Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 10:47, zigurat napisał:

Jak mam" wykosic"aryna.stoję na przeciwkoi niego niemogę się do niego zblizyć.
Gram w zakon switu kamania aryna.

Trzeba go pokonać za pomocą czarów albo broni dystansowej. Załatwiłem Aryna tylko dwoma postaciami: magiem śmierci i łucznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w cieniu feniksa w wąwozie(przed ostatnia plansza) i po uaktywnienieniu monumętu orków go i zrobieniu bazy przylatuje tyle tych smoczków że,niedaje rady.pomórzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 15:44, woytex napisał:

czy zrobienie łucznika+magias żywiołów lód+magia życia nastura jest wogule logiczne. Chcem
takiego zrobić w oddechu zimy.

Daruj sobie. Najlepiej jest wybreać dwie ścieżki (wtedy jedna masz na 12 lvl ) a 2 na 7 lub 8. Inaczej nie masz szansy dobrze rozwinąć postaci.
Jak już to proponuję łucznika + magię lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 15:44, woytex napisał:

czy zrobienie łucznika+magias żywiołów lód+magia życia nastura jest wogule logiczne. Chcem
takiego zrobić w oddechu zimy.


Wogle nie ma sensu robic tak wielu... lepiej mniej niż udurzo bo tak to mjestes lepszy w danej profesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:55, woytex napisał:

Jestem w cieniu feniksa w wąwozie(przed ostatnia plansza) i po uaktywnienieniu monumętu orków
go i zrobieniu bazy przylatuje tyle tych smoczków że,niedaje rady.pomórzcie!


Jeżeli chcesz zrobić urozmaiconą postać - czyli nie tylko maga - to najlepiej wybierz sobie lekkie, bądź ciężkie uzbrojenie. Nie ma sensu robić łucznika w połączeniu z magią. Wtedy nie będziesz mógł atakować w zwarciu tylko na dystans. Lepiej jest zainwestować w Np. Maaga bitewnego.

- lekkie uzbrojenie - lekka broń sieczna
- magia żywiołów - lód, ogień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 12:16, ŚwinkaBobo napisał:

> Byłby ktoś tak uprzejmy i wypisał mi wszystkie plansze oraz jak bardzo są trudne w Cieniu
Feniksa
> ??? ( gram magiem żywiołów 13 poziom i biała magia 4 - zdrowie 4 ) Z góry bardzo thx

A ty grasz ostrzem cienia czy kamieniem feniksa ?

kamieniem feniksa , a to ma jakieś znaczenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:26, mila-221 napisał:

> > Byłby ktoś tak uprzejmy i wypisał mi wszystkie plansze oraz jak bardzo są trudne
w Cieniu
> Feniksa
> > ??? ( gram magiem żywiołów 13 poziom i biała magia 4 - zdrowie 4 ) Z góry bardzo
thx
>
> A ty grasz ostrzem cienia czy kamieniem feniksa ?
>
kamieniem feniksa , a to ma jakieś znaczenie ??


Sorry, dopiero dzisiaj zaczolem grac ostrzem cienia i zobaczylem ze sa takie same plansze
myslaelem ze inna kampania - inne mapy!!
sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu te dwie kampanie nie wiele się różnią. Zaczyna się w innym miejscu gry i ma się dostęp do innej części Miasta Dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:47, Seqiu napisał:

Poprostu te dwie kampanie nie wiele się różnią. Zaczyna się w innym miejscu gry i ma się dostęp
do innej części Miasta Dusz.


Wiem ale dowiedzialem sie pare godzin temu .. bo gralem tylko w kamien feniksa i jestem w tej planszy u hazimów
a jush iwem ze w trym i tym jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktos zna jakiś dobry sposób na przejście przełęczy kruków?? Albo niech ktoś mi powie jak sie kody wpisuje bo wciskam crtl+"+" wpisuje kod i wyskakuje że error. Pliss pomóżcie bo....... nie wiem jak to sie skończy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 08:47, werbenis napisał:

Mam problem na przełeczy Kruka. Trzeba zdobyć fortecę ale zeby to zrobic musze zniszczyc dwie
czarne wieże, podobno za pomocą chodzących fortec, czy jak to się tam nazywa. Problem w tym
,że fortece po podejściu pod wieże z miejsca giną. Zrobiłam kilka podejśc i wszystkie z takim
samym - negatywnym wynikiem.
Poradżcie- jak to technicznie wykonać.


Musisz podejść jednostkami pod wieże na taką odległość żeby same zaczęły strzelać, nie atakować bo wtedy podchodzą żeby używać maczug i .... %(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:34, ŚwinkaBobo napisał:

> > > Byłby ktoś tak uprzejmy i wypisał mi wszystkie plansze oraz jak bardzo są trudne

> w Cieniu
> > Feniksa
> > > ??? ( gram magiem żywiołów 13 poziom i biała magia 4 - zdrowie 4 ) Z góry bardzo

> thx
> >
> > A ty grasz ostrzem cienia czy kamieniem feniksa ?
> >
> kamieniem feniksa , a to ma jakieś znaczenie ??
>

Sorry, dopiero dzisiaj zaczolem grac ostrzem cienia i zobaczylem ze sa takie same plansze
myslaelem ze inna kampania - inne mapy!!
sorry

spox , ale napiszesz mi czy nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 11:31, mila-221 napisał:

Byłby ktoś tak uprzejmy i wypisał mi wszystkie plansze oraz jak bardzo są trudne w Cieniu Feniksa
?

Widzę, że tylko ja będę na tyle uprzejmy żeby ci je wszystkie wypisać ;) Oto one:
- Wybrzeże Czarnowody (Blackwater Coast) - łatwe
- Onyksowe Wybrzeże (Onyx Shores) - łatwe
- Empyria - miasto z dużą ilością zadań pobocznych, walki tutaj niedużo, więc chyba najłatwiejsza mapa :)
- Zatoka Driady (Driad''s Cove) - łatwa mapa, którą oczyszcza się bez problemu z pomocą swoich bohaterów runicznych
- Czerwone Pustkowia (Red Wastes) - trudna, chyba że przed zajęciem monumentu zniszczysz obydwa obozy hazimów (wykonalne, chociaż magiem będzie trochę trudniej; ewentualnie trzeba ich znacznie osłabić)
- Miasto Dusz (City of Souls) * - na odpowiednim poziomie (lub grając magiem z falą lodu i ognia) łatwa, nie trzeba pokonywać wszystkich na raz, można tu przychodzić kilkakrotnie i sukcesywnie zapuszczać się wgłąb miasta; sporo przeciwników na których można zdobyć sporo doświadczenia; jest z nią związanych kilka zadań pobocznych
- Krucza Przełęcz (Raven Pass) - trudna, zwłaszcza na początku (wychodzące z jaskiń szkielety; kilka może zawalić olbrzym, resztę lepiej otoczyć wieżami i często je naprawiać) i pod koniec, gdzie jest bardzo duża armia do pokonania
- Ogniste Kamienie (Blazing Stones) * - łatwa, dopiero w dalszej części można mieć kłopoty z goblinami; lepiej całą wykonać bez użycia armii
- Koloseum (Colosseum) * - kilka walk na arenie; do zdobycia ponad 35 tys. złota, kilka dobrych przedmiotów, run i dużo doświadczenia; w walkach pomogą ci kupieni tytani
- Kathai - trudna, chyba że nie uruchomisz monumentu ludzi i rozwalisz obozy mumii samymi bohaterami
- Krypty Zegarowe (Clockwork Crypt) - zagadki dosyć trudne, ale na forum znajdziesz opis rozwiązania każdej z nich; musisz pamiętać żeby zgodzić się na propozycję Xalabara, jeśli chcesz przejść całe Krypty
- Dolina Mrocznego Wiatru (Dark Wind Keep) - trudna, ale początkowe zwiedzenie mapy i wyeliminowanie kogo się da samymi bohaterami znacznie ułatwi sprawę
- Wąwóz (Gorge) - trudna; musisz bohaterów podzielić na dwie grupy (potem dodać po tytanie) i bronić obozu z dwóch stron i po zebraniu małej armii którąś z tych grup wyruszyć na podbój mapy
- Kościana Świątynia (The Bone Temple) - zadziwiająco łatwa; problemem może być dopiero finałowy boss
* - mapa bonusowa - związane są z nią tylko questy poboczne, odwiedzasz jeśli chcesz; tłumaczenie niekorych map są z pamięci, więc mogą się trochę różnić od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 22:33, Raylin napisał:

> Byłby ktoś tak uprzejmy i wypisał mi wszystkie plansze oraz jak bardzo są trudne w Cieniu
Feniksa
> ?
Widzę, że tylko ja będę na tyle uprzejmy żeby ci je wszystkie wypisać ;) Oto one:
- Wybrzeże Czarnowody (Blackwater Coast) - łatwe
- Onyksowe Wybrzeże (Onyx Shores) - łatwe
- Empyria - miasto z dużą ilością zadań pobocznych, walki tutaj niedużo, więc chyba najłatwiejsza
mapa :)
- Zatoka Driady (Driad''s Cove) - łatwa mapa, którą oczyszcza się bez problemu z pomocą swoich
bohaterów runicznych
- Czerwone Pustkowia (Red Wastes) - trudna, chyba że przed zajęciem monumentu zniszczysz obydwa
obozy hazimów (wykonalne, chociaż magiem będzie trochę trudniej; ewentualnie trzeba ich znacznie
osłabić)
- Miasto Dusz (City of Souls) * - na odpowiednim poziomie (lub grając magiem z falą lodu i
ognia) łatwa, nie trzeba pokonywać wszystkich na raz, można tu przychodzić kilkakrotnie i sukcesywnie
zapuszczać się wgłąb miasta; sporo przeciwników na których można zdobyć sporo doświadczenia;
jest z nią związanych kilka zadań pobocznych
- Krucza Przełęcz (Raven Pass) - trudna, zwłaszcza na początku (wychodzące z jaskiń szkielety;
kilka może zawalić olbrzym, resztę lepiej otoczyć wieżami i często je naprawiać) i pod koniec,
gdzie jest bardzo duża armia do pokonania
- Ogniste Kamienie (Blazing Stones) * - łatwa, dopiero w dalszej części można mieć kłopoty
z goblinami; lepiej całą wykonać bez użycia armii
- Koloseum (Colosseum) * - kilka walk na arenie; do zdobycia ponad 35 tys. złota, kilka dobrych
przedmiotów, run i dużo doświadczenia; w walkach pomogą ci kupieni tytani
- Kathai - trudna, chyba że nie uruchomisz monumentu ludzi i rozwalisz obozy mumii samymi bohaterami
- Krypty Zegarowe (Clockwork Crypt) - zagadki dosyć trudne, ale na forum znajdziesz opis rozwiązania
każdej z nich; musisz pamiętać żeby zgodzić się na propozycję Xalabara, jeśli chcesz przejść
całe Krypty
- Dolina Mrocznego Wiatru (Dark Wind Keep) - trudna, ale początkowe zwiedzenie mapy i wyeliminowanie
kogo się da samymi bohaterami znacznie ułatwi sprawę
- Wąwóz (Gorge) - trudna; musisz bohaterów podzielić na dwie grupy (potem dodać po tytanie)
i bronić obozu z dwóch stron i po zebraniu małej armii którąś z tych grup wyruszyć na podbój
mapy
- Kościana Świątynia (The Bone Temple) - zadziwiająco łatwa; problemem może być dopiero finałowy
boss
* - mapa bonusowa - związane są z nią tylko questy poboczne, odwiedzasz jeśli chcesz; tłumaczenie
niekorych map są z pamięci, więc mogą się trochę różnić od oryginału.

Dzięki wielkie Raylin , chciałam się jeszcze zpytac dokładniej o tą mapę bonusową , to znaczy jak sie do niej dostać . I jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.Ktoś wie czy można przenieść postać ze Spelforce Złotej Edycji do 2?

2.Znalazłem pęknięte krasnoludzkie przedmioty w Ostrej Skale, ale nie wiem co z nimi zrobić...Ktoś je naprawia, albo coś, czy są na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:44, mila-221 napisał:

> > > > Byłby ktoś tak uprzejmy i wypisał mi wszystkie plansze oraz jak bardzo
są trudne
>
> > w Cieniu
> > > Feniksa
> > > > ??? ( gram magiem żywiołów 13 poziom i biała magia 4 - zdrowie 4 ) Z góry
bardzo
>
> > thx
> > >
> > > A ty grasz ostrzem cienia czy kamieniem feniksa ?
> > >
> > kamieniem feniksa , a to ma jakieś znaczenie ??
> >
>
> Sorry, dopiero dzisiaj zaczolem grac ostrzem cienia i zobaczylem ze sa takie same plansze

> myslaelem ze inna kampania - inne mapy!!
> sorry
>
spox , ale napiszesz mi czy nie ????


sam calego nie przeszedlem wiec niestety nie moge ci odpowiedziec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 16:48, Shadowtear napisał:

Mam 2 pytania:

1.Ktoś wie czy można przenieść postać ze Spelforce Złotej Edycji do 2?

2.Znalazłem pęknięte krasnoludzkie przedmioty w Ostrej Skale, ale nie wiem co z nimi zrobić...Ktoś
je naprawia, albo coś, czy są na sprzedaż?


1. niewiem ale myśle że to jest niemorzliwe
2. do niczego prawdopodobnie nie słórzą, morzesz je sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:09, mila-221 napisał:

(...) chciałam się jeszcze zpytac dokładniej o tą mapę bonusową , to znaczy
jak sie do niej dostać

Mapa bonusowa - to tylko taka nazwa, dostaniesz się tam tak jak do każdej innej dzięki portalom, które jednak są często przez graczy omijane, bo są dosyć trudne do znalezienia (jeśli ktoś robi tylko to co musi i podąża za głównym wątkiem; dla osób które zatrzymują się na chwilę i eksplorują całą mapę nie stanowi to już problemu ;)). Do Miasta Dusz portal znajdziesz na wschodzie Czerwonych Pustkowii (w krętym kanionie z mumiami trzeba skręcić w prawo i wejść na górę), a do Ognistych Kamieni na mapie Krucza Przełęcz, idąc w lewo od portalu do Kathai (jest tam też troll, z którego wyciągniesz runę i kilka skrzyń); do Koloseum dojdziesz po przejściu Ognistych Kamieni (wykonując zadanie dla orka, portal jest na północnym-wschodzie).
Jeszcze mały update do opisu map - przypomniało mi się, że z Onyksowy Wybrzeżem miałem kilka problemów - głównie z grupą hazimów blokującą przejście (straciłem na nich większość armii); przy szturmie na bazę hazimów trzeba zaś pamiętać żeby wejść drugim wejściem (o szczegółach dowiesz się od uwolnionego krasnoluda na zachodzie) i eliminować wieżyczki po kolei uważając żeby armia się nie rozproszyła, bo wśród wrogich wież łatwo zginąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się