Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 14:05, kuzi91 napisał:

o co chodzi w tej tajemnicy z dzwigniami w krucej przeleczy czy jakos tak ;d

Musisz je wszystkie przestawić unikając jednocześnie strażników - zadanie nie jest trudne i kolejność, z tego co pamiętam, nie jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 10:09, Isil napisał:

Witam:)widze Twój opis i przyomina mi się dzieciństwo;)gdzie zdobyłeś tą grę,można wiedzieć?


Hłe hłe hłe:] CUDEM! Na aukcji w Świstaku. Nie wahałem się ani sekundy, no w końcu to dobra gra!

... ale po sieci sobie z nikim nie zagram:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:23, Raylin napisał:

> o co chodzi w tej tajemnicy z dzwigniami w krucej przeleczy czy jakos tak ;d
Musisz je wszystkie przestawić unikając jednocześnie strażników - zadanie nie jest trudne i
kolejność, z tego co pamiętam, nie jest ważna.

ciezko jest ich przejsc poniewaz niemma may oclonietej i nie wiem gdzie oni chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:36, kuzi91 napisał:

ciezko jest ich przejsc poniewaz niemma may oclonietej i nie wiem gdzie oni chodza

Nie jest ciężko, wystarczy jak pójdziesz za strażnikiem kiedy cię minie i będziesz chował się przed nimi w miejscach, po których nie chodzą (mają mały zasięg wzroku i widzą cię tylko, jeśli stoisz na drodze, którą patrolują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że to niena temat ale tu jest dużo specjalistów
więc chodzi o gre black and white 2
kiedy włączam gre to migają mi przedmioty z otoczenia <drzewa znikają i sie pojawiają,ziemia robi sie niebieska raz zielona > i tak cały czas
na obrazku jest przyklad kiedy trzeba wybrać zwierze

a wymagania minimalne gry mam spełnione

wieccie może o co chodzi ??

20070519211235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:06, Raylin napisał:

> ciezko jest ich przejsc poniewaz niemma may oclonietej i nie wiem gdzie oni chodza
Nie jest ciężko, wystarczy jak pójdziesz za strażnikiem kiedy cię minie i będziesz chował się
przed nimi w miejscach, po których nie chodzą (mają mały zasięg wzroku i widzą cię tylko, jeśli
stoisz na drodze, którą patrolują).


a no jednak dalem rade dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:14, pingwinekbuli napisał:

wieccie może o co chodzi ??

Dokładnie po takim screenie nie wiem o co chodzi, ale spróbuj najpierw zainstalować najnowszą wersję DirectX-a, sterowników do karty graficznej i jeśli to nie pomoże, to napisz wtedy jaką masz kartę graficzną, bo w tym przypadku to ona może powodować problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę żę nie jest to pytanie zbytnio na temat, ale jest tu wiele osób które się na tym znają:
Czy ktoś wie jaki jest program do otworzenia plików *.map ?
Są takie w folderze gry SpellForce i nie wiem jak je otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:32, Raylin napisał:

> wieccie może o co chodzi ??
Dokładnie po takim screenie nie wiem o co chodzi, ale spróbuj najpierw zainstalować najnowszą
wersję DirectX-a, sterowników do karty graficznej i jeśli to nie pomoże, to napisz wtedy jaką
masz kartę graficzną, bo w tym przypadku to ona może powodować problem.


już to zrobiłem i nic a karte mam radeona 9600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie intryguje pewna skrzynka obok swiatyni driad (czy cos takiego), ktore musimy przyzwac skladajac w ofierze 1000 lisci lenyi (nie pamietam jak sie pisze, jak cos to sorry za blad), skrzynka ta jest zamknieta chyba na 3 zamki (albo na 4, nie pamietam bo dawno nie gralem) i kazdy z nich da sie przesunac, jednak skrzynka za chiny nie chce mi sie otworzyc. Jezeli jest to pozniej zadanie questowe to nie odpisujcie, poradze sobie, ale jezeli trzeba samemu wpasc na to jak ja otworzyc, to prosilbym o pomoc:) Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:47, Mack..... napisał:

A mnie intryguje pewna skrzynka obok swiatyni driad (czy cos takiego), ktore musimy przyzwac
skladajac w ofierze 1000 lisci lenyi (nie pamietam jak sie pisze, jak cos to sorry za blad),
skrzynka ta jest zamknieta chyba na 3 zamki (albo na 4, nie pamietam bo dawno nie gralem) i
kazdy z nich da sie przesunac, jednak skrzynka za chiny nie chce mi sie otworzyc. Jezeli jest
to pozniej zadanie questowe to nie odpisujcie, poradze sobie, ale jezeli trzeba samemu wpasc
na to jak ja otworzyc, to prosilbym o pomoc:) Z gory dzieki

Tego questa powinieneś dostać w Elonii od Swerdis w osadzie elfów, która skieruje Cię do Szarogórza do kupca o imieniu Valdis(chyba tak)...a dalej sobie poradzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S.
możesz zawsze otworzyć taką skrzynkę korzystając z pewnego tricku,tj. ustawiasz w pobliżu interesującego Cię obiektu swojego robotnika,żołnierza albo bohatera ze stołu runicznego a sam(widok zza pleców) stajesz w pobliżu, obiekt powinien zmienić kolor z barwy niebieskiej na zieloną:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:29, pingwinekbuli napisał:

już to zrobiłem i nic

W takim razie mogłeś włączyć jakąś opcję w ustawieniach gry, która powoduje problem; spróbuj ustawić wszystko na minimalne, wyłącz bardziej zaawansowane opcje (antyaliasing itp.), zmień rozdzielczość na jakieś 800x600 i spróbuj tak uruchomić grę - jeśli problem będzie występował nadal, to przeinstaluj grę (może tekstury błędnie ci się przegrały). Poza tym zainstaluj najnowsze patche z oficjalnej strony: http://www.lionhead.com/bw2/downloads.html

--> kamel1234

Dnia 20.05.2007 o 21:29, pingwinekbuli napisał:

Czy ktoś wie jaki jest program do otworzenia plików *.map ?

Możesz zapewne otwierać je za pomocą notatnika, ale jeśli nie znasz się na programowaniu, to oprócz ciągu cyfr nic ciekawego tam nie znajdziesz. Żeby zobaczyć całą mapę, wraz ze wszystkimi obiektami, musiałbyś otworzyć ją edytorem, który jednak z polską wersją gry nie będzie ci działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam may problem. Chcę zrobić do końca misję poboczną "Oszust". W tym celu przenosze się do Cienia Drzew aby walczyć z Fayt''em ale gdy przenosze się tam to komputer jakby się zawiesił. Nie chce nic robić tylko jest napis "Wczytuję Poziom". Czy ktoś wie o co chodzi?? Może trzeba przeinstalować grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się