Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 04:30, Kris l napisał:

Już gra jest tańsza miż słownik...

Jasne że tak ... ale przy najmniej w ten sposób, troche się słówek metodą "przyjemne z pożytecznym", nauczy ... A to już jest bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 06:26, Kris l napisał:

> gdzie jest zamieszczony ten Godrich w mulindarze czy gdzieś
Godrich? Kto to?

Właśnie nie wiem czy to miasto,czy jakiś człowiek.
Mam jeszcze jedno pytanie gdy się jest w dolinie szarego zmierzchu w twierdzy koło Uriasa stoi jakiś koleś który pyta mi się żebym mu pomógł w odnalezieniu zdrajcy i gdzie mogę znaleźć tego zdrajcę (czy mógłbyś wymienić całe zadanie gdzie,co,i jak,oraz gdzie go szukać).
Tylko nie mów,że mam skorzystać z wyszukiwarki.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 08:51, zapodaj napisał:

> > gdzie jest zamieszczony ten Godrich w mulindarze czy gdzieś
> Godrich? Kto to?
Właśnie nie wiem czy to miasto,czy jakiś człowiek.
Mam jeszcze jedno pytanie gdy się jest w dolinie szarego zmierzchu w twierdzy koło Uriasa stoi
jakiś koleś który pyta mi się żebym mu pomógł w odnalezieniu zdrajcy i gdzie mogę znaleźć tego
zdrajcę (czy mógłbyś wymienić całe zadanie gdzie,co,i jak,oraz gdzie go szukać).
Tylko nie mów,że mam skorzystać z wyszukiwarki.
Z góry dzięki.

Zdrajcą będzie Thurgon, który da Ci na początku list dla Tanary w Szarogórzu. Podczas eksploracji mapy, przy jednej z jaskiń, które będziesz musiał zablokować znajdziesz mapę. Teraz idź z mapą i listem do Mortona i powiedz mu, że pismo na mapie i w liście jest takie samo. Oboje pójdziecie do Thurgona, który się przyzna i zostanie Ci pokonanie go w walce. List oczywiście zanieś w przyszłości Tanarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 08:51, zapodaj napisał:

> > gdzie jest zamieszczony ten Godrich w mulindarze czy gdzieś
> Godrich? Kto to?
Właśnie nie wiem czy to miasto,czy jakiś człowiek.
Mam jeszcze jedno pytanie gdy się jest w dolinie szarego zmierzchu w twierdzy koło Uriasa stoi
jakiś koleś który pyta mi się żebym mu pomógł w odnalezieniu zdrajcy i gdzie mogę znaleźć tego
zdrajcę (czy mógłbyś wymienić całe zadanie gdzie,co,i jak,oraz gdzie go szukać).
Tylko nie mów,że mam skorzystać z wyszukiwarki.
Z góry dzięki.

Czytasz wogóle posty, które inni piszą? Jakąś stronę lub dwie temu dałem Ci na to odpowiedź. Co do tego Godricha to nie ma takiego NPC, przynajmniej ja nie pamiętam. Może chodzi CI o Godmarchię? To jest plansza, ale dalej niż Mulandir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 09:28, Grzegorz19 napisał:

[m]
przyszłości Tanarze.

Bardzo ci dziękuję jeszcze czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie jest ta jaskinia (W KTÓREJ MISJI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 21.10.2006 o 10:53, zapodaj napisał:

Bardzo ci dziękuję jeszcze czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie jest ta jaskinia (W KTÓREJ MISJI)

W tej samej misji co urias i zdrajca, poszukaj na północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:26, zebara napisał:

[m]
W tej samej misji co urias i zdrajca, poszukaj na północy.

jak tamsprawdzałem to nikogo nie było a dokładnie to gdzie koło portalu czy koło obozu ożywieńców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:58, zapodaj napisał:

> W tej samej misji co urias i zdrajca, poszukaj na północy.
jak tamsprawdzałem to nikogo nie było a dokładnie to gdzie koło portalu czy koło obozu ożywieńców
?

Ta jaskinia jest jedną z dwóch na północy, którą masz zablokować wieżyczkami, żeby nie wchodzili do niej nieumarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:56, zapodaj napisał:

> Ta jaskinia jest jedną z dwóch na północy, którą masz zablokować wieżyczkami, żeby nie
wchodzili
> do niej nieumarli.
a jak już zablokuję to co się stanię.

Chodzi o to, że przy jednej z nich w skrzynce jest ta mapa, której potrzebujesz do wykonania zadania. A musisz je zablokować, żeby w dalszej części mapy nie napływały Ci przez nie grupy przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 15:06, Grzegorz19 napisał:

> > Ta jaskinia jest jedną z dwóch na północy, którą masz zablokować wieżyczkami, żeby
nie
> wchodzili
> > do niej nieumarli.
> a jak już zablokuję to co się stanię.
Chodzi o to, że przy jednej z nich w skrzynce jest ta mapa, której potrzebujesz do wykonania
zadania. A musisz je zablokować, żeby w dalszej części mapy nie napływały Ci przez nie grupy
przeciwników.

jaka mapa z tymi zapiskami gdzie mogą wyłazić ożywieńcy to ja już ją mam od dawna chodzi mi o to jak mogę rozpoznać charakter pisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 15:22, zapodaj napisał:

grupy
> przeciwników.
jaka mapa z tymi zapiskami gdzie mogą wyłazić ożywieńcy to ja już ją mam od dawna chodzi mi
o to jak mogę rozpoznać charakter pisma

Jak masz list od Thurgona i mapę to idziesz do Mortona/ patrz parę postów wyżej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobra dzięki że mi powiedziałeś,ale zepsułem całą misję,dowiedziałem się od kolegi,że najpierw poszukać mapy, póżniej dać ją morthowi,iść do thurgona on wtedy cię namówi żebyś dał list Tanarze ze Szarogórza,ty mu odmówisz, pójdziesz do mortha przedstawisz mu sytuację,i zabijesz thurgora.A ja najpierw zaniosłem list do Tanary,i zmaściłem całą misję,a teraz gram od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:08, lis899 napisał:

Nie moge otworzyć 3 skrzyń na początku bruzdy(przy portalu), gdzie znajde klucz do tych skrzyń??
Bo może tam byc coś ciekawego:)

Klucz zdobędziesz na tej właśnie mapie, kiedy zabijesz największego demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się