Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

O ile mi pozwolicie to to ostatni post today. Jak juz wspomnialem gra mi sie tak tnie ze nie mam z niej przyjemnosci a wymagania mam wyzsze niz minalne przedstawie:

Wymagania proponowane przez producenta: moje wymagania:
Win:Xp 512 mb win:Xp 1000mb
procek:1,4ghz 1,7 ghz
karta; 128 mb 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:40, Fumiko napisał:

Jak już mówiłam - zaktualizuj sterowniki do karty graficznej.

Majac 13 lat i znajac sie na informie ale ze strony projektowania i grafiki stron internetowych i ogolnie tworzenia i programowania internetu to itak daleko mi do kart graficznych x) zacznijmy od tego ze abym znalazl nazwe karty to minie nie krotka chwila :P Nie jednak nie znam :P fumiko podaj maila albo gg bo kurde nie chce podpadac pewnym osobom np tobie x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi??? Przecież ja tu żadnej władzy nie mam...
Ech... no dobra, najwyżej poblokuję paru gości z którymi nie będę chciała rozmawiać. 3297389.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:09, dobro napisał:

Na 2 mapie w spellforce oddech zimy niewiem któremu magowi dać posążek żeby wyjść na tym najkożystniej.


Temu którego magia najbardziej Ci pasuje. I nie umieszczaj obrazków niezwiązanych z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:09, dobro napisał:

Na 2 mapie w spellforce oddech zimy niewiem któremu magowi dać posążek żeby wyjść na tym najkożystniej.


w sumie to żadna różnica - od każdego dostajesz jakiś shit, którego i tak nie będziesz używał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:13, ginx2 napisał:

Możliwe, że to bug w instalce dema. Ściągałeś je ze strony JoWooda?

Ze strony gram.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Powinno to gram.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!PS: Sory za wykrzykniki, ale to torche wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:28, Azrathel napisał:

> Na 2 mapie w spellforce oddech zimy niewiem któremu magowi dać posążek żeby wyjść na tym
najkożystniej.

w sumie to żadna różnica - od każdego dostajesz jakiś shit, którego i tak nie będziesz używał...

Ostatnio ktoś płakał, że nie dal odpowiedniemu magowi posążka, a ten mag miał dać niby monetę czaszki potrzebne do otwarcia skrzyń w Shal''Dun, więc różnica jest - nie wiem o którego maga chodziło, ale wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:05, Lord Andre napisał:

Ostatnio ktoś płakał, że nie dal odpowiedniemu magowi posążka, a ten mag miał dać niby monetę
czaszki potrzebne do otwarcia skrzyń w Shal''Dun, więc różnica jest - nie wiem o którego maga
chodziło, ale wystarczy poszukać.


Ja tam zawsze dostawałam jakieś 2 zwoje z czarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy jest jakiś problem z zastosowaniem metody " save / load " ??
dzięki temu, po kilku minutach, wszystko będzie wiadome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:10, Azrathel napisał:

a czy jest jakiś problem z zastosowaniem metody " save / load " ??
dzięki temu, po kilku minutach, wszystko będzie wiadome...


Jest. Już zapomniałeś ile ładują się plansze w spellforce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 15:11, Fumiko napisał:

Jest. Już zapomniałeś ile ładują się plansze w spellforce?


nie zapomniałem - u mnie wchodzą w kilkanaście sekund ;]

no ale jeżeli ktoś ma płakać, że "a bo ja nie mam monety czaszki i nie mogem otwożyć tej szkżyni w mieście" - to chyba lepiej, żeby się chwilkę pomęczył... ;)
a poza tym na pewno znajdzie się na forum ktoś, kto akurat ma to w miarę ''na świeżo'' i pamięta co który mag daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. to moze tutaj ktos mi pomoze bo widze ze tutaj wiecej osob zaglada.
Wiec po pewnym czasie i reinstalce windowsa postanowilem zainstalowac spellforce zlota edycje(przed tym normalnie smigala, zadne zmiany w kompie nie byly przeprowadzane poza reinstalka)
Instalacja przebiega normalnie wszystko idzie sprawnie. Po zakonczeniu i probie właczenia gry wyskakuje blad zwiazany z spellforce.exe tylko w ZE mam rowniez sama podstawke ktora odpala sie normalnie.
"Wystąpił problem z aplikacją Spellforce.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
"JEzeli jestes w trakcie pracy, informacje, nad ktorymi pracujesz, mogly zostac utracone"
W nastepnym kroku raportu błedu widnieje sygnatura bledu:
"AppName: spellforce.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: spellforce.exe
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00a05fd3"

Probowalem reinstalke kilka razy, wylaczylem wszystkie anty wiry, Spy sweeper i AVG i nic dalej to samo, probowalem kazdy patch i to samo, probowalem podmieniac pliki exe ktore mozna znalesc w Waszym servisie i nic.
A btw. po zamknieciu raportu nie widnieje w procesach aplikacja spellforce.exe.
Szukalem rowniez na forum i nic nie znalazlem, wszystko zwiazane z plikiem spellforce.exe jest albo odnosnie cdkeya(rozwiazanie w pomocy gram.pl) albo zajadania procesora (tez pomoc) lecz ani to ani to ine pomaga.
Aha probowalem uruchomic kompa selektywnie z wylaczonymi wszystkimi uslugami i dalej jest ten sam problem.

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe że podczas reinstalki windows-a nie zainstalowałeś jakichś sterowników lub zainstalowałeś za nowe(np do karty graficznej) Ja miałem podobny problem z gothicI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się