Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja zjawiskowych screenów z Project CARS!

19 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2012 o 10:45, kosel123 napisał:

to są screeny z gry czy zdjęcia z prawdziwego toru ?


Też się przez chwilę zastanawiałem ;-D Jednak część tekstur jest ciągle minimalnie rozpikselowana, co świadczy jednak o pracy komputera. Mimo to wielki szacun - screeny wyglądają epicko, choć szczerze mówiąc, nie wiem co na taką grafikę konsole ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Project CARS jest przygotowywany z myślą o czterech platformach sprzętowych – komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. " A gdzie czwarta? :)
Wygląda niesamowicie. Momentami powątpiewam, że to wyrenderowana grafika, a nie rzeczywistość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda po prostu pięknie! Jeśli jeszcze zachowanie pojazdu będzie przedstawione wiernie, to będzie hit :D a jak mi przyjdzie na konto trochę kasy, to pewnie i coś się dołożę do projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt screeny wygladaja rewelacyjnie, jednak grafika (na chwile obecna) w samej grze jest za gladka, za sztuczna. wiadomo tu na screenach pokazali wybrane momenty dlatego tak ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest duża na taką grafikę szansa bo widać że screeny w przeciwieństwie do tych od Cryteka są w typowo PC-owej rozdziałce czyli 1080p!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wygląd (no co, w końcu większość gier zacznie tak wyglądać, w każdym razie niebawem) jestem ciekaw jak to się będzie "prowadzić", na ile wiarygodnie oddadzą zachowania konkretnych wozów- to jest ta rzecz, którą zawsze eksploruję w pierwszej kolejności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada przeslicznie i wszystko to w ruchu jest jeszcze ladniejsze. Zdecydowalem sie wysuplac te pieniazki i intensywnie testuje ta gre :)
@kodi24 - model jazdy jest na tyle realistyczny na ile widzialem we wszelakich grach i przebija wszystko w co gralem (Race 07, rFactor, GT etc.) i chyba tylko rFactor 2 jest w tej samej lidze (nie gralem, trudno mi wiec ocenic)
@Muradin_07 - nie potrzeba potwora wbrew pozorom, mam i5 2500K, GF 560ti, 8GB RAM i smiga w wysokich detalach az milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości to AŻ TAK dobrze nie wyglada. W grze nie ma zadnego efektu DOF a na tych screnach widać. Po drugie na screenach sa idealne krawędzie a w rzeczywistości w grze kuleje AA. Gra wygląda dobrze, mokry tor i kałuże wręcz rewelacyjnie, efekty pogodowe sa extra, ale mimo wszystko po włączaniu gry i obejrzeniu sobie wszystkiego dokładnie, to nie jest to jakiś przełom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mogliście to pomylić z realnym światem ?widać dzieci za długo przy komputoerze siedzicie grafika ładna co prawda ale bz przesady zreszta nigdy nie bedzie grafiki która wygląda jak realny świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 14:02, tygrys827 napisał:

jak mogliście to pomylić z realnym światem ?widać dzieci za długo przy komputoerze siedzicie
grafika ładna co prawda ale bz przesady zreszta nigdy nie bedzie grafiki która wygląda
jak realny świat


Czyzbys pod ramie z Emmetem Brownem wybral sie do przyszlosci i sprawdzil, zes taki pewny swojej wypowiedzi? :P

A co do gry grafika bardzo ladna, faktycznie moze miejscami troche zbyt sterylna, ale nikt nie jest doskonaly. Podejrzewam ze efekt koncowy moze byc jeszcze lepszy. Kto wie, moze jak dozyje nowego kompa to i ja sie skusze na ten wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować