Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 11:20, RRohen napisał:

W tej misji w cieniu drzew jest wiele nowych postaci więc bardzo długo się wczytuję


No tak ale jak kiedyś w to grałem to wczytywało mi się pół minuty a tera czekam 15 min. i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:28, Thalanthas napisał:

> W tej misji w cieniu drzew jest wiele nowych postaci więc bardzo długo się wczytuję

No tak ale jak kiedyś w to grałem to wczytywało mi się pół minuty a tera czekam 15 min. i nic.

no to rzeczywiście nie mam pojęcia o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wczytać jeszcze raz, może to po prostu jednorazowy bug, a jeśli nie to wróć do tej misji później (no chyba, że już kończysz grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:58, Lord Andre napisał:

Spróbuj wczytać jeszcze raz, może to po prostu jednorazowy bug, a jeśli nie to wróć do tej
misji później (no chyba, że już kończysz grę).



Gry jeszcze nie kończe tylko narazie mam iść do Szeptu ale najpierw chciałem zrobić te misje poboczne które moge ale ta mapa nie chce się właować a próbowałem wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proboj dalej mzoe sie wgra ;] tez tak kiedys mialem gra mi sie wgrywala 30min ale sie wgrywala a teraz czekam 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 12:11, kuzi91 napisał:

proboj dalej mzoe sie wgra ;] tez tak kiedys mialem gra mi sie wgrywala 30min ale sie wgrywala
a teraz czekam 2 min



Czekałęm z 1 godz. i nic. Chyba przeinstaluje grę bo inaczej nie wiem co am zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2007 o 14:35, Thalanthas napisał:

Czekałęm z 1 godz. i nic. Chyba przeinstaluje grę bo inaczej nie wiem co am zrobić.


Ja też tak miałem, ale z inną misją. Po reinstalacji gry i wklejeniu sejwów, wszystko działało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedl ktos z was wszystki pulapki w kryptach zegarowych ? zdecydowanie jest to najgorsza misja jaka tylko moze byc ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiłem meduzy bohaterem który przejmuje potwory i na moją stronę je daje.To działa na pomniejsze demony.Wysyłasz mieso armatnie na meduze, przejmujesz p demona on wali meduze a ona zabija demona i gargulce zaczynają ją bić.

20070529085359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:55, maxman napisał:

Ja zabiłem meduzy bohaterem który przejmuje potwory i na moją stronę je daje.To działa na pomniejsze
demony.Wysyłasz mieso armatnie na meduze, przejmujesz p demona on wali meduze a ona zabija
demona i gargulce zaczynają ją bić.


Do postów nie wklejamy zdjęć nie złączonych z tematem postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie zdaje? czy ginx2 powrócił??? Myślałem że odszedłeś bo juz pare miesięcy ani jednego posta nie dodałeś. Witamy znowu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:55, maxman napisał:

Ja zabiłem meduzy bohaterem który przejmuje potwory i na moją stronę je daje.To działa na pomniejsze
demony.Wysyłasz mieso armatnie na meduze, przejmujesz p demona on wali meduze a ona zabija
demona i gargulce zaczynają ją bić.


LOL!!! Muszę to wypróbować! Jak widać summony to miecz o obosiecznym ostrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:40, kuzi91 napisał:

przeszedl ktos z was wszystki pulapki w kryptach zegarowych ? zdecydowanie jest to najgorsza
misja jaka tylko moze byc ;d

Ja przeszedłem :D Nie było tak trudno i nie zgadzam się, że to najgorsza misja. Dla "mniej ambitnych", których rozwiązywanie wszystkich zagadek nie interesuje, również nie powinna stanowić problemu - trzeba tylko dojść w lewy-dolny róg mapy i można teleportować się na kolejną; po drodze wystarczy tylko przebiec przez dwie pułapki z oczami, ominąć strażników i w gnieździe pająków zdobyć kamień otwierający przejście na zachód - tylko tyle jest obowiązkowe, reszta jest tylko dla chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:04, Raylin napisał:

> znasz może stronkę gdzie byłby spis gdzie i jakich bohaterów runicznych można znależć?

Listę wszystkich innych niż ludzie bohaterów (wraz z krótkim opisem, ale po angielsku) znajdziesz
na stronie głównej gry: http://spellforce.jowood.de/?rid=1222&lang=en Jeśli chodzi o ich lokalizację,
to mogę ci podać tylko z pamięci:
- Gitzo (goblin, lev. 9) - Echo Swamps (po polsku to będzie jakieś bagno, mokradło), na wschodzie
mapy; Zamaskowany zlecał tam swego czasu odnalezienie jego ucznia, którego można było znaleźć
w pobliskim obozie goblinów; po zabiciu ich przywódcy dostawałeś esencję Gitzo
- Gultark (ork, lev. 14) - Frostfall (mapa z której ewakuowałeś ludzi do Tirganach), z tego
co pamiętam chyba obóz orków na południu
- Kyra (elf, lev. 16) - Głęboka Zima, mniej-więcej środek mapy, w okolicach miejsca walki elfki
z krasnoludem; od mozaiki kawałek na lewo - jest tam brama, którą albo będziesz musiał otworzyć,
albo już będzie otwarta
- Sługa Ostrzy (lev. 15) - Echo Swamps, skrzynia w klatce z potworami, niedaleko miejsca gdzie
zginął Hortar
- Tkacz Ostrzy (lev. 20) - Tirganach (głowa, skrzynia przed wejściem do miasta), Głęboka Zima
(naramienniki, skrzynia przy mozaice), Fastholme (mapa, gdzie trzeba było obronić miasto krasnoludów;
nagolenniki, skrzynia na wschodzie koło jaskini olbrzyma)
- Princeps Ostrzy (lev. 24) - Granica Bezcienia (głowa, skrzynia w obozie Imperialnych), Shal''Dun
(naramienniki, skrzynia na południe od portalu do Ognistych Kłów), Ogniste Kły (napierśnik
- skrzynia na północy, nagolenniki - skrzynia obok Ognistego Anioła)
- Shar Arduin (mroczny elf, lev. 22) - Shal''Dun, środek lub południowy-wschód mapy


to co ty piszesz to nie jest prawda nie ma nagoletnikow przy ognistym aniole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się