Zaloguj się, aby obserwować  
capral

RuneScape czyli darmowa gra sieciowa rpg

474 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 18:31, kindziukxxx napisał:

i znowu wróciłem do RS po ponad półrocznej przerwie, może w końcu wbije ten 60 WC :)

Mnie się to udało już dawno temu, jednak zaraz po tym przestałem grać w Runescape''a. Ta gra stała się nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwlaszcza jak widzimy w jakim stopniu mamy okrojony swiat, questy, umiejetnosci, minigry..i juz lepiej skoncze ;] ... Jak bede mial 60 lvl w wc ,to robie sobie przerwe (cza$u tez brakuje ostatnio i lepsze gry czekaja;-))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:04, kuba9876543210 napisał:

Zwlaszcza jak widzimy w jakim stopniu mamy okrojony swiat, questy, umiejetnosci, minigry..i
juz lepiej skoncze ;] ... Jak bede mial 60 lvl w wc ,to robie sobie przerwe (cza$u tez
brakuje ostatnio i lepsze gry czekaja;-))...

z drugiej strony premium konto nie kosztuje aż tak wiele by na nie poskąpić, z tego co pamiętam to coś w granicach 20 zł czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:33, kindziukxxx napisał:

z drugiej strony premium konto nie kosztuje aż tak wiele by na nie poskąpić, z tego co
pamiętam to coś w granicach 20 zł czy jakoś tak.


5$ miesięcznie (karta kredytowa). Nawet doliczając marżę banku za przewalutowanie, to mi nigdy nie wyszło 20zł. Zazwyczaj w okolicach 16-17zł.
Polecam upgrade konta, skoro Was znudziła gra. Mi to pomogło na 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wróciłem po 10 miesięcznej przerwie ;) i myślę, że za 2 dni powinienem mieć już aktywnego memba na 3 miechy :D zapraszam na mój gramsajt, który będzie zaktualizowany, bo dane są trochę nieświeże xD co do memba, to kompletnie inna zabawa z i bez memba, naprawdę warto spróbować sobie go kupić, bo cena nie jest aż tak wysoka, ja za 3 miechy przelewem zapłaciłem wczoraj 69,95 zł. Mój nick: Gucios2 jakby co to pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 09:36, Cazcader napisał:