Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Mam pytanie. Jeżeli skończę Zakon Świtu, to w Oddechu Zimy będę mógł grać dalej swoim awatarem z tym samym poziomem doświadczenia i wszystkimi umiejętnościami, czy trzeba stworzyć nową postać, lub wybrać którąś z gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:25, Ttomekt napisał:

Mam pytanie. Jeżeli skończę Zakon Świtu, to w Oddechu Zimy będę mógł grać dalej swoim awatarem
z tym samym poziomem doświadczenia i wszystkimi umiejętnościami, czy trzeba stworzyć nową postać,
lub wybrać którąś z gotowych.


Trzeba stworzyć nową. Oddech Zimy jest niemal równoległy do Zakonu Świtu. Za to w Cień Feniksa możesz grać albo awatarem z ZŚ albo z OZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:30, Ttomekt napisał:

Wyższy level chyba zdobędę w Zakonie Świtu, bo z tego co się dowiedziałem jest tam trudniejszy
poziom niż w Oddechu Zimy.


Tylko więcej plansz. A klęcia mniej - doświadczeni gracze wiedzą o której planszy w Oddechu Zimy mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem doświadczonym graczem. Przejdę po Zakonie Oddech Zimy, porównam mniej więcej postacie. I sam zdecyduję która z postaci będzie lepsza. Przechodzą poprzednie misje trochę się namęczyłem, aby osiągnąć ten wyższy poziom, więc nie jestem jeszcze pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem se sp2:sw demo żeby zobaczyć czy pójdzie mi na kompie, zainstalowałem, a jak kliknąłem spellforce2.exe, to sie nic nie działo, co sie dzieje>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 00:28, Arti84 napisał:

jak znalezc tan portal w granicy bezcienia? chodzi mi o gre spell force odech zimy

Tam są dwa portale, jeden wewnętrzny (sekretne przejście) jest na północy, drugi do Shal Dun jest w południowo-środkowej części - dostępny po otwarciu bramy i wybiciu obozów wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:39, Ttomekt napisał:

I sam zdecyduję która z postaci będzie lepsza. Przechodzą poprzednie misje trochę się namęczyłem,
aby osiągnąć ten wyższy poziom, więc nie jestem jeszcze pewien.


Z tym że Cień Feniksa nieco się różni zależnie od tego czy przechodzisz Awatarem z ZŚ czy OZ. Bądź tego świadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 13:10, Aragi napisał:

Produkcji ceeni nie powstrzymasz, będą się mnożyć przez jakiś czas po zapaleniu WSZYSTKICH
czterech pochodni. Jedyna rada - przed przystąpieniem do zapalania, obuduj wieżyczkami cały
teren dookoła i porozdzielaj armie, bohaterów i ew. robotników na 4 części, a avatarem (tam
nikt Cię nie napadnie) po kolei wzywaj żywiałaki.



Zrobiłem tak jak mówiłeś, ale te cienie co chwile sie rodzą.... A później nie mam jak odnowic armii, bo atakuja mi też baze, która jest strzeżona tylko przez wieżyczki. Pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 22:09, Draxvoxdor napisał:

Ściągnąłem se sp2:sw demo żeby zobaczyć czy pójdzie mi na kompie, zainstalowałem, a jak kliknąłem
spellforce2.exe, to sie nic nie działo, co sie dzieje>?


Jak wynika z Twojego opisu: nic;)
Możliwe, że to bug w instalce dema. Ściągałeś je ze strony JoWooda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam starszą wersję SpellForce: Zakon Świtu (nie wiem konkretnie jaką)!!!. Pożyczyłem od kolegi. Sprawdzę czy zadziała na nim edytor. Jedyny problem w tym, że jest bez Oddechu Zimy. Opłaca mi się robić dodatkowe miejsce na dysku, żeby zobaczyć, czy bez Oddechu Zimy nie pójdzie? A może jest jakieś rozwiązanie aby dodać OZ do starego ZŚ i wersja się przy tym nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:09, KajetanPuszek napisał:

> Produkcji ceeni nie powstrzymasz, będą się mnożyć przez jakiś czas po zapaleniu WSZYSTKICH

> czterech pochodni. Jedyna rada - przed przystąpieniem do zapalania, obuduj wieżyczkami
cały
> teren dookoła i porozdzielaj armie, bohaterów i ew. robotników na 4 części, a avatarem
(tam
> nikt Cię nie napadnie) po kolei wzywaj żywiałaki.


Zrobiłem tak jak mówiłeś, ale te cienie co chwile sie rodzą.... A później nie mam jak odnowic
armii, bo atakuja mi też baze, która jest strzeżona tylko przez wieżyczki. Pomocy!!!!!!!!!



ja na te cinie mam swój sposób:
buduj baze i jak cienie ci ją zniszczż (zdezaktywują monment)towyjdz z tej mapy i wrcuc spowrotem i tak kilka razy i po kturymś razie powinienieś mieć spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem wrocic do Spellforca bo mam lepszy sprzet i chcialem zobaczyc jak smiga, ale toz po zainstalowaniu kiedy klikam OPCJE wychodzi mi do windowsa, nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:32, Jordan2334 napisał:

mam pytanie dotyczace części zakon świtu w jakiej krainie znajde Amrę i Lea??


Nie wiem jak się nzywa ale to na pewno ósma kraina od początku licząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:32, Jordan2334 napisał:

mam pytanie dotyczace części zakon świtu w jakiej krainie znajde Amrę i Lea??

Z tego co pamiętam, najpierw musisz pogadać z mrocznym elfem, który będzie w Lodowych Bagnach. Potem idzie się do Kurchanów Skowytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych komunikatów wychodzi? A możesz zacząć jakąkolwiek mapę, czy wtedy też pada? Spellforce nie lubi się z niektórymi wersjami sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się