Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 15:49, ilius-mage011 napisał:

A i mam pytanie czy jak w empyrii tam było zadanie główne żeby jakoś przejść przez bramy południową
zachodnią i wschodnią to czy jak udało mi się przejść tylko przez tą jedną z bram i wziąłem
klucz do ogrodu driad z kufra i przeszedłem do gaju driad a reszty zadania z tymi bramami nie
robiłem to coś źle bęzie czy tak mozna?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Ja też tak zrobiłem, jestem z 5 misji dalej i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:49, ilius-mage011 napisał:

A i mam pytanie czy jak w empyrii tam było zadanie główne żeby jakoś przejść przez bramy południową
zachodnią i wschodnią to czy jak udało mi się przejść tylko przez tą jedną z bram i wziąłem
klucz do ogrodu driad z kufra i przeszedłem do gaju driad a reszty zadania z tymi bramami nie
robiłem to coś źle bęzie czy tak mozna?


Oczywiście że tak można, tyle że za wymyślenie jak przejść przez każdą dostajesz doświadczenie - jest to rodzaj takiego zadania pobocznego, które nie wpływa na główny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to plx------->Ej prześlijcie mi na poczte pliki z zakonu świtu jeśli wiecie jak sie to robi na email jeśli niewiecie jak to zrobić to moze dajcie spokuj mala instrukcja mozebyc i oddech zimy nawet patrzcie wkladacie plyte z zakonem świtu lub oddechem zimy do stacji Dysków robicie folder na dysku E kopijecie do folderu z płyty pliki ale jeśli macie dwie płyty to włózcie i druga i też skopiujcie i to na tyle email ptasior281@wp.pl PRZEPRASZAM WSZYTKICH ZE PROSZE O TAKIE COŚ ALE MUSZE W COŚ GRAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:14, Karciaz napisał:

PRZEPRASZAM WSZYTKICH ZE PROSZE O TAKIE COŚ ALE MUSZE W COŚ GRAĆ


Skoro musisz w coś grać, to idź do sklepu i kup sobie Spellforca Złotą Edycję za 20zł - skoro stać cię na opłacanie internetu to chyba tyle pieniędzy masz, a jak nie to od kogoś pożycz. Ty tak na serio myślisz, że komuś będzie się chciało wysłać ci na maila kilkaset mega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... Jestem właśnie na końcu mapy "Breathing Forest", a mam poniżej 27,5 levelu... Cała ta Kitharska horda dała mi może z ćwiartkę ;P

Co to ma być? To nie armia tylko kocięta. Mój awatar bez draśnięcia przebiegł dookoła mapy i opzabijał ich wszystkich :/

Mam nadzieję że ostatnia mapa będzie stanowiła większe wyzwanie...

PS
Może zabiję Jesiona dla punktów doświadczenia ? :)
Da mi to coś odnośnie zdobywania 28 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:36, Monastor napisał:

Może zabiję Jesiona dla punktów doświadczenia ? :)
Da mi to coś odnośnie zdobywania 28 poziomu?


Nie wiem jak będzie u ciebie, ale ja po zabiciu go nie dostałem wogóle doświadczenia. Nie wiem czy to błąd czy nie ale taka sama sytuacja była z Niepokonanymi (demony 50 lev.) w Kryptach Zegarowych w Cieniu Feniksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 14:40, Raylin napisał:

> Może zabiję Jesiona dla punktów doświadczenia ? :)
> Da mi to coś odnośnie zdobywania 28 poziomu?

Nie wiem jak będzie u ciebie, ale ja po zabiciu go nie dostałem wogóle doświadczenia. Nie wiem
czy to błąd czy nie ale taka sama sytuacja była z Niepokonanymi (demony 50 lev.) w Kryptach
Zegarowych w Cieniu Feniksa.


No... Nic to nie dało... Ale ostrza na ostatniej mapie masowo nabijają mi się na wieżyczki :) Ale mają zagładę urządzoną...

Rozbudowałem się, wyszedłem na godzinę z pokoju, a moja postać ma już prawie 28 poziom :) Jutro rano dokończę mapę... Przed jej końcem powinienem nabić level bo wskaźnik wygląda tak:
||||||||||||||||||||||||-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 22:34, Monastor napisał:

Rozbudowałem się, wyszedłem na godzinę z pokoju, a moja postać ma już prawie 28 poziom :) Jutro
rano dokończę mapę... Przed jej końcem powinienem nabić level bo wskaźnik wygląda tak:
||||||||||||||||||||||||-


Nie no, to nieźle - będziesz miał postać lepszą od mojej. I dobrze, kto powiedział, że zawsze mam być najlepszy ;) Sprawi to tylko, że będę miał pretekst żeby jeszcze kiedyś przejść Zakon Świtu i być jeszcze lepszy od ciebie. To,że 28 level osiągniesz jest już nieuniknione - za zabicie samego kowala dusz też się sporo dostaje, a po drodze do niego spotkasz jeszcze wielu przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poda wszystkie jakie są kody do spellforce do dodatków cień feniksa i oddech zimy???
I mam pytanie czy ktoś z was wie gdzie można znależć poradnik do gry spellforce oddech zimy i cień feniksa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś mi może pomóc?????????????????????
Bo dostałem takie zadanie poboczne żeby wrócić do wybrzeży czarnowody czy coś takiego i tam jest taki duch krasnoluda Gorin,i zagadałem z nim i dał mi zadanie zabić czterech sług-smoków jakiegoś typka i trzech smoków pokonałem ale ten co ma zaklęcia lodowe i mnie zamrażą to wogule nie moge sobie z nim poradzić.Niech ktoś mi pomoże jęsli pokonywał tych smoków?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... i już po podstawce... 29 poziom... Tylko nie zdążyłem rozdzielić punktów na magię śmierci na 12 poziomie... Da się w ogóle mieć więcej niż 1 umiejętność na 12-tce?

Przez święta pogram sobie chyba w oddech zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 17:05, ilius-mage011 napisał:

jakiegoś typka i trzech smoków pokonałem ale ten co ma zaklęcia lodowe i mnie zamrażą to wogule
nie moge sobie z nim poradzić.Niech ktoś mi pomoże jęsli pokonywał tych smoków?????????


Zadanie rzeczywiście nie jest łatwe, tymbardziej że to jeszcze nie koniec. Przy pokonywaniu tego smoka musisz wziąć odpowiednich runicznych bohaterów - najlepiej jednego łucznika, maga znającego zaklęcia ognia, uzdrowiciela, a reszta zależy już od twojego gustu i twojego avatara. Ja miałem ciężkozbrojnego wojownika i w moim przypadku taktyka była następująca: ściągałem uwagę golemów i jego na siebie i wtedy łucznikowi i magowi kazałem atakować smoka; trochę to trwało i kilka razy musiałem moich bohaterów wskrzeszać przy monumencie, ale w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:12, Monastor napisał:

Przez święta pogram sobie chyba w oddech zimy.


Będziesz miał bardzo klimatycznie, patrząc na to co się dzieje za oknem :) Co do umiejętności to nie wiem czy się da, nawet jeśli, to po co, skoro na początku Cienia Feniksa walczysz z nowymi potworami i levele szybko lecą. Ja miałem tylko jedną na poziomie 12. i wcale nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się nie dało rozwalić Rohena na końcu...
Znaczy... mój awatar spokojnie by podołał, ale chyba bym go oszczędził... Ze względu na paradoks czasowy. Gdybym go zabił, to kto by mnie na początku przywołał ??? :)

Swoją drogą, ciekawa jest fabuła :)

**************UWAGA!!! SPOILER!!!**************
Myślę, że to jest tak. Rohen urodził się pewnego dnia i podążył ścieżką zła (mroczny)... Następnie doprowadził do przywołania, plany pokrzyżował mu jednak pewien sędziwy mag. Mroczny przetrwał przywołanie i postanowił cofnąć się w czasie, wykorzystał przy tym runicznego bohatera przywołanego przez maga światła. Bohater ten (avatar) przyniósł mu potrzebne przedmioty. Mroczny cofnął się w przeszłość na długo przed przywołaniem, razem z księgą, dzięki której zrozumiał wszystkie jego sekrety. Posiadł wtedy wiedzę o zagrożeniu, pobudował portale i poszedł powstrzymać Mrocznego (w międzyczasie zestarzał się i stał się dobrym Rohenem). Tutaj historia zatacza krąg.

Zagmatwane to trochę ale inaczej to to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:56, Monastor napisał:

Zagmatwane to trochę ale inaczej to to nie ma sensu


Zgadzam się z twoją wersją. Swoją drogą ciekawe jak naprawdę wygląda fabuła zdaniem samych jej twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli kogos to zainteresuje to jak kupie nowa karte graficzna to sprobuje zamiescic widoczki ze spellforca(na razie karta za slaba i nie moge grac)na razie postrach i czrny rycerz(?) z m. elfow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 10:57, B. Riv napisał:

w jakiej kolejnosci przechodzic kampanie?


Najpierw Zakon Świtu, a potem masz wybór - albo kontynuujesz grę w Cieniu Feniksa tą samą postacią, albo grasz w Oddech Zimy i kontynuujesz grę w Cieniu Feniksa postacią z tej kampanii. Osobiście radzę ci taką kolejność: Zakon Świtu (uczysz się jak grać i poznajesz historię krainy), Oddech Zimy (tu historia jest inna, ale również ciekawa) i Cień Feniksa (będziesz mógł wybrać jedną z dwóch prowadzonych przez siebie wcześniej postaci; będziesz rozumiał historię, bo nawiązuje do obydwu wcześniejszych kampanii; gra każdą z tych postaci trochę się różni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się