Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pilot nie działa na Gatesa

56 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że Bill robi dobrą minę do złej gry:P Mi w tym x360 taki wskaźnik punktowy czasami napewno by się przydał. Teraz katuję ostatnią misję w Ghost Recon Advanced Warfighter (a właściwie to ona katuje mnie). Dostałem jakąś badziewny machine-gun, bez zoom''a i szybkie celowanie za pomocą prawego analoga w te fale nacierających we mnie wrogów potrafi być bardzo frustrujące. A misję trzeba przejść, bo 25 gaming points piechotą nie chodzi:P Gdyby można byłoby w tej grze wykorzystać ten pointer z Wii rozgrywka napewno stała by się przyjemniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie lubie tgo typu komentarzy, kiedy konkurencja mowi o swoim przeciwniku. Przecierz to oczywiste ze Bill bedzie probowal odwiesc graczy od kupienia bo wtedy wieksza szansa ze kupia dla gier Xb360 albo Viste, jak bedzie gral na Wii to moze z tego zakupu zrezygnowac.
Argumenty co do wykrywaczy ruchu sa smieszne bo po to sie testuje gry i cale ekipy spedzaja miesiace i lata nad nimi zeby niechciane poruszenia nie byly zbyt klopotliwe, poza tym wykrywacz ruchu jest przeznaczony do konkretnych gier i watpie zeby opuszczenie pilota nizej w Wii Sports w czyms przeszkadzalo. Tak samo moge powiedziec ze myszka nie jest wygodna bo czasem trzeba ja podniesc i przeniesc ale wciaz jest najwygodniejsza chyba metoda sterowania wielu gier i systemow operacyjnych.
Prawda jest taka: w tej chwili Nintendo (i w pewnym sensie Sony tez) ma taka przewage nad Billem ze gracz ma dodatkowy gadzet, jakim jest wykrywacz ruchu, a wciaz mozna pograc w wiele swietnych gier przy standardowej kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może trochę w tym racji... ale przecież do odważnych świat należy, a nintendo się odważyło :p czas pokaże, co z tego wynikło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:21, flavee napisał:

może trochę w tym racji... ale przecież do odważnych świat należy, a nintendo się odważyło
:p czas pokaże, co z tego wynikło...


Byle nic złego:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam (ni ekojarze czy forum czy relacja z e3) w kontrolerku wii jest przycisk ktory wprawia go w spoczynek na czas trzymania go. sadze ze to prawda, nintendo jest zbyt powazna firma napewno mysleli juz o tym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym samym mówię - ludzie, spokojnie, Nintendo nie zrobiłoby tak oczywistego błędu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gates pierniczy glupoty. Kontroler do Wii bedzie na pewno najlepszym kontrolerem w historii konsol. To wlasnie przez niego Wii wybije sie wyzej niz PS3 i X360 poniewaz konsolka bedzie miala o wiele wieksza grywalnosc. A na PS3 i X360, pograsz tydzien chwalac przepiekna grafike, a dalej bedzie sie gralo tak jak na starszych konsolach (czyli po to, BYLE BY PRZEJSC GRE). A przez kontroler w Wii, bedzie mozna grac i smiac sie ze znajomymi i tak jak mowilem...TA GRYWALNOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 18:04, Minsc i Boo napisał:

Gates mówił też że 256 kb ramu to wystarczająca ilośc dla Kompuerów domowych na WIELE lat.
Mówił to w latach 80-tych.



gates twierdzil ze kazdemu wystarczy 640kb ale pamieci ROM.


co do kontrolera nindento to tez ma racje. na dluzsze gry cos takiego to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:40, Nightmar napisał:

co do kontrolera nindento to tez ma racje. na dluzsze gry cos takiego to porazka.

A widziałeś Red Steel lub Metroid 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , ludzie jacy wy dziecinni jesteście. Gates , zazdrosny ?? A niby o co ?? On po prostu stwierdził, w dodatku całkiem słusznie, że to jest przyjemny gadżet ale najważniejsze są gry ,a nie technologia. Jeśli Nintendo będzie miało dobre gry wykorzystujące tą technologię , to w porządku ale póki co to pokazują jakiegoś minigolfa, czy tenisa. Gry to może i dość przyjemne ale przecież dobrze wiemy, że hity rzadko tak wyglądają :P Gra w FPS''y na tym cacku może być faktycznie trochę uciążliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:52, Seldon napisał:

Gra w FPS''y na tym cacku może być
faktycznie trochę uciążliwa.


