Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

ej słuchajcie czy jak gram w dzikiej przełęczy to co mam najpierw zrobić odszukać flet mistrza pająków a póżniej go zabić i zanieść suknię tej dziewczynki do tego kowala czy najpierw zabić władcę pająków i zanieść ... czy tylko odszukać flet i dać go mistrzowi pająków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:59, zapodaj napisał:

ej słuchajcie czy jak gram w dzikiej przełęczy to co mam najpierw zrobić odszukać flet mistrza
pająków a póżniej go zabić i zanieść suknię tej dziewczynki do tego kowala czy najpierw zabić
władcę pająków i zanieść ... czy tylko odszukać flet i dać go mistrzowi pająków


Ja najpierw dalem mu flet a puzniej nawet nie pamietam czy zabilem czy nie, jedyne co pamietam to to że zle cos zrobilem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.10.2006 o 20:52, zapodaj napisał:

no to prawda ta gra jest do końca nie dopracowana jak na przykład w shiel zdobyłem fortecę
rodu utrańskiego
i nie chciało mi go zaliczyć bo tam piszę że "wróg okupuję fortecę"

Bo nie zabiłeś wszystkich wrogów za bramami fortecy. Trzeba wyjść przed wszystkie bramy fortecy i poszukać niedobitków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:59, zapodaj napisał:

ej słuchajcie czy jak gram w dzikiej przełęczy to co mam najpierw zrobić odszukać flet mistrza
pająków a póżniej go zabić i zanieść suknię tej dziewczynki do tego kowala czy najpierw zabić
władcę pająków i zanieść ... czy tylko odszukać flet i dać go mistrzowi pająków

Z mistrzem pająków trzeba ostrożnie rozmawiać, bo łatwo wszystko popsuć. Ja zrobiłam tak, że po stworzeniu dość silnej armii poprosiłam go o pomoc w pokonaniu wroga (dostałam trochę pająków), potem oddałam mu znaleziony flet (coś tam się za to dostaje, o ile dobrze pamiętam) i dopiero po wyczyszczeniu mapy zabiłam mistrza i odniosłam sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak daj ALT+TAB to użycie procesora jest na 100%, w grze taka zacina że nic sie nie da zrobić, a jak wyłącze komputer chodzi bardzo wolno. Zeby przywrocić wszystko do normalności musze uruchomic ponownie, jest na to jakis sposób, żeby nie uruchamiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ten post chyba nie powinien tutaj być, znaczy w tym temacie...
2. Komputer wolno chodzi poniewash dziala wiele procesów na raz ... [(to tylko mja teoria... lepiej nie koncz tych co są uruchamiane przez SYSTEM) żeby nie uruchamiać nacisnij alt + ctrl + delete nacisnij procesy i jak znajdziesz to skasuj spellforce.exe (to chyba to)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:16, lis899 napisał:

Czasem jak daj ALT+TAB to użycie procesora jest na 100%...


Co do użycia procesora, to w każdej gdze pisze że procesor jest używany na 100%. Nawet jak gram w Quake''a2 przez neta, to także użycia procka wynosi 100%. Najlepiej popytaj tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=5064 na pewno coś Ci doradzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:25, zapodaj napisał:

a o co wam chodzi z tymi procesorami


OMG Zapodaj, weź trochę wyluzuj i tak nie spamuj, bo to robi się załosne. Nie umiesz przeczytać poprzednich postów ? Jak lubisz sobie pospamować, to pisz posy w jakiejś historyjce, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:24, mila-221 napisał:

Kto to jest ten Ambasador Dorkhan ( mroczny elf w Empyrii , dzielnica światynna ) i jakie zadanie
jest z nim związane ???


On będzie związany z zadaniem "Ostatni Drakon" zlecanym bodajże na kruczej przełeczy przez starego znajomego - mrocznego efla, byłego przywódcy miasta elfów w pierwszej kampani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko powiedzcie oczywiście jak tylko graliście graliście w następne 2 kampanie (cień feniksa,oddech zimy) to opłaca się je przechodzić czy nie,i którą bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:14, zapodaj napisał:

mam takie pytanko powiedzcie oczywiście jak tylko graliście graliście w następne 2 kampanie
(cień feniksa,oddech zimy) to opłaca się je przechodzić czy nie,i którą bardziej


ołż crap, ale ty głupie pytania zadajesz! Spellforce to Spellforce - a te kampanie to to, co tygrysy lubią najbardziej - jeszcze więcej Spellforce''a! w dodatku fabuła jak zwykle genialna, a epicki Cień Feniksa to wspaniała kontynuacja poprzednich kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:59, zapodaj napisał:

ej słuchajcie czy jak gram w dzikiej przełęczy to co mam najpierw zrobić odszukać flet mistrza
pająków a póżniej go zabić i zanieść suknię tej dziewczynki do tego kowala czy najpierw zabić
władcę pająków i zanieść ... czy tylko odszukać flet i dać go mistrzowi pająków

najpierw daj mu flet i z nim pogadaj da ci pająki do walki, zabij go dobpiero po wykonaniu zadania w przełęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:14, zapodaj napisał:

mam takie pytanko powiedzcie oczywiście jak tylko graliście graliście w następne 2 kampanie
(cień feniksa,oddech zimy) to opłaca się je przechodzić czy nie,i którą bardziej


Popieram Azrathela... Zadajesz głupie pytania... ale jak jush oczekujesz odpowiedzi to przechodz cięń feniksa z kamieniem feniksa.... w zakonie switu nie bedziesz mial 50 lvl :D a jak chcesz sie pobawic w mastera to radzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:39, mila-221 napisał:

O co chodzi z tymi demonami 50 lvl co stoją przy jaskini w Mieście Dusz ??? Oni w końcu przestaną
się pojawiać , bo jak są 4 to nie daje rady ...

Kilka postów wyżej albo na poprzedniej stronie dawałem odpowiedź na to pytanie, nie ma szans na ich pokonanie, nawet jak byś miał 50 lvl i bohaterów na podobnym levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się