie to ich wogóle magią nie ranili i do tego są zarąbiscie silni i wytrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pRZESZEDŁEM CALEGO SPELLFORCA CIENIA FENIKSA JAK WAM POMUC TO POWIEDZCIE TO WAM POMOGE Fajny film jest na konicu ale masz racje kturtki Moja kopinacja Mag zywilów :Lód ziemi,ogień Wszytko po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 20:39, Karciaz napisał:

pRZESZEDŁEM CALEGO SPELLFORCA CIENIA FENIKSA JAK WAM POMUC TO POWIEDZCIE TO WAM POMOGE Fajny
film jest na konicu ale masz racje kturtki Moja kopinacja Mag zywilów :Lód ziemi,ogień Wszytko
po 20

A jak ci poszło z koszmarami ostrzy normanlnie ich z magi waliłes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 20:23, kalak88 napisał:

ej mam pytanko kupilem spellforce-zakon świtu versja 1.11 kupiłem ja w kiosku za 19.90 i nie
wiem czy posiada dodatki. moze ktoś pomuć??


Sprawdź sobie w menu głównym czy możesz wybrać kampanię Cień Feniksa albo Oddech Zimy. Poza tym jeśli kupiłeś Spellforca: Zakon Świtu, a nie Spellforca: Złotą Edycję (tą z NXK), to pewnie nie masz dodatków - co sugeruje nazwa, którą podałeś. I jeszcze dodatkowo, skoro kupiłeś grę w kiosku to powinieneś mieć pudełko na którym powinno być napisane czy masz dodatki czy nie.

Dnia 13.01.2006 o 20:23, kalak88 napisał:

jeszcze jedno jestem w godmarchi. czy dlugo do końca??


Czekają cię jeszcze 3 mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej gram w SpellForce i zakon świtu mam problem z misja "ECHA"
-gdzie jest ta jaskinia maga ktury zabił swoich synów
-gdzie mam zaprowadzić Sandora (szewca z szarogórza) ąeby dojść do jaskini maga
SOS odpisujcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 10:26, Alanxxxx napisał:

-gdzie jest ta jaskinia maga ktury zabił swoich synów
-gdzie mam zaprowadzić Sandora (szewca z szarogórza) ąeby dojść do jaskini maga


W sumie pytasz o jedno i to samo - jaskinia jest na połud.-zach. od jeziora, czyli na południe od monumentu ludzi, ktorymi grałeś na początku Spellforca (idąc drogą z Szarogórza w stronę monumentu skręć w lewo kiedy zobaczysz jezioro). Mag którego szukasz jest bardzo silny (23 level) i żeby go pokonać będziesz pewnie musiał wybudować małą armię, która ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 10:26, Alanxxxx napisał:

Ej gram w SpellForce i zakon świtu mam problem z misja "ECHA"
-gdzie jest ta jaskinia maga ktury zabił swoich synów
-gdzie mam zaprowadzić Sandora (szewca z szarogórza) ąeby dojść do jaskini maga
SOS odpisujcie prosze

ostatni grób, to jest maga, znajduje się przed obozem goblinów (jest tam duza jaskinia między monumentem a obozem goblinów). jak na nią klikniesz to pojawi się niebieska poswiata. Ale uważaj radzę najpierw mieć paru kuszników i zbrojnych (10+10) bo ten mag jest dosyć silny i możesz mieć trudności z jego pokonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raylin mam pytanko. Nie grałem dawno a w feniksa doszedłem tylko do Driady. Interesuje mnie tylko jedno - ile zostało mi "wysp" do końca???? Jak możesz to daj mi jakąś listę. To mi wystarczy:))) a dziś chyba zacznę grać dalej bo nareszcie po egzaminach:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Jestem w chyba trzeciej misji, nie umiem znaleść elficzek na wshodzie. Tego czarnoksiężnika pokonałem, i tego smoka też. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 12:14, arti.uki napisał:

a dziś chyba zacznę grać dalej bo nareszcie po egzaminach:))))


Szczęściarz, ja dopiero mam od 30. stycznia i dopiero będę musiał się uczyć. Zgodnie z życzeniem:
- Czerwone Pustkowia (Red Wastes)
- Miasto Dusz (City of Souls) *
- Krucza Przełęcz (Raven Pass)
- Ogniste Kamienie (Blazing Stones) *
- Koloseum (Colosseum) *
- Kathai
- Krypty Zegarowe (Clockwork Crypt)
- Dolina Mrocznego Wiatru (Dark Wind Keep)
- Gorge
- Kościana Świątynia (The Bone Temple)
* - mapa bonusowa - związane są z nią tylko questy poboczne, odwiedzasz jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 13:11, ilius-mage011 napisał:

Ja przeszedłem cień feniksa ale nie znalazłem po drodze portalu do pobocznego świata tego ogniste
kamienie gdzie można znaleźć ten portal do ognistych kamienii????


Jest w Kruczej Przełęczy, przed portalem do Kathai idź w lewo. Koło portalu do Ognistych Kamieni spotkasz trolla (nie pamiętam imienia), który po pokonaniu będzie twoim bohaterem runicznym. Z Ognistych Kamieni możesz się dostać do Koloseum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się