Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 11:57, Dorian6 napisał:

Moze znajdziie się ktoś kto by miał chwile czasu i sprwadził mojego save-a?

nie wiem ale z ostatnich postow wynika ze na forum przesiaduja : Raylin( moze przesle ci jakiegos posta z podpowiedziom), Karciarz i ilius-mage011. ich sie zapytaj a jak nie to nie wiem co sprubuje poszukac tego zadania w poradniku ale nic nie obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 11:57, Dorian6 napisał:

Moze znajdziie się ktoś kto by miał chwile czasu i sprwadził mojego save-a?

dobra ja sie podejme chociaż bede siedział nad ładowaniem z powody karty graficznej.. ale mam chwile czasu więc slij na gorn2@op.pl lub lukagaje@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:03, B. Riv napisał:

nie wiem ale z ostatnich postow wynika ze na forum przesiaduja : Raylin( moze przesle ci jakiegos
posta z podpowiedziom), Karciarz i ilius-mage011. ich sie zapytaj


Gdybym miał Spellforca na dysku to z chęcią bym pomógł, ale niestety nie mam; raz że sama instalacja strasznie długo trwa, a dwa, że i tak nie mam wystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku. Poza tym nie spotkałem się z takim błędem i obawiam się, że nie mogę w tym wypadku pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:43, Łukasz.G napisał:


> Moze znajdziie się ktoś kto by miał chwile czasu i sprwadził mojego save-a?
>
dobra ja sie podejme chociaż bede siedział nad ładowaniem z powody karty graficznej.. ale mam
chwile czasu więc slij na gorn2@op.pl lub lukagaje@wp.pl


dzieki Łukasz postaram sie Ci jeszcze dziś wysałć bo teraz nie moge skrzynki otworzyć coś z o2 nie tak.
chodzi mi tylko zebyś odpalił z QUICKSAVE którego ci wyśle,( akurat bedziesz sie znajdował w Szarogórzu), i przeszedł przez Menhir do krainy Lodowe bagna-Koniec rohanu i jak już ci sie uda(o ile sie uda) tam znaleść to zrób tam sava i mi wyślij. Nie wiem czemu ale własnie ten jedyny portal mi nie dzaiła(niby zaczyna sie ładować ale nic sie nie dzieje,ekran ładowania nie znika), może mam jakiś plik w grze uszkodzony. Tylko ze to dziwne bo przecież raz byłęm w tej krainie(scena na której ginie ten czarodziej-nie pamietam juz jak sie nazywał), tylko ze nie mogłem dalej iść bo były tam wojska nieprzyjaciela a sam nie dałbym rady przejść. No ale menhir tak uaktywniłem, wiec nie wiem dlaczegoteraz nie moge tam wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:14, Monastor napisał:

Ludzie... To jest koniec Rohena ;P
Rohan był we "Władcy Pierścieni" Tolkiena ;P

Faktycznie dzieki za poprawke Monastor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
Nareszcie przeszedłem SpellForce:Cień Feniksa.Aleee suuperrr.Ten Belial to trudny był ale udałooosię.Mojej magii lodu nie mógł sie oprzeć.I poległ.HAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 13:43, ilius-mage011 napisał:

Nareszcie przeszedłem SpellForce:Cień Feniksa.Aleee suuperrr (...)


I co, podobał się filmik? To, że nikt nie chciał ci zdradzić zakończenia zadziałało na ciebie mobilizująco i widzę, że chyba nie popsuło zabawy :) A Belial nie oparł się także sile mojego miecza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do ODDECHU ZIMY
jestem w OGNISTYCH KŁACH musze zapalic 4 plomienie za pomoca zywiolakow ognia ale mam problem bo w poblirzu tych plomieni caly czas wychodza CIENIE i je gasza :(:(:(
Co ROBIC ??
Prosze o dokladny opis przejscia tej planszy
Z gory dziekuje i pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 22:43, Wygi napisał:

jestem w OGNISTYCH KŁACH musze zapalic 4 plomienie za pomoca zywiolakow ognia ale mam problem
bo w poblirzu tych plomieni caly czas wychodza CIENIE i je gasza :(:(:(


W tym momencie nic nie możesz zrobić. Proponuję ci albo wczytanie sejwa sprzed pojawienia się cieni (jeszcze zanim dostałeś żywiołaka ognia), albo prościej (choć nie wiem czy zadziała) teleportowanie się bohaterem na wcześniejszą planszę (tyle że stracisz swoje jednostki i budynki). Chodzi o to, że zanim wezwiesz żywiołaka ognia i założysz pierścień musisz zbudować maksymalną armię i otoczyć ołtarze na których zapalisz ogień, a także zablokować wyjścia z dolinek w których są (ale bez przesady, żeby twoje wojska mogły przejść) jak największą liczbą wieżyczek, do tego rozdzielił do każdego ołtarza po 20 żołnierzy i jednego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No filmik był extra w cieniu feniksa.No to prawda że to że nie wiedziałem jak się skończy cień feniksa to mnie zmobilizowało do zwiększenia sił i dalej iścia w przód ku grze.A teraz mam taaaaaaką wielką satysfakcje że po tych ciężkich zmaganiach się w grze z Sha z Ostrzami wreszcie przeszedłem.

A mam pytanie czy ktoś z was grał w cień feniksa ale postacią którąś z już istniejących i jako wojownik cienia .Bo tam można sobie wybrać albo gre jako strażnik feniksa lub wojownik cienia i wtedy w grze się wykonuje rozkazy zamaskowanego bo tylko on może złagodzić ból powodowany przez te ostrze cienia.???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:09, Urias napisał:

Czesc kto mi powie gdzie w Odechu zimy mozna poziom zarobic mam 26 i jestem juz przy arynie

Pamiętasz tą misję gdzie trzeba było odprowadzić uchodzców (przed tirganach).To była chyba Szrenica??? tam było sporo mrocznych elfów. I teraz bonus- jak ich zabijasz to po chwili wracają przez portal na dole. A poziom mają nawet nawet, więc doświadczenie bije. Ja tak "dowaliłem" sobie 2 lvl.i grę skończyłem na 30 A elfy te znajdyją się koło monumentu elfów ( te silniejsze). Miłego lańska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:09, Urias napisał:

Czesc kto mi powie gdzie w Odechu zimy mozna poziom zarobic mam 26 i jestem juz przy arynie

Można też na Lodowych stażnikach przy Arynie o ile nie pogasiłeś monumentów(?) z których wyłążą, te większe mają dość duży poziom i rzucają niezłe rzeczy. Ja natrzaskałem na nich 2 poziomy z 28 na 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 23:49, Karciaz napisał:

a Opowiecie mi co jest na konicu cienia feniska i Oddechu zimy


Ja ci nie powiem, bo mogłoby ci to tylko popsuć zabawę. Nie lepiej przejść samemu? Przecież historię poznajesz w czasie gry, a zakończenie to tylko jej zwieńczenie - jeśli nie wiesz co i jak to raczej wiedza co jest na końcu niewiele ci da. A ciekawość zakończenia będzie cię pchała naprzód i dopingowała do przechodzenia dalszych map. Mogę cię jednak zapewnić, że są to zakończenia szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w pierwszej cześc to glupota normlanie jak przeszel zakon świtu to az mi sie zrobilo zle jka bym byl wykorzystany przez gre a Pytanie najlepsza magia a obu czesciach to jaka jest wiecie w oddechu zimy I cieniu feniksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się