Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2K Czech pracuje nad "ściśle tajnym, niezapowiedzianym i bardzo interesującym" projektem

7 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Oficjalna zapowiedź Mafii III coraz bliżej? Studio 2K Czech opublikowało kilka ogłoszeń, z których jednoznacznie wynika, że w Pradze trwają zaawansowane prace nad nową grą AAA.

Przeczytaj cały tekst "2K Czech pracuje nad "ściśle tajnym, niezapowiedzianym i bardzo interesującym" projektem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Play 4 pod koniec roku (2013) ma wyjść ale żeby Play3?? I co by to była ze wersja? Super extra slim?? Nie wydaje mi się, żeby wyszła kolejna jeszcze bardziej odchudzona wersja Playa3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEKAM!! oby jak najszybciej, obydwie czesci mi sie podobaja, jedynka byla fajna choc momentami irytujaco trudna, dwojke tez lubie, przeszedlem ja 2 razy i na pewno do niej jeszcze wroce, ah ta scieka dzwiekowa...juz sama muzyka w menu tak mi sie podobala ze sobie ja sluchalem czesto nie wczytujac gry, ogolnie historia i grafika, wiadomo brakowalo wolnosci jak w GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm Play 4 pod koniec roku (2013) ma wyjść ale żeby Play3?? I co by to była ze wersja?
> Super extra slim?? Nie wydaje mi się, żeby wyszła kolejna jeszcze bardziej odchudzona
> wersja Playa3

Samo Sony to już potwierdziło więc nie kłóć się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować