Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 11:29, dawiddawiddaiwd napisał:

Jakbys chcial wiedziec to nie jest temat ogolny
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=0 - wejdz tam moze

<uśmiecha się> No to zróbmy test. Załóż Spellforce - Temat Ogólny. Przez Tak jakby powiedziałem że ten temat jest Uznany za Ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:33, dawiddawiddaiwd napisał:

sam sobie zrob jak ci zalezy :P

No wybacz, ale to ty mi próbujesz udowodnić że ten temat nie jest uznany za ogólny Więc to tobie zależy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie dokładnym przed Ostrą Skałą mam prawie 15 poziom (wszystkie możliwe misje poboczne zrobione). Niewykluczone, że po otruciu olbrzyma pasek doświadczenia dobije do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestańcie się kłócić, bo to jest dyskucja o SpellForce, temat jest może trochę mylący...
RRohen - > Nikt nic nie będzie zmieniał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:39, Seqiu napisał:

Panowie przestańcie się kłócić, bo to jest dyskucja o SpellForce, temat jest może trochę mylący...
RRohen - > Nikt nic nie będzie zmieniał. ;)

masz racje jestem za !!
nie klucmy sie panowie!!
kazdy tu jest po to aby cos dodac od siebie ale nie w skutek klutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:14, dawiddawiddaiwd napisał:

nie klucmy sie panowie!!

ALT-a Ci zeżarło?

Spellforce ma kilka tematów, jednak TEN jest główny. Po założeniu nowego tematu (coś o wersji gry) zostałem TU odesłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 20:32, dawiddawiddaiwd napisał:

chodzi mi o misje z cieniami . . .
Wiem ze ten odlamek mocy cieni znajduje sie w urhanach skowytu w jakims murze ale dokladnie
- GDZIE?????

w wewnętrznej twierdzy, tam gdzie pokonałeś Korshara!poklikaj myszka na murek w pobliżu portalu a znajdziesz zgubę;)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 21:52, mistrz.zywi0low napisał:

Czy ktoś wie jak zdobyc sygnet urama czerwonego??

Nigdy nie słyszałem o takim pierścieniu, chociaż to oczywiście nie wyklucza jego istnienia (na pewno jednak nie ma go w podstawce). Jedyne podobne z nazwy, które mi się kojarzą, to wspomniany przez RRohena Sygnet Rodu Utran, Pierścień Udwina albo Pierścień Czerwonej Hordy. Ciekawi mnie jednak skąd wiesz, że wogóle gdzieś go można znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w mieście dusz mam dwa pytania po pierwsze jak otworzyć bramę przy której jest zeschnięte pnącze?a po drugie gdzie znajde lalki arcymaga i odźwiernego do hadeko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Otóż Mam Problem. Tak właściwie to nawet ciężko to problemem nazwać.
Byłem sobie w Ostrej Skale i tam na północy otoczy przez golemy był taki duży kamulec ze znakami. Golemy skopałem, przejrzałem tabliczki dookoła kamulca omawiające jak go używać i wcisnąłem odpowiednią kolejność. Wyskoczyło mi kilka duchów krasnoludów, zatłukłem je i co widzę ?? Jeden z nich miał coś co się bodaj Gwiaździsty Amulet nazywało. No i spoko luz tylko... komu ja go mam zanieść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:06, balrog67 napisał:

jestem w mieście dusz mam dwa pytania po pierwsze jak otworzyć bramę przy której jest zeschnięte
pnącze?a po drugie gdzie znajde lalki arcymaga i odźwiernego do hadeko

Bramę będziesz mógł otworzyć, gdy oczyścisz wszystkie sanktuaria dla driady, wtedy da Ci misę do której nalejesz wody, dzięki której ta brama się otworzy.

>Byłem sobie w Ostrej Skale i tam na północy otoczy przez golemy był taki duży kamulec ze znakami. Golemy >skopałem, przejrzałem tabliczki dookoła kamulca omawiające jak go używać i wcisnąłem odpowiednią kolejność. >Wyskoczyło mi kilka duchów krasnoludów, zatłukłem je i co widzę ?? Jeden z nich miał coś co się bodaj Gwiaździsty >Amulet nazywało. No i spoko luz tylko... komu ja go mam zanieść ??
Na północnym zachodzie jest pewna skrzynia, do której otwarcia ten amulet jest potrzebny. Znajdziesz w niej m.in runę bohatera na 14 lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:26, Hubi Koshi napisał:

Hmm Otóż Mam Problem. Tak właściwie to nawet ciężko to problemem nazwać.
Byłem sobie w Ostrej Skale i tam na północy otoczy przez golemy był taki duży kamulec ze znakami.
Golemy skopałem, przejrzałem tabliczki dookoła kamulca omawiające jak go używać i wcisnąłem
odpowiednią kolejność. Wyskoczyło mi kilka duchów krasnoludów, zatłukłem je i co widzę ?? Jeden
z nich miał coś co się bodaj Gwiaździsty Amulet nazywało. No i spoko luz tylko... komu ja go
mam zanieść ??

nikomu;)otworzysz nim skrzynię, ktora leży na lewo od kamiennego kręgu-wystarczy przejść się scieżką skierowaną w lewo powyjściu z kręgu!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się