Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Assassin`s Creed III: AnvilNext - silnik przyszłej generacji na sprzęcie obecnej epoki

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wraz Assassin's Creed III powstawał nowy silnik rozgrywki - AnvilNext. W artykule przyjrzymy się bliżej możliwościom najnowszego dziecka Ubisoftu i jego zastosowaniu w grze.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Assassin's Creed III: AnvilNext - silnik przyszłej generacji na sprzęcie obecnej epoki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda słodko. Kto wie, może to będzie pierwszy AC którego gameplay nie będzie wiał beznadziejną nudą i powtarzalnością. Już AC I podobał mi się od strony graficznej ale kompletnie odrzucała mnie sama gra która szybko się nudziła.
Dorzuć do tego sam Ubisoft i traktowanie graczy przez tę firme, ich paskudny DRM itp i nie ma się co dziwić że od serii AC raczej trzymałem się z daleka.

AC III podobno nie ma mieć tego ich nieszczęsnego DRM ? Za to dają mikropłatności do multi. Ale akurat w tę grę, w multi nie grał bym na pewno.

Osobiście zastanawiam się nad zakupem ale dopiero po premierze kiedy wszystko na temat AC III będzie jasne. Mam złe doświadczenia z Ubisoftem i nadal mam w pamięci cyrk na około From Dust i ich kłamstwa (nie miało być DRM-u, wymagania miały bić niższe, gra miała być dostosowana do PC a wyszedł marny port z konsoli którego obsługa to był koszmar z paskudnym DRM i podwyższonymi wymaganiami (spieprzona optymalizacja).

Wniosek ? Za pół roku albo rok pomyślę nad zakupem jeżeli Ubi nic nie spieprzy tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł sponsorowany.

Jednym z mankamentów (poza oczywiście wtórnością, nudą brakiem innowacji) tej części AC jest właśnie słabiutka oprawa graficzna, która jedynie jest reklamowana jako przyszłej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:45, Rayearth napisał:

Artykuł sponsorowany.

Jednym z mankamentów (poza oczywiście wtórnością, nudą brakiem innowacji) tej części
AC jest właśnie słabiutka oprawa graficzna, która jedynie jest reklamowana jako przyszłej
generacji.


Co Ty gadasz? AC3 wygląda świetnie. Przebija pod względem graficznym Wiedźmina 2, który był zapowiadany jako jedna z najładniejszych gier na xboksa. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem.
Różnica między Revelations jest duża, a to wszystko przy zachowaniu stylu charakterystycznego dla całej serii.
Sam nie spodziewałem się tak ładnej gry i bardzo się zaskoczyłem.Teraz nie rozumiem jak można by ją nazywać słabą graficzne. Grałeś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 13:25, Rayearth napisał:

Oho, komentarze też tu sponsorują.

Boo hoo, ktoś lubi coś, czego ja nie lubię, pewnie jest przekupiony albo idiota, boo hoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 13:25, Rayearth napisał:

Oho, komentarze też tu sponsorują.
No racja, racja. W końcu teraz pełno jeleni się na marketingowe chwyty łapie i wtedy
zysk jest.


A Tobie musza płacić, żeby coś Ci się podobało? Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze przypomnę, że to gra robiona na konsole obecnej generacji, a w takim g... ciężko rzeźbić. Jak na to co oferują konsole AC 3 ma naprawdę ładną grafikę. Jak na to, co oferują pecety - prawda, najlepsza nie jest. Ale z drugiej strony nie widzieliśmy jeszcze tej pecetowej wersji, a one zawsze wyglądały dużo ładniej od konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nowej generacji a na PC będzie ta roślinność tak samo kichowata i kanciasta jak na konsole. Niemówiąc już o kiepskich przenikaniu ubrań przez śnieg czy fragmenty ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować