Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 13:24, zapodaj napisał:

bo tam inni mówią coś o jakiś savach wogóle zobacz sobie na poprzednich stronach OK.

ok ale nie lepiej używadź opcji " odpowiedz" wdedy ja będe wiediał z e zwracasz sie do mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:27, darth 16 napisał:

> bo tam inni mówią coś o jakiś savach wogóle zobacz sobie na poprzednich stronach OK.
ok ale nie lepiej używadź opcji " odpowiedz" wdedy ja będe wiediał z e zwracasz sie do mnie
;).

OK będę pamiętał a wogóle na jakich jeszcz stronach masz posty oprócz POP:TT,LEG 2,S:ZK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:30, zapodaj napisał:

> > bo tam inni mówią coś o jakiś savach wogóle zobacz sobie na poprzednich stronach
OK.
> ok ale nie lepiej używadź opcji " odpowiedz" wdedy ja będe wiediał z e zwracasz sie do
mnie
> ;).
OK będę pamiętał a wogóle na jakich jeszcz stronach masz posty oprócz POP:TT,LEG 2,S:ZK

a czy to ważne ale jak sie pytasz to tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7941&u=215
i skończmy już ten oftopic będziemy mieli jeszcze okazję pogadać;) heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:55, Cesc22 napisał:

Jak si ebudynki buduje??

możesz powtórzyć bo nie zrozumiałem
eeeeeejjjjjjjjjj zaraz zaraz czy to ty czasem nie masz pirackiej gry POP:TT
przyznaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:58, zapodaj napisał:

> Jak si ebudynki buduje??
możesz powtórzyć bo nie zrozumiałem
eeeeeejjjjjjjjjj zaraz zaraz czy to ty czasem nie masz pirackiej gry POP:TT
przyznaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>miałem ale dzisiaj kupuje orginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:38, Cesc22 napisał:

> > Jak si ebudynki buduje??
> możesz powtórzyć bo nie zrozumiałem
> eeeeeejjjjjjjjjj zaraz zaraz czy to ty czasem nie masz pirackiej gry POP:TT
> przyznaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>miałem ale dzisiaj kupuje orginała

dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:52, Kris l napisał:

Mine avatar. Zrobiłem ten screen zaraz jak uciekłem z beznadziejnej sytuacji z Ostrej Skały...

Ja też stanąłem w Ostrej Skale, z tym że ciężkozbrojnym z domieszką białej magii. Te trolle mają trochę wysoki poziom. Chyba jeszcze raz przyjdzie mi planszę zaczynać. Póki co przerzuciłem się na OZ i gram czarodziejem, ale zaczęło się robić ciężko już w Tirganach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:52, Kris l napisał:

Mine avatar. Zrobiłem ten screen zaraz jak uciekłem z beznadziejnej sytuacji z Ostrej Skały...


Co do tego screen''a. Talia Storm... Coś mi to mówi. Czy to nie ta babka z tej krainy demonów??

Co do ostrej skały. Jak sobie nie radzisz to rozwal pare obozów zwierzoludzi awatarem zanim uaktywnisz monument. Będzie troche łatwiej, ale co zatym idzie mniej exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 18:33, mathewmw napisał:


Co do tego screen''a. Talia Storm... Coś mi to mówi. Czy to nie ta babka z tej krainy demonów??


Właśnie też mi się skojarzyło z tą czarodziejką z Bruzdy, ale o ile pamiętam, to nie można było ją sterować, a na tym screenie wyraźnie widać, że jest ona jednym z bohaterów w naszej ekipie.

Dnia 10.10.2006 o 18:33, mathewmw napisał:

Co do ostrej skały. Jak sobie nie radzisz to rozwal pare obozów zwierzoludzi awatarem zanim
uaktywnisz monument. Będzie troche łatwiej, ale co zatym idzie mniej exp.


Najlepiej wrócić się znacznie później do Ostrej Skały. Z tego co pamiętam, to bez problemu rozwaliłem wszystko na tej mapie samym awatarem i co najważniejsze, dostałem to ostrze o które chodzi w tej misji na tej mapie.
Po drugie nie warto jest odrazu wchodzić na mapę, ponieważ tego ostrza można urzywać w późniejszych etapach gry, mając wyższe statystyki.

...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:38, Cesc22 napisał:

> > Jak si ebudynki buduje??
> możesz powtórzyć bo nie zrozumiałem
> eeeeeejjjjjjjjjj zaraz zaraz czy to ty czasem nie masz pirackiej gry POP:TT
> przyznaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>miałem ale dzisiaj kupuje orginała

wiesz co chciałem cię przeprosić spojżałem na twój poziom (obywatel) i było mi cię żal więc czy przyjmiesz moje
przeprosiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:20, zapodaj napisał:

a o jakiej kampani rozmawiacie o oddech zimy,cień feniksa,czy o zakonie świtu ?


Ta misja z Ostrzem Ziemi jest w Zakonie Świtu. ;)

P.s Zapodaj, postaraj się dyskutować na tematy związane z grą. ;)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post z rzędu, ale czy dobry jest 14 poziom(no 14 jeszcze nie mam, ale do zanicia mam kilku gości i już jest:)) w Ostrej Skale, gdy jestem w niej od razu, gdy ją odkryłem??(przed pójściem do Doliny Szarego Zmierzchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:38, lis899 napisał:

Kogo bardziej opłąca się brać, łuczniczke wiatru czy podrózniczke(chyba to była podrózniczka,
ta co strzela, i kosztuje żelazo)??


Uważam, że pod wzgędem "cena"/jakość najlepszą jednostką strzelającą w grze są łuczniczki wiatru. A jeszcze jak je ulepszysz, to posiadają efekt zamrażania, co bardzo się przydaje podczas walki, ponieważ unieruchamia na kilka sekund przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:42, lis899 napisał:

Sorki za drugi post z rzędu, ale czy dobry jest 14 poziom(no 14 jeszcze nie mam, ale do zanicia
mam kilku gości i już jest:)) w Ostrej Skale, gdy jestem w niej od razu, gdy ją odkryłem??(przed
pójściem do Doliny Szarego Zmierzchu)


Nie opłaca się wchodzić na tą mapę od razu, ponieważ Ostrze Ziemi z którym jest związane zadanie w Ostrej Skale, możemy używać dużo poźniej. Dopiero za kilka leveli. Więc radziłbym Ci nie wchodzić na tą mapę, lecz dopiero za jakiś czas się na nią wrócić i rozwalić wszystko awatarem - pójdzie jak po maśle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 12:50, zapodaj napisał:

A czy ty masz Spellforca - złotą edycję ,albo samego Spellforca:Zakon świtu?

złotą edycję no i oczyweiście dwujeczke tysz ;-) a czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się