Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 07:08, zapodaj napisał:

gdzie mogę znaleźć łzy bezdusznej duszy,i krew demona ?

Jeśli dobrze pamiętam dwie buteleczki krwi rzucał Ar''ch (lub coś w tym stylu) w Mulandirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:37, Azrathel napisał:

okej, okej - może mój błąd. co jednak nie zmienia faktu, że na takich forach NIE piwinno sie
podawać informacji dotyczącyc fabuły - bo innym może to popsuć zabawe.

To rzeczywiście może niektórym popsuć zabawę, ale wystarczy na początku posta uprzedzić, że zamierza się spojlerować i wszystko jest w porządku - kto chce przeczyta, kto nie - po prostu ominie posta.

Dnia 15.10.2006 o 11:37, Azrathel napisał:

wiecie, ile jest map w Oddechu Zimy? bo ktoś mi napisał że jest 12, a ja już jestem w 13 albo
14... wiecie coś o tym? może podajciemi po prostu nazwę? ja jestem w Ropadlinie Lodowego Tkacza

To ja ci pisałem, że map jest 12 i dalej to podtrzymuję :P Po prostu mapy są przez autorów gry numerowane w jakiś dziwny sposób - nie po kolei, niektórych numerów brak, więc liczbą przy nazwie mapki nie można się sugerować - map tak naprawdę, jak już wspomniałem jest 12; a Rozpadlina Lodowego Tkacza to ostatnia z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:49, zapodaj napisał:

gdzie mogę znależć wskazówki tożsamości zdrajcy i oszusta.
Z GÓRY DZIĘKI.

chyba jest poradnik w SpellForce Extra Klasyka Next?? Chyba że masz ze starszej wersji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:12, mila-221 napisał:

> gdzie mogę znależć wskazówki tożsamości zdrajcy i oszusta.
> Z GÓRY DZIĘKI.
Tak ci ciężko skorzystać z wyszukiwarki ???

a czy nie łatwiej by ci było by mi powiedzieć choć nie wiem czy doszłaś do tego miejsca więc może dam ci spokój
(nie chcę się kłucić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 11:54, ginx2 napisał:

Witam.
Da się zabić Strażników Banku (45-poziomowi tytani krasnoludów)?

Nie da się. Oni są jak np. Lena i Grim, jak kończy im się życie to odchodzą. Dobić ich się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam ale może mi ktoś powoedzieć gdzie mogę szukać wskazówek dotyczących tożsamości zdrajcy i oszusta.
tylko nie mówcie że bym skorzystał z wyszukiwarki tylko odpowiedzcie normalnym postem (nie chcę się kłucić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:24, zapodaj napisał:

bardzo przepraszam ale może mi ktoś powoedzieć gdzie mogę szukać wskazówek dotyczących tożsamości
zdrajcy i oszusta.
tylko nie mówcie że bym skorzystał z wyszukiwarki tylko odpowiedzcie normalnym postem (nie
chcę się kłucić)

Zdrajcy i oszusta? Może powiesz coś więcej, bo nie za bardzo kojarzę zadanie, jedyne co mi przychodzi na myśl to morderstwo najwyższej kapłanki w Tirganach. Jeśli o to chodzi, to pytaj świadków zdarzenia, najprawdopodobniej zabójcą jest utrański strażnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma kłopot z kilkoma misjami...
1.Gdzie jest Flik McWinter(ten od cassiusa? (mam jego fragment)
2.Gdzie jest ten wielki pająk, którego krew mam zdobyć dla Adhiry?
3. Gdzie jest chory pustelnik, dla którego Shan Muir nie chciała zrobić lekarstwa?
4. Do czego służy lśniacy ośmiokąt??....
z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 14:52, Wishmaster91 napisał:

ma kłopot z kilkoma misjami...
1.Gdzie jest Flik McWinter(ten od cassiusa? (mam jego fragment)
2.Gdzie jest ten wielki pająk, którego krew mam zdobyć dla Adhiry?
3. Gdzie jest chory pustelnik, dla którego Shan Muir nie chciała zrobić lekarstwa?
4. Do czego służy lśniacy ośmiokąt??....
z góry dzięki:)

