Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 15:40, Jordan2334 napisał:

siema gdzie mozna znalesc kolesia ktory przygotuje eliksir zafar albo jakos tak???


a która to mapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie teog nie wiem musze znalesc eliksir dla pustelnika ktory ma chate niedaleko szarogurza i kaplanka z lianion kazala mi znalesc kolesia ktory przgotuje eliksir ale nie powiedziala gdzie on jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to trzebapogadać z kimś w tej pierwszej krainie i następnie zdobyć przesyłkę od jakiegoś kupca czy jakoś tak to było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:44, lis899 napisał:

Z tego co pamiętam, ten koleś był w dzikiej przełęczy. Jak tam jeszcze nie doszełeś to nic
nie straciłeś:).

naczy w dzikiej przełeczy bylem bardzo dawno temu mam 25lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:45, Jordan2334 napisał:

właśnie teog nie wiem musze znalesc eliksir dla pustelnika ktory ma chate niedaleko szarogurza
i kaplanka z lianion kazala mi znalesc kolesia ktory przgotuje eliksir ale nie powiedziala
gdzie on jest ;/


Po kolei:
To jest jeden z nielicznych questów w ZŚ, który jest nieliniowy. Gość, który przygotuje miksturę leczącą jest w Shiel w fortecy rodu Urtan, niestety imienia nie pamiętam. Musisz odzyskać jego pieniądze, a on w zamian da Ci miksturę. Zakończenia misji nie zdradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem zainstalować sobie (znowu) Spellforce''a. Uruchamiam a tu wyskakuje błąd (na załączonym obrazku). Nigdy wcześniej taki błąd u mnie nie wystąpił. Nic nie dało wyłączenie Zone Alarm, AVG ani Ghosta. Czy ktoś spotkał się już wcześniej z takim szataństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:50, safsdf napisał:

czy ktoś wie jaki jest cd key do Spell force Zakon świtu


taki, jaki jest napisany wewnątrz ORYGINALNEGO PUDEŁKA Z GRĄ, które BEZ PROBLEMÓW można kupić w sklepie...

piractwa nie tolerujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:21, Azrathel napisał:

piractwa nie tolerujemy...

Jak byłem mały to ciągle tatuś mi gierki kopiował, a teraz wcale piratów nie używam, nie tylko dlatego że mam skąpych kolegów, ostatnio wydałem prawie całą kase na gw i warhammera, łączne 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję awansu na brygadziste, w końcu należało ci sie, mało kto w ciągu tak krótkiego czasu naciskał tyle postów (nie spamująć:). Może o mnie i fumiko będą pamiętać, ale przodownik fajnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:29, Lord of the force napisał:

Gdzie można znaleźć klucz w kształcie gwiazdy do skrzyni na północy Ostrej Skały (na zachód
od kamiennych strażników)?

Jeśli mnie jeszcze pamięc nie myli , to jak uruchomisz wszystkie symbole na północy w ostrej skale , wyjdą duchy , zabij je , a jakiś jeden będzie miał ten klucz , ale nie wiem czy dobrze . Moja odpowiedź jest 45% na 100 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcz jeden problem musze dac miksture bohaterow takiemu kolesiowi (bratu aptekarki z szarogurza) ale nie wiem gdzie on jest nic nie ma w dzienniku zdan o tym gdzie go mozna znalesc ;/ prosze o pomooc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:52, Jordan2334 napisał:

mam jeszcz jeden problem musze dac miksture bohaterow takiemu kolesiowi (bratu aptekarki z
szarogurza) ale nie wiem gdzie on jest nic nie ma w dzienniku zdan o tym gdzie go mozna znalesc
;/ prosze o pomooc


Powinien być gdzieś na kolejnych mapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i sory ze 2 raz z rzedu ale ten kamien na polnocy w ostrej sklae o ktorym jest mowa wyzej to jest do tego jakis quest (jakis koles daje mi zwiazana z tym misje?) jak tak to kto? a jak nie to w jakiej kolejnosci mam to zaznaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:55, Jordan2334 napisał:

a i sory ze 2 raz z rzedu ale ten kamien na polnocy w ostrej sklae o ktorym jest mowa wyzej
to jest do tego jakis quest (jakis koles daje mi zwiazana z tym misje?) jak tak to kto? a jak
nie to w jakiej kolejnosci mam to zaznaczyc?


miskture od adhiry(aptekarki)trzeba dać tombardowi w szargórzu tam gdzie trzeba było obronic mieszkańców.
a klucz dostaniesz dopiero gdy dotkniesz symbole w odpowiedniej kolejnośc na polu kamieni niedaleko tej skrzyni a kolejnośc była gdzieś podana na forum . zawsze pomoge jak coś


WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się