Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 10:17, Pablo1989 napisał:

Może ma ktoś złotą edycję na sprzedasz ?, chętnie za 10zł kupię :P i oczywiscie plus
przesyłka.



Na allegro są różne aukcje z tą grą. Tam nie możesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zbroję i hełm Kowala Świata.Może ktoś pamięta , gdzie znajdę resztę zestawu? Prawdopodobnie chodzi o nagolenniki.Co prawda w posiadanym przeze mnie komplecie "Ochrona Zerbo" nie jest trudno i moja postać radzi sobie znakomicie , ale dla odmiany pobiegałbym w czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empyrii (Cień Feniksa) po wejściu do dolnego miasta mam przejść prze jedną z trzech bram. Tę po lewej (Zachodnią) można przejść dzięki Flinkowi McWinterowi. Tę na środku można przejść dzięki niejakiej Jyli i ona będzie chciała, żeby strażnik naprawiał jej fasadę.
Ale jak można przejść ostatnią (wschodnią) bramę bez wszczynania walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 18:55, Arry napisał:

Ale jak można przejść ostatnią (wschodnią) bramę bez wszczynania walki?


O ile dobrze pamiętam to trzeba było kupić jakieś wino czy coś podobnego i położyć na stole koło bramy, żeby strażnicy się spili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O ile dobrze pamiętam to trzeba było kupić jakieś wino czy coś podobnego i położyć na

Dnia 27.02.2010 o 19:11, Fumiko napisał:

stole koło bramy, żeby strażnicy się spili.


Albo jestem ślepy, albo mam jakiś błąd, ale stołu w pobliżu bramy nie było (znaczy się jest stół przy którym stoi gladiator, ale ten stół opiera się wszelkim próbom interakcji z nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 19:20, Arry napisał:

Albo jestem ślepy, albo mam jakiś błąd, ale stołu w pobliżu bramy nie było (znaczy się
jest stół przy którym stoi gladiator, ale ten stół opiera się wszelkim próbom interakcji
z nim).


Albo mi się bramy dolnego i górnego miasta pomieszały, czego też wykluczyć nie możesz, w SF grałam ostatnio z rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 19:20, Arry napisał:

>O ile dobrze pamiętam to trzeba było kupić jakieś wino czy coś podobnego i położyć
na
> stole koło bramy, żeby strażnicy się spili.

Albo jestem ślepy, albo mam jakiś błąd, ale stołu w pobliżu bramy nie było (znaczy się
jest stół przy którym stoi gladiator, ale ten stół opiera się wszelkim próbom interakcji
z nim).

Stół stoi z lewej strony powyżej bramy, o ile pamiętam stoi na nim micha z owocami. W dolnym mieście trzeba u handlarza kupić wino (są dwa rodzaje wina, stół zareaguje tylko na to jedno, najlepiej kupić oba rodzaje i dopiero udać się do stołu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:08, Aragi napisał:

Stół stoi z lewej strony powyżej bramy, o ile pamiętam stoi na nim micha z owocami. W
dolnym mieście trzeba u handlarza kupić wino (są dwa rodzaje wina, stół zareaguje tylko
na to jedno, najlepiej kupić oba rodzaje i dopiero udać się do stołu).

W takim razie mam ewidentny błąd gry. Żadnego stołu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak w spellforce (Kampania Aryna) jak przejsc poziom dojcia na jakies mokradla
to jest po tym kiedy zniszyłem twierdze kitharów i nie wiem co zrobic bo ide w strone teleportera do mokradel a tu elfy niebieskie jakies mi wychodzą i mnie biją a ja jestem sam i tylko z leną jakims gosciem z toporkiem i nie wiem jak tam dojsc bo nie umiem ich pokonac .
Co zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 13:28, Sta3h0 napisał:

Wie ktos moze jak w spellforce (Kampania Aryna) jak przejsc poziom dojcia na jakies mokradla
to jest po tym kiedy zniszyłem twierdze kitharów i nie wiem co zrobic bo ide w strone
teleportera do mokradel a tu elfy niebieskie jakies mi wychodzą i mnie biją a ja jestem
sam i tylko z leną jakims gosciem z toporkiem i nie wiem jak tam dojsc bo nie umiem ich
pokonac .
Co zrobic!!!

Musisz je ominać (na pewno się da, wykorzystuj zakamarki, to Cię nie zauważa - to zreszta quest jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:56, Arry napisał:

> Stół stoi z lewej strony powyżej bramy, o ile pamiętam stoi na nim micha z owocami.
W
> dolnym mieście trzeba u handlarza kupić wino (są dwa rodzaje wina, stół zareaguje
tylko
> na to jedno, najlepiej kupić oba rodzaje i dopiero udać się do stołu).
W takim razie mam ewidentny błąd gry. Żadnego stołu nie ma.



To nie blad gry poniewaz stół znajduje się w górnym mieście.
Strażnicy nażekają na upał a ty dajesz im odpowiedni napitek i otwiersz drzwi.

Z tymi w dolnym po prawej stronie było coś chyba z zakładem.
Jeśli masz na mysli tych w środkowym jakby mieście, a jeśli tych całkiem z przodu to chyba walka na slowa była jedynym wyjściem (no i analogicznie potem na miecze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 19:17, Isil napisał:

Witam, gracie w to jeszcze?
Bo ja zaczynam od nowa


Hihi, gramy, gramy:) Jedynkę to mam chyba w małym... no, może w serdecznym palcu, ale już prawie ją kończę (teraz idę kampanię Fenixa po Arynie) i zabiorę się wreszcie zaczęść drugą. Pozdrawiam fanów wspaniałego Spella;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją " Duże zwierzę..."zabiłem tego olbrzyma wcześniej i nie mogę wykonać zadania.
Wie ktoś jak mogę ją wykonać???? Może kod na olbrzyma albo coś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem, otóż zainstalowałem sobie Spellforce''a złotą edycje, system WinXP SP3, świeżo postawiony no i problem polega na tym że klikam ikonkę... i nic, gra się nie odpala, próbowałem w trybach zgodności i też nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do właściwości systemu, zakładka zaawansowane -> ustawienia wydajności -> zapobieganie wykonywaniu danych i daj execowi od Spellforce''a wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 15:29, luzac napisał:

Wejdź do właściwości systemu, zakładka zaawansowane -> ustawienia wydajności ->
zapobieganie wykonywaniu danych i daj execowi od Spellforce''a wyjątek.

Niestety, żadnej reakcji dalej się nie odpala. Gdy próbowałem odpalać w trybie zgodnościowym to wyskakiwał mi błąd (taki typowy WinXPowy komunikat z zapytaniem czy wysłać czy nie, ale gdy bez zgodności odpalam to żadnego błędu nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się