to odpowiem ci na 3 pytanie i może 4 ale do końca nie jestem pewien jak wygląda ten 8-kąt.
dobra to mówię chorego pustelnika znajdziesz w szarogórzu tam gdzie na tą wioskę napadły orki tylko że ciut wcześniej i będziesz widział po prawej stronię wielkie przejście wchodzisz dalej i tam powinien znajdować się chory pustelnik.
a tą gwiazdę ośmiokątną chyba musisz otwożyć nią skrzynkę w ostrej skalę na północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:29, Lord Andre napisał:

> bardzo przepraszam ale może mi ktoś powoedzieć gdzie mogę szukać wskazówek dotyczących
tożsamości
> zdrajcy i oszusta.
> tylko nie mówcie że bym skorzystał z wyszukiwarki tylko odpowiedzcie normalnym postem
(nie
> chcę się kłucić)
Zdrajcy i oszusta? Może powiesz coś więcej, bo nie za bardzo kojarzę zadanie, jedyne co mi
przychodzi na myśl to morderstwo najwyższej kapłanki w Tirganach. Jeśli o to chodzi, to pytaj
świadków zdarzenia, najprawdopodobniej zabójcą jest utrański strażnik.

to jest tam gdzie się jest mieście ULARISA tam gdzie mu każesz otworzyć bramę i atakujesz tam ożywieńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 14:52, Wishmaster91 napisał:

ma kłopot z kilkoma misjami...
1.Gdzie jest Flik McWinter(ten od cassiusa? (mam jego fragment)
2.Gdzie jest ten wielki pająk, którego krew mam zdobyć dla Adhiry?
3. Gdzie jest chory pustelnik, dla którego Shan Muir nie chciała zrobić lekarstwa?
4. Do czego służy lśniacy ośmiokąt??....
z góry dzięki:)

Flink jest teraz w Szarogórzu, niedaleko tego gostka od pierścienia cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 14:52, Wishmaster91 napisał:

ma kłopot z kilkoma misjami...
1.Gdzie jest Flik McWinter(ten od cassiusa? (mam jego fragment)
2.Gdzie jest ten wielki pająk, którego krew mam zdobyć dla Adhiry?
3. Gdzie jest chory pustelnik, dla którego Shan Muir nie chciała zrobić lekarstwa?
4. Do czego służy lśniacy ośmiokąt??....
z góry dzięki:)

1. Flink jest w Szarogórzu, na połdudniowym wzniesieniu.
2. W Dolinie Nocnego Szeptu na południu.
3. Na zachód od Szarogórza.
4. Na północy Kurhanów Skowytu jest ciało, kiedy włożysz w nie ośmiokąt istota się obudzi i będzie przy Tobie walczyła :)

>to jest tam gdzie się jest mieście ULARISA tam gdzie mu każesz otworzyć bramę i atakujesz tam ożywieńców

Chodzi Ci o Dolinę Szarego Zmierzchu i Uriasa? Musisz zdobyć mapę, którą ma jeden z ożywieńców trochę na północny wschód od fortecy. Idziesz z mapą do gościa który zlecił zadanko, idziesz do Thurgona i bierzesz od niego list do Tanary, wracasz do pierwszego i już powinieneś sobie sam poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:07, Kris l napisał:

> Witam.
> Da się zabić Strażników Banku (45-poziomowi tytani krasnoludów)?
Nie da się. Oni są jak np. Lena i Grim, jak kończy im się życie to odchodzą. Dobić ich się
nie da.


No więc jak obrabować bank? Zabiłem tego gościa, który oferował pomoc w zamian za wolność. Raczej jednak się nie da, więć... spasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:48, ginx2 napisał:


No więc jak obrabować bank? Zabiłem tego gościa, który oferował pomoc w zamian za wolność.
Raczej jednak się nie da, więć... spasować?

Nie musisz rabować, jak znajdziesz 4 pieczęcie bankowe, to legalnie(?) otworzysz sobie wejście (tylko, że pod koniec gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się