Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza darmowy weekend z Counter-Strike: Global Offensive

50 postów w tym temacie

To Cię zmartwię. CS Global Offensive to ciągle ten sam CS. Poprawili grafikę, przemodelowali deczko interfejs, rzucają go na inne platformy itp. Bronie są mniej i więcej te same, znane i popularne mapy zostały przeniesione. Zagrywałem się w CS 1-1.6 mogę śmiało polecić GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 19:38, MisticGohan_MODED napisał:

Gra będąca połączeniem najgorszych cech cs''a i cod''a...
Kompletnie nie warta uwagi xp

Tak tak, lepiej kupić nowy DLC do Bf3 z 2 mapami na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co tu dużo mówić, odpalajcie Steama i w te pędy pobierajcie Counter-Strike: Global Offensive. Odnośnik do zajmującego na dysku około 3,6 GB pliku instalacyjnego strzelanki Valve powinien być już aktywny w Waszej bibliotece gier."
Hmm ja u siebie nigdzie nie widzę linka do pobrania. Ktoś może potwierdzić, że jest już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:11, Chessman2005 napisał:

Hmm ja u siebie nigdzie nie widzę linka do pobrania. Ktoś może potwierdzić, że jest już?

Już jest, wejdź w bibliotekę, powinno być "Counter Strike: Global Offensive - Pozostały 3 dni". Klikasz to, dajesz instaluj i ściągasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrestartowałeś Steama od godziny 19, to się nie pojawi. Dopiero po restarcie będzie widoczny do ściągnięcia CS:GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie zrestartowałeś Steama od godziny 19, to się nie pojawi. Dopiero po restarcie będzie widoczny do ściągnięcia CS:GO."
Aaaa fakt, nie restartowałem, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:04, gogiell napisał:

> Gra będąca połączeniem najgorszych cech cs''a i cod''a...
> Kompletnie nie warta uwagi xp
Tak tak, lepiej kupić nowy DLC do Bf3 z 2 mapami na krzyż.

I po chorobę porównywać teraz( nie bezpośrednio) Bf3 do CSa. Przecież to dwie różne gry tak jak i COD. I po co się czepiać do dodatków. Za 50 zł dostajemy 4 mapki, które jeśli gramy w daną grę dadzą nam więcej h zabawy niż DLC do singla dowolnej gry w podobnej cenie(od biedy dwa rozszerzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS to najlepszy fps EVER, polecam każdemu.

CS:GO to fajna, odświeżona wersja, w sam raz żeby przypomnieć ludziom którzy z FPSami kojarzą tylko serię CoD że multi to może być coś więcej niz dziesiątki perków i rozmaite nagrody za kill streaki i że są gry które się po prostu nie starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Skrzypiec.

Płacisz 50zł, za coś, co fani zrobiliby dla ciebie, a) za darmo, b) lepszej jakości.

Tworzenie map jest jednym z najmniej pracochłonnych elementów tworzenia FPSa. Płacenie ceny połowy porządnej, nowej gry, za coś co bez trudu fani np. w produkcjach Valve robią, to jest kupowanie Matiza w cenie nowego Golfa. niby da się nim jeździć jak normalnym samochodem, ale niesmak zostaje.

Dlatego tez ostatnio deweloperzy nie dają narzędzi moderskich, bo wiedzą że nie wydoi sie tyle krów jak ma się solidniejszą konkurencję. Uczciwą, solidarną z graczami i dający społeczności coś od siebie bez żądania kasy.

Dajecie się doić. Skoro cała gra jest warta 100-150zł, to czemu dajecie się tak wciągać za parę map? Punktem krytycznego, niepoważnego śmiechu jest Season pass do BO2, który kosztuje defakto na Steamie... 50 euro... SERIOUSLY? Policz sobie ile wydajesz na te dodatki! Czy stać cię na BF3 za 200, 300 czy 400zł? Inni oferują więcej za mniej, albo wcale (patrz Valve).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troszke jednak przesadzasz jesli chodzi o Armored Kill do BF-a czy Strike At Karkand to sa to calkiem solidne dodatki.. smiem twierdzic ze wcale nie mniejsze od tych do bf2(pudelkowych) 4mapy owszem ale do tego nowe tryby rozgrywki nowe bronie nowe pojazdy o najnowszych Codach sie nie wypowiem bo ostatniego jakiego mam to Black Ops.. tam bylo juz z DLC sporo gorzej:)

Co do Valve coz swietna firma ale nie znajdziesz u nich porzadnego wojennego fps-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja cs''a jest słaba.. nawet nie ma startu do tego z 1.6.. Nie warto zawracać sobie nią głowy. Lepiej zagrać w 1.6 lub w coś starszego.. Ahh pamiętam czasy wersji 1,3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 00:51, vegost napisał:

Ta wersja cs''a jest słaba.. nawet nie ma startu do tego z 1.6.. Nie warto zawracać sobie
nią głowy. Lepiej zagrać w 1.6 lub w coś starszego.. Ahh pamiętam czasy wersji 1,3 <3


Może jeszcze polecisz coś starszego? Bo wiesz, wydałem na kompa 7k, aby teraz na 42 calach oglądać "piksele" wielkości cegieł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 00:11, NBlast napisał:

Tworzenie map jest jednym z najmniej pracochłonnych elementów tworzenia FPSa.


Nie masz w ogóle pojęcia o level designie więc proszę, nie pisz głupot i się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 00:11, NBlast napisał:

@ Skrzypiec.

Płacisz 50zł, za coś, co fani zrobiliby dla ciebie, a) za darmo, b) lepszej jakości.

Kiedyś nie w tych czasach. Teraz każdy liczy na zysk.

Dnia 02.11.2012 o 00:11, NBlast napisał:

Tworzenie map jest jednym z najmniej pracochłonnych elementów tworzenia FPSa.

Tutaj już się inni wypowiedzieli. Z mapami jest dużo roboty. Wpierw trza zaprojektować, wykonać, z balansować i wcale nie jest to takie łatwe, szczególnie tworzenie dużych map.

Dnia 02.11.2012 o 00:11, NBlast napisał:

Policz sobie ile wydajesz na te dodatki! Czy stać cię na BF3 za 200, 300 czy 400zł?

300zł to max co można wydać na bf3a. I tak wychodzi to taniej niż przykładowo gry abonamentowe lub taki wot. A daje podobną przyjemność.

Dnia 02.11.2012 o 00:11, NBlast napisał:

Inni oferują więcej za mniej, albo wcale (patrz Valve).

O polityce cenowej Valve to może lepiej nie rozmawiać. Co z tego że ich gry prawie za bezcen, jak za tytuły na steam płacimy wysokie kwoty i valve na tym bardzo dobrze zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 00:51, vegost napisał:

Ta wersja cs''a jest słaba.. nawet nie ma startu do tego z 1.6.. Nie warto zawracać sobie
nią głowy. Lepiej zagrać w 1.6 lub w coś starszego.. Ahh pamiętam czasy wersji 1,3 <3


Też pamiętam te dni spędzone w kafejkach internetowych na graniu w CSa, dokupowane kolejne godziny... to było coś za czasów 1.3 :D

A co do GO to zagrałem sobie chwilkę i zrezygnowałem z dalszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować