Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstanie sequel Dreamfall: The Longest Journey

22 postów w tym temacie

Świetna wiadomość. A jeszcze niedawno pisałem tutaj na forum, że porzuciłem wszelką nadzieję odnośnie kontynuacji. Oby grze było bliżej do TLJ niż do Dreamfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką nadzieję że w końcu fumcom da sobie spokój z robieniem MMO i zrobią kontynuację. Taki obrót spraw bardzo mnie cieszy. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że Chapter powstaje - bardzo długo czekaliśmy na tą wiadomość od czasu wydania Dreamfall... Mam nadzieję, że Tornquist powróci do stylu The Longest Journey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie. Niedawno ponownie przechodzilam pierwsza czesc, a teraz druga znowu przechodze i tak myslalam, ze szkoda gdyby nigdy kontynuacja nie powstala bo to jedne z fajniejszych przygodowek. TLJ ma czar, fajna historie i ta podroz niczym Froda we wladcy pierscieni. Nie moge sie doczekac i mam nadzieje, ze tym razem gra bedzie niczym pierwsza TLJ tzn pelna i dluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 18:19, mati285 napisał:

Oby grze było bliżej do TLJ niż do Dreamfalla.


Zgadzam się. Prawdę mówiąc, Dreamfalla nigdy nie skończyłem. Zabierałem się chyba ze trzy razy (notabene jeżeli zna ktoś sposób, jak poradzić sobie z DRM pod windowsem 7, będę wdzięcznby za cynk, ostatnio grę musiałem scrackować) i zawsze mnie coś odrzucało. Walka jest jakaś taka drętwa, zagadek nawet nie pamiętam, nowa bohaterka nie ma nawet startu do April, a do samej Ryan nawet nie doszedłem.

Muszę jednak przyznać, że strona wizualna Dreamfalla i muzyka bardzo mi się podoba. Pewnie skończę go przed premierą trójki, żeby wiedzieć co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreamfall nie jest złą grą, klimacik jest, więc jak najbardziej polecam ci ukończyć. Tylko po co te elementy akcji pasujące tam jak pięść do nosa? Mam nadzieję, że "Chapters" będzie tradycyjnym P&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była genialna.
Dawno temu dostałem ją w big boxie na gwiazdkę. Przez kilka dni praktycznie nie odchodziłem od monitora.
Świetna opowieść, rewelacyjny polski dubbing.
Po Dreamfall nie miałem okazji sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TLJ bez wahania daje 10/10 jedna z najbardziej magicznych gier w jakie przyszło mi grać niestety Dreamfall był dużo słabszy. Mam nadzieję że dzięki kolejnej części wrócą do formy z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na tą wiadomość, oby tylko stworzyli godną i (miejmy nadzieję) nie jeszcze bardziej zubożoną przegodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem. Pod wzgledem historii i klimatu absolutny majstersztyk. Dreamfall byl slabszy ale ukonczylem go z przyjemnoscia i czekalem wiele czasu aby przeczytac takiego newsa. Czekam na wiecej szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka byłą genialna, dwójka miała dobrą fabułę ale gorsze rozwiązania (bijatyka byłą beznadziejna)
ogólnie uwielbiam gry tego typu, polecam Syberię 1 i 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie... po Dreamfallu chodziłem struty przez tydzień tak się niepokoiłem co z dziewczynami... 6 lat czekania to długo... za długo. Dawać mi to jak najszybciej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobią z tego porządną przygodówkę point & click jak jedynka, a nie Beyond Good & Evil dla ubogich, to pewnie się zainteresuję, bo jednak TLJ to ciekawa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować