Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Załączam screena z już wcześniej wspominanym okienkiem, który co jakiś czas zacina mi grę. Może ktoś będzie wiedział jak to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem tylko 1 brame... tzn byly 2 z jdnej wyszedl gosc z jakas panienka i z innymi ludkami, a 2sa zamkniete... gdzie znalesc tego runicznego wojownika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:45, Buldozeer napisał:

ja znalazlem tylko 1 brame... tzn byly 2 z jdnej wyszedl gosc z jakas panienka i z innymi ludkami,
a 2sa zamkniete... gdzie znalesc tego runicznego wojownika???

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba jesteś przed tymi dwoma o których pisałem. Pierwsza, którą opisałem i przypuszczalnie przed którą jesteś to ta po pokonaniu dużej grupy Sha i ostrzy na środku mapy; powinna się ona otworzyć po tym jak podejdziesz do niej swoim awatarem z towyrzącą mu Alyah - powinna pokazać się cut-scenka i Alyah powinna cię opuścić, a ty zyskałbyś dostęp do dalszej części mapy z jaskiniami ostrzy i runicznym wojownikiem do uwolnienia. Jeśli tego nie masz to może jakiś bug, ale na wszelki wypadek spróbuj zniszczyć wszystkie wrogie budynki, które są po "twojej" stronie bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:45, Raylin napisał:

> ja znalazlem tylko 1 brame... tzn byly 2 z jdnej wyszedl gosc z jakas panienka i z innymi
ludkami,
> a 2sa zamkniete... gdzie znalesc tego runicznego wojownika???
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba jesteś przed tymi dwoma o których pisałem. Pierwsza,
którą opisałem i przypuszczalnie przed którą jesteś to ta po pokonaniu dużej grupy Sha i ostrzy
na środku mapy; powinna się ona otworzyć po tym jak podejdziesz do niej swoim awatarem z towyrzącą
mu Alyah - powinna pokazać się cut-scenka i Alyah powinna cię opuścić, a ty zyskałbyś dostęp
do dalszej części mapy z jaskiniami ostrzy i runicznym wojownikiem do uwolnienia. Jeśli tego
nie masz to może jakiś bug, ale na wszelki wypadek spróbuj zniszczyć wszystkie wrogie budynki,
które są po "twojej" stronie bramy.



rozwalilem wszystko, tylko tam 1 zecz... te kozenie czy cos co we mgle na gorze byly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:31, Ttomekt napisał:

Czy sprawa z edytorem do SpellForce 1.53 się rozwiązała? Mam pomysł na świetną planszę i nie
daje mi on spokoju. Muszę mieć ten edytor!


Rozwiązała się o tyle że wiadomo że on nie działa.

DO CAŁEJ RESZTY: odmawiam pomocy jeśli posty będą roić się od literówek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:17, Ttomekt napisał:

Załączam screena z już wcześniej wspominanym okienkiem, który co jakiś czas zacina mi grę.
Może ktoś będzie wiedział jak to naprawić.


wez usun sf, zresetoj kompa, zaainstaloj ponownie jak dalej to format jak to nie pomoze to kup nowa plyte glowna, potem karte graficzna i tak pokolei wymieniaj sprzet... wkoncu zadziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:17, Ttomekt napisał:

Załączam screena z już wcześniej wspominanym okienkiem, który co jakiś czas zacina mi grę.
Może ktoś będzie wiedział jak to naprawić.


Jak na mój gust to jest coś z pamięcią wirtualną nie tak. Gra nie może czegoś odnaleźć i głupieje... Używasz może czegoś w rodzaju Virtual Clone Drive? Bo to może grę ogłupiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w pierwszej części Spell Force w ,,szepcie" musze odnalezc zbroje,gryfa i miecz dla takiego rycerze gryfa i miecz mam a zbroi niemoge znaesc chodz przeszukalem claa plansze Gdzie to jest tylko tak dokladniej? Prosze pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było chyba na północy planszy, szło się tak naokoło. Ale nie pamiętam czy tam zbroja była. Ja to znalazłem bez problemu. Zawsze chyba miał to jakiś herszt, więc zobacz czy wszystkich przeszukałeś. Z tego co pamiętam to plansza dzieliła się na takie jakby 3 tereny. To jest widoczne. I w każdym jest jedna część. To chyba tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:15, lis899 napisał:

To było chyba na północy planszy, szło się tak naokoło. Ale nie pamiętam czy tam zbroja była.
Ja to znalazłem bez problemu. Zawsze chyba miał to jakiś herszt, więc zobacz czy wszystkich
przeszukałeś. Z tego co pamiętam to plansza dzieliła się na takie jakby 3 tereny. To jest widoczne.
I w każdym jest jedna część. To chyba tak było

za bardzo mi to nie pomoglo bo zabilem wszystkich i rozeslalem ludzi po calej planszy tak aby wszystko widziec i ... nic moze ktos mi poda DOKLADNIEJSZE polozenia prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przeszełeś koło tego maga?? Tam się szło do góry, obok niego był tam jakiś obóz i tam coś było. Gryfa pilnował szkielet, a jadna rzecz była na zachodzie. Może skorzystaj z porqadnika, może tam coś pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:18, Jordan2334 napisał:

mam problem w pierwszej części Spell Force w ,,szepcie" musze odnalezc zbroje,gryfa i miecz
dla takiego rycerze gryfa i miecz mam a zbroi niemoge znaesc chodz przeszukalem claa plansze
Gdzie to jest tylko tak dokladniej? Prosze pomozcie!

Jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi to zbroja jest w wschodniej części mapy trochę na północny-wschód od niby-fortecy (taki zbiór kolumn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach przebytych w kościanej świątyni, przeszedłem CF! Przyznam, że troche się męczyłem z Belialem, bo ja wybyjałem wszystki dusze(no tam 2 zostały), ale chyba tak nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że przechodzę teraz Boski mur i Szept mam za sobą. Zbroję powinien mieć jeden z dowódców wschodniego obozu magów. Poszukaj tam. Nie pamiętam jego imienia gdyż w ogóle nie zważałem na to czy to jest jakiś dowódca czy nie. Zabijałem wszystkich po kolei i szedłem dalej. Jeżeli nie znajdziesz tej zbroi to może ci się przytrafić tak jak mojemu bratu z głowami Twonków w Cieniu drzew (jeżeli dobrze pamiętam). Przeszukał całą mapę i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:51, Buldozeer napisał:

durzo mi jeszcze gry zostalo??? jestem w tej planszy co jest za uwolnieniem jakiegos 2 slugusa
run co ma czarny mieczyk co go chlodzi xD

Pozostały 2 mapy: Wąwóz i Kościana Świątynia, ewentualnie Koloseum jeśli jeszcze całego nie przeszedłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:51, Buldozeer napisał:

durzo mi jeszcze gry zostalo??? jestem w tej planszy co jest za uwolnieniem jakiegos 2 slugusa
run co ma czarny mieczyk co go chlodzi xD


Dużo, dużo, zwłaszcza, że nie podałeś ani nazwy kampanii, ani nazwy mapy na której jesteś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się