Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Czy podczas instalacji gry antywirus był aktywny? Czasami może to skutkować usterkami. Spróbuj też wystartować grę przy jak najmniejszej ilości uruchomionych w tle programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem "laurin oszust" mianowicie gdy wzywa laurin swoje klony to ja dodtykam wszystkie te kamienie ( 4 są) no i nic się nie dzieje klony wciąż są a kamieni nie da się już dotknąć a zabić ich to niemożliwe kliny walą mocniej niż prawdziwy laurin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest z Cienia Feniksa jak z Uriasem wracasz na Wybrzeże Czarnowody i spotakać musisz się z duchem gurima i laurin jest ostatnim smokiem do zabicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... otóż chciałbym się dowiedziec jaki poziom powinien miec mój awatar na początku misji bruzda w zakon Feniksa? Ja mam 19 poziom ciężkie uzbrojenie 8- ciężka broń obuchowa 8- ciężki pancerz 8 oraz broń strzelecka 6- kusze 6... czy to dobre umiejętności? Jak co to zaczne od nowa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 17:25, Creeperxd napisał:

Mam pytanie... otóż chciałbym się dowiedziec jaki poziom powinien miec mój awatar na
początku misji bruzda w zakon Feniksa? Ja mam 19 poziom ciężkie uzbrojenie 8- ciężka
broń obuchowa 8- ciężki pancerz 8 oraz broń strzelecka 6- kusze 6... czy to dobre umiejętności?
Jak co to zaczne od nowa xd


To zależy od tego czy najpierw poszedłeś do Nadziei kogoś tam czy od razu do Bruzdy. Ja jeśli dobrze pamiętam to 19 miałem jak zaczynałem Mulandir i grałem na "dokładnym" poziomie trudności (najwyższy).
A co do umiejek to nie wiem po co ci broń strzelecka skoro używasz ciężkiej broni która jest prawie zawsze dwuręczna. Lepiej było wziąć ciężką broń sieczną to byś miał wybór między mieczami a maczugami. Ale jesteś już na tyle daleko że nie opłaca się zaczynać od nowa by to poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy w lodowych bagnach jest do zdobycia plan kopalni, warsztatu i jakiejś jednostek mrocznych elfów? Zwiedziłem całą mapę i nie widziałem więcej skrzynek. A propos broni strzeleckiej to się przydaje np. tego smoka w falronowej nadziei ubiłem samym bohaterem z kuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:43, Creeperxd napisał:

Dzięki ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy w lodowych bagnach jest do zdobycia plan kopalni,
warsztatu i jakiejś jednostek mrocznych elfów? Zwiedziłem całą mapę i nie widziałem więcej
skrzynek. A propos broni strzeleckiej to się przydaje np. tego smoka w falronowej nadziei
ubiłem samym bohaterem z kuszy.



Planów mrocznych nie znajdziesz tam jeszcze więcej niż dotąd masz. Trochę dalej na wschód (prawo) masz monument orków. Z mrocznymi masz tylko wybudować wieże czy inne umocnienia. Masz z resztą napisane w dzienniku co masz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że to pytanie już było ale nie mogłem znaleźc. Na jakiej mapce i w jakim miejscu jest kryształ cienia?
Oraz w misji Duże zwierze w ostrej skale znalazłem Brage, powiedziałem Kradze, on poszedł a ja ukradłem skarb. Następnie go zabiłem a w dzienniku dalej zaznaczone jako misja do wykonania. Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie związane z Cieniem Feniksa. Chodzi o miasto dusz: jak zabić przeklętych strażników (meduzy)? Biję je ciągle jednak gdy pasek ich życia dojdzie do poziomu pomarańczowego "odradzają się". Jest jakaś metoda aby ich wybić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 09:26, bolo199515 napisał:

Pomoże mi ktoś żeby pszejść dalej musze oddać broń wojownikowi cienia on do mnie mowi
że mam ją odłożyć ale nie wiem jak?

Chodzi o SPELLFORCE 2 złota edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pewien problem a mianowicie chodzi i SP2 dragon storm
jestem w cytadeli i zniszczylem cala ich baze i Szept mowi ze widzi teleport ale niestety nie moge sie przeniesc do biblioteki czy cos jeszcze musze zrobic czy jakis blad w grze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem dotyczy Krypt Zegarowych. Doszedłem do etapu, gdzie Zerbit przesuwał dla mnie dźwignie, otworzyłem bramkę i wyjąłem jakiś amulet ze skrzynki za tą bramą. Znalazłem się w punkcie, w którym już wcześniej byłem, tzn za jamą pająków. Przed mną brama, której nie da się otworzyć. Próbowałem aktywować obelisk, który jest tuż obok, ale po kliknięciu nie pojawia się żadna kwestia w stylu: "włóż cośtam cośtam"...przeszukałem całe Krypty, wybiłem wszystko i nie ma więcej skrzynek ani potworów, z których przedmiot pomocny do otwarcia tej bramy (za którą są minotaury jak zauważyłem) mógłby wypaść. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:25, Sarturias napisał:

wybiłem wszystko i nie ma więcej skrzynek ani potworów, z których przedmiot pomocny do
otwarcia tej bramy (za którą są minotaury jak zauważyłem) mógłby wypaść. Co zrobić?

Tego przedmiotu nigdzie nie znajdziesz, da ci go Xalabar (połud-zach część mapy, przed portalem do następnej krainy), jeśli tylko zgodzisz się mu pomóc. Jeśli się nie zgodziłeś i go zabiłeś, to już nic nie zrobisz - przy jego ciele nie będzie klucza. Wtedy pozostaje tylko wczytać save albo odpuścić, bo przejście tej części mapy nie jest konieczne - przejście do następnej mapy jest za wspomnianym Xalabarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 13:37, Arinori napisał:

Siemka mam problem otóż nie wiem jak uruchomic te kapliczki w Spellforce oddech zimy
w misji Ostrze Cienia ;/

Pomogłoby gdybyś napisał jeszcze o jaką mapę ci chodzi. Bo jeśli o tą gdzie masz zdobyć ten miecz (Firefangs - Ogniste kły), to najpierw musisz znaleźć ołtarz Zaracha (gdzieś na wschodzie mapy), gdzie dostaniesz żywiołaka ognia - musisz go zaprowadzić w pobliże tych kapliczek (czy raczej ołtarzy) i wtedy się same zapalą. Gratis dostaniesz jeszcze dwa linki z radami dotyczącymi tej misji: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=1589 i http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=3048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się