Skąd masz takie informacje?
Z tego co wiem w czasie E3 nikt nie narzekał na sterowanie w Metroid 3, a wręcz przeciwnie wszyscy byli nim zachwyceni.

Targi się skończyły już praktycznie wszystko wiadomo o sterowaniu, które się sprawdziło, a cały czas ktoś wyskakuje z "problemami" jakie to mogą się pojawić w czasie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:49, 1602 napisał:

> co do kontrolera nindento to tez ma racje. na dluzsze gry cos takiego to porazka.
A widziałeś Red Steel lub Metroid 3?



oczywiscie ze widzialem i co z tego? ile wytrzymasz trzymajac cos takiego w powietrzu tak jak ten koles z reklamy? pewnie z kwadrans.

i przestancie juz powtarzac w kolko ze nindendo cokolwiek wygra. oni juz sie pogodzili z pozycja numer 3 i nic z tym juz nie zrobia. zyski z poprzedniej ich konsoli nie byly az tak duze by mogli je zainwestowac w nastepna generacje konsol porownywalnych z 360 i ps3. zwyczajnie maja za malo kasy by przez 5 lat ladowac w dzialy nowych technologi zeby pozniej wystrzelic z jakims nowym super duper wydajnym procesorem.

wmawianie klientom ze przestarzala grafika w polaczeniu z watpliwym kontrolerem da wiecej radosci niz Ghost Recon czy Gears of War z hdtv to naiwnosc. ale na szczescie wierza w ten belkot tylko dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 14:17, Nightmar napisał:

oczywiscie ze widzialem i co z tego? ile wytrzymasz trzymajac cos takiego w powietrzu tak jak
ten koles z reklamy? pewnie z kwadrans.

A czy w takim razie zdajesz sobie sprawę z tego, że ten facet trzyma rękę w powietrzu żeby pokazać o co chodzi w tym padzie. Iwata ostatnio o tym mówił, że kampania reklamowa będzie polegała właśnie na uświadomieniu graczom, czym ten pad tak naprawdę jest.
Nikt nie każe go trzymać w powietrzu jak ktoś chce może trzymać rękę na kolanach i grać, nie ma z tym żadnego problemu, ale zawsze znajdą się malkontenci...

Dnia 27.05.2006 o 14:17, Nightmar napisał:

i przestancie juz powtarzac w kolko ze nindendo cokolwiek wygra.

W Japonii Wii zdobyło w ankiecie (popularność konsol) 68%, a PS3 21%, w ankietach z innych regionów świata jest podobnie.

Dnia 27.05.2006 o 14:17, Nightmar napisał:

wmawianie klientom ze przestarzala grafika w polaczeniu z watpliwym kontrolerem da wiecej radosci
niz Ghost Recon czy Gears of War z hdtv to naiwnosc. ale na szczescie wierza w ten belkot tylko
dzieci .

Widziałeś DS i PSP?
I co? DS ma już ponad 4mln przewagę nad super grafiką PSP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 14:27, 1602 napisał:

A czy w takim razie zdajesz sobie sprawę z tego, że ten facet trzyma rękę w powietrzu żeby
pokazać o co chodzi w tym padzie. Iwata ostatnio o tym mówił, że kampania reklamowa będzie
polegała właśnie na uświadomieniu graczom, czym ten pad tak naprawdę jest.
Nikt nie każe go trzymać w powietrzu jak ktoś chce może trzymać rękę na kolanach i grać, nie
ma z tym żadnego problemu, ale zawsze znajdą się malkontenci...


Wszystko bardzo ładnie ale mnie interesują konkretne zastosowania. Jak widzisz granie tym czymś np. w FPS''y ?? Będziesz celował pilotem w kolesia i naciskał guziczek ?? A jeśli nie będą wykorzystywały tego cuda, to o co tyle krzyku ?? Na samych tenisistach wiele nie zarobią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:09, Seldon napisał:

Wszystko bardzo ładnie ale mnie interesują konkretne zastosowania. Jak widzisz granie tym czymś
np. w FPS''y ?? Będziesz celował pilotem w kolesia i naciskał guziczek ??

Tak!!!
Na ekranie cały czas będzie celownik dzięki któremu celowanie będzie łatwe i przyjemne nawet z rękami na kolanach:)

Czy to nie jest świetnie rozwiązane sterowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veto!

Ja i mój kolega z Olecka, Siepu (pozdrawiam) jesteśmy wielkimi entuzjastami nowego kontrolera do Wii. Biegamy po szkolnych korytarzach sterując sobą pilotem. ;) A serio rzecz biorąc uważam, że kontroler ten będzie znakomicie sprawdzał się w grach, do których Wii będzie głównie przeznaczone. Owszem, w sportówkach nie bardzo widzę jego sensowne zastosowanie, ale FPSy? Czy Bill widział trailer z E3, jak młody mężczyzna gra na Wii w R6: Vegas, korzystając z pilota jak z pistoletu? Xbox 360 w zamyśle MS stanowi next-genową (narazie tego nie widać) konsolę dla konserwatywnych graczy, a takie cuda jak Wii w Japonii na pewno nie przejdą bez szumu, w Europie też, gdzie ludzie mają więcej czasu na granie w party-games. Wystarczy popatrzeć na taki kosmos jak śliczne młode japoneczki grające na Wii w WarioWare: Smooth Moves. Ja pierniczę! Ja mogę spędzić noc z bogatą samotną panią w zamian za Wii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:16, 1602 napisał:

Czy to nie jest świetnie rozwiązane sterowanie?


Jasne, po warunkiem, że wszyscy będą na nim grali albo na Wii będą same exclusivy, bo koleś z normalnym padem, albo jeszcze lepiej zestawem mysz+klawiatura będzie na mutli robił z "pilociarzy" sieczkę w każdego porządnego FPS''a.
Wybacz ale np. w Q3 Arena, CS''a czy cokolwiek innego jakbyś zaczął tą zabawką wywijać to byś był tylko dostawcą frag''ów :P Może jednak pozostaną przy golfie. :P
Co do innowacyjności tego rozwiązania to przypominają mi się z miejsca pistolety na starsze konsole, powszechnie używane przez dzieci ale jakoś nie widziałem ,żeby ktoś grał tym wspólcześnie na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:20, lurynowicz napisał:

Wystarczy popatrzeć na taki kosmos jak śliczne
młode japoneczki grające na Wii w WarioWare: Smooth Moves. Ja pierniczę! Ja mogę spędzić noc
z bogatą samotną panią w zamian za Wii. ;)


Uważaj ,zeby się nie okazało ,że twoja Japoneczka jest 50 letnim amerykaninem z dużą nadwagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:32, Seldon napisał:

Jasne, po warunkiem, że wszyscy będą na nim grali albo na Wii będą same exclusivy, bo koleś
z normalnym padem, albo jeszcze lepiej zestawem mysz+klawiatura będzie na mutli robił z "pilociarzy"
sieczkę w każdego porządnego FPS''a.

Wytłumacz mi w czym według Ciebie ma być gorsze sterowanie na Wii od zestawu mysz + klawiatura, bo kompletnie Cię nie rozumiem?

Dnia 27.05.2006 o 15:32, Seldon napisał:

Wybacz ale np. w Q3 Arena, CS''a czy cokolwiek innego jakbyś zaczął tą zabawką wywijać to byś
był tylko dostawcą frag''ów.

Znowu. Dlaczego tak twierdzisz?

Dnia 27.05.2006 o 15:32, Seldon napisał:

Co do innowacyjności tego rozwiązania to przypominają mi się z miejsca pistolety na starsze
konsole, powszechnie używane przez dzieci ale jakoś nie widziałem ,żeby ktoś grał tym wspólcześnie
na multi.

Nie widzisz różnicy pomiędzy pistoletem do Pegasusa, a padem Wii?
Czy pisolety miały celownik na ekranie telewizora, który poruszał się wraz z ruchem ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować