Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2006 o 14:12, Azrathel napisał:

ach, Spellforce...
zainstalowałem go sobie w piątek wieczór i w dwa weekendowe dni zrobiłem tyle, co kiedyś w
dwa tygodnie.
jednak granie z god mode''em, mimo że nieuczciwe, znacznie ułatwia i uprzyjemnia grę.

powiedzcie mi jeszcze, z kim naparza sie na końcu Oddechu Zimy - wystarczy tylko imię - nie
chcę żadnych spojlerów.

a kto jest Głównym Złym w Cieniu Feniksa?


W oddechu zimy - Aryn, w Cieniu Feniksa - Hokan/Belial (zależy jak na to patrzeć :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 14:18, FemaleRevan napisał:

W oddechu zimy - Aryn, w Cieniu Feniksa - Hokan/Belial (zależy jak na to patrzeć :D)


i co? Belial jest wielki zły i brzydko pachnie? ma wielkie rogi i owłosione kopyta? ech, muszę sie sprężyć, przejść oddech zimy i pocisnąc w epicki Cień Feniksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:30, ŚwinkaBobo napisał:

Kiedy się zabija Zamaskowanego ?

Na samym końcu gry.

Dnia 09.10.2006 o 14:30, ŚwinkaBobo napisał:

a i drugie ...
hokan to ostrze cienia czy kamien feniksa ?

Ani to, ani to, Hokan to mag kręgu :D Ale tak na serio, to nie ma znaczenia, co wybierzesz. On i tak będzie, tylko 1 misja jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:19, zapodaj napisał:

co się czepiacie jak ktoś się o coś pyta to się odpowiada a wogóle mam wrażenie że nikt mnie
tu nie lubi jeden pisze że pisze powinienem pisać ort. wy mi wmawiacie że za dużo postów piszę
naprawdę wieki kit
o mam pomysł nie będę pisał tak dużo postów a wy nie będziecie się mnie tylko nie obiecóję
że będę pisał tylko 2-3
postów na stronę maxium 4-5 postów na stronę
to podamy sobie internetową dłoń???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

nie że nikt cię nie lubi tylko pisz dłuższe posty i tyle a co do gry ja grałem dzień dwa i tyle troche mi się nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:00, Kris l napisał:

Ja się nazywam KRIS L anie kris 1!

aha to bardzo przepraszam myślałem że to jest rzymska jedynka dobra już będę pamiętał nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:30, zapodaj napisał:

aha to bardzo przepraszam myślałem że to jest rzymska jedynka dobra już będę pamiętał nara

L to chyba setka lub 500 nie pamietam... co najwyżej 1 rzymska to I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***OFFTOPIC***

Ej sorry, z całym szacunkiem, ale czy moglibyście nie robić z tego tematu "śmietnika" - temat jest o spellforce, a nie o dyskutowaniu o nikach, czy o czym kolwiek innym. Z góry dziękuje ;)

...;)...

***OFFTOPIC***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a o kim to piszecie o krisie l może on lub ona taki chciał(a) mieć pseudonim kto to wie .
EJ mam pytanie czemu nie rozmawiamy np. na temat SPELLFORCA cccchhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:52, zapodaj napisał:

a o kim to piszecie o krisie l może on lub ona taki chciał(a) mieć pseudonim kto to wie .
EJ mam pytanie czemu nie rozmawiamy np. na temat SPELLFORCA cccchhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm??????????

Naprawdę jestem chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 21:58, Kris l napisał:

> a o kim to piszecie o krisie l może on lub ona taki chciał(a) mieć pseudonim kto to wie
.
> EJ mam pytanie czemu nie rozmawiamy np. na temat SPELLFORCA cccchhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm??????????

Naprawdę jestem chłopakiem...

Sorry za drugi post z rzędu ale kris- od Krzysiek, a l od nazwiska (nie będe podawał swoich danych osobowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 21:58, Kris l napisał:

Naprawdę jestem chłopakiem...

Ale poco ty się tłumaczysz czy to ma jakieś znaczenie jaką masz płeć Skupcie sie na temacie, pamiętacie "SpellForce" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 23:49, DevilQ napisał:


> Naprawdę jestem chłopakiem...
Ale poco ty się tłumaczysz czy to ma jakieś znaczenie jaką masz płeć Skupcie sie na temacie,
pamiętacie "SpellForce" !!!

A czy ty masz Spellforca - złotą edycję ,albo samego Spellforca:Zakon świtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 12:47, zapodaj napisał:

ej a o co chodzi z tą grą swobodną grą w Spellforce

nie wiesz co to gra swobodna to gra bez określonej fabuły taka fajna luxna i przyjemna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się