Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 13:34, Asthariel napisał:

Czy to normalne, ze po wczytaniu gry tracę całą odkrytą mapę, i muszę ją odkrywać od
nowa?

Owszem, przy czym nie tyle ją tracisz co zostaje zasłonięta taką lżejszą Fog of war. Nawet jak grasz to po jakimś czasie, jeśli nie przychodzisz do jakiegoś miejsca które wcześniej odkryłeś to zaczyna się "zasnuwać mgłą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:36, Hubi Koshi napisał:

> Czy to normalne, ze po wczytaniu gry tracę całą odkrytą mapę, i muszę ją odkrywać
od
> nowa?
Owszem, przy czym nie tyle ją tracisz co zostaje zasłonięta taką lżejszą Fog of war.
Nawet jak grasz to po jakimś czasie, jeśli nie przychodzisz do jakiegoś miejsca które
wcześniej odkryłeś to zaczyna się "zasnuwać mgłą"

No to ja tak nie mam, po wczytaniu gry wszystkie miejsca niewidoczne przez wojska stają się zasnute mrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:47, Asthariel napisał:

No to ja tak nie mam, po wczytaniu gry wszystkie miejsca niewidoczne przez wojska stają
się zasnute mrokiem.

Ach Racja... wybacz ^^; Dawno grałem i już nieco zapomniałem, w każdym bądź razie nie martw się, tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 19:00, chojrak96 napisał:

Czy jest możliwość zdobycia niebieskiego klejnotu krwi bez jego kupowania?



Ja chba go miałem ale nie jestem pewien. Bardziej szukałem sztyletó z kości niż klejnotów to tych mi nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż jestem w Shal''dun i mam tylko cztery plany jednostek orków; zbira, wojownika, szamana i bębniarza. Nie powinienem mieć jeszcze innych planów jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:16, chojrak96 napisał:

Mam pytanie. Otóż jestem w Shal''dun i mam tylko cztery plany jednostek orków; zbira,
wojownika, szamana i bębniarza. Nie powinienem mieć jeszcze innych planów jednostek?

Kurczę, niedawno grałem i zapomniałem, ale pamiętam, że armię oparłem na trollach, a z orków brałem tylko szamanów - na pewno nie było dużych kwater, weteranów i ogniomistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 08:19, Aragi napisał:

> Mam pytanie. Otóż jestem w Shal''dun i mam tylko cztery plany jednostek orków; zbira,

> wojownika, szamana i bębniarza. Nie powinienem mieć jeszcze innych planów jednostek?

Kurczę, niedawno grałem i zapomniałem, ale pamiętam, że armię oparłem na trollach, a
z orków brałem tylko szamanów - na pewno nie było dużych kwater, weteranów i ogniomistrzów.

Poczekam na nieco dokładniejszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:16, chojrak96 napisał:

Mam pytanie. Otóż jestem w Shal''dun i mam tylko cztery plany jednostek orków; zbira,
wojownika, szamana i bębniarza. Nie powinienem mieć jeszcze innych planów jednostek?

Nie, resztę ich jednostek dostaniesz dopiero na następnej mapie. Tak jak napisał Aragi - musisz bardziej polegać na trollach, orkowie w sumie mają tylko pomóc ci dostać się do monumentu trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:15, SSebaSS napisał:

Problem bardziej techniczny.Po każdym urochomieniu gry,jestem proszony o klucz, denerwujące
;/

Masz Vistę? Na angielskim forum napisali, że wystarczy uruchomić grę w trybie administratora (PPM na skrót do gry i z menu wybrać odpowiednią opcję) i po kolejnym wpisaniu kodu problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:34, Raylin napisał:

> Problem bardziej techniczny.Po każdym urochomieniu gry,jestem proszony o klucz,
denerwujące
> ;/
Masz Vistę? Na angielskim forum napisali, że wystarczy uruchomić grę w trybie administratora
(PPM na skrót do gry i z menu wybrać odpowiednią opcję) i po kolejnym wpisaniu kodu problem
zniknie.


Ok ;] wielkie dzięki, pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:22, Raylin napisał:

Nie, resztę ich jednostek dostaniesz dopiero na następnej mapie. Tak jak napisał Aragi
- musisz bardziej polegać na trollach, orkowie w sumie mają tylko pomóc ci dostać się
do monumentu trolli.

Dzięki za pomoc. Myślałem, że powinienem jeszcze mieć jakieś plany. Jeszcze raz, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:28, Egzorcist napisał:

Witam!
Mam problem - nie wiem gdzie jest ten fymir który ma 3 kawałek tego obrazu czy czegoś
takiego....
Mógłby mnie ktoś na niego naprowadzić?


Fyrmir jest w Farlornowej Nadziei (Farlorn''s hope). Na południe od portalu do Mulandiru jest gostek z kilkoma towarzyszami, skręcasz koło niego w lewo i w górę mapy. Jeśli mijasz po drodze ogniste smokowce to jesteś na dobrej drodze. Fyrmir to ten w środku burzy ognia na samej północy ścieżki z smokowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grac niedawno,postawiłem zaliczać wszystkie poboczne misje,miałem dostarczyć podartą suknię (zbroję) do szwaczki co zrobiłem,murze znaleźć jakieś pająki w górach i jak je ubije to wpadną z nich nici.raczej nie możliwe ze je minąłem,będą one dalej ? czy faktycznie je przeoczyłem.I jeszcze muszę zdobyć przepalankę(alkohol) dla krasnoluda (tez narazie nie znalazłem) przeoczyłem czy będzie dalej? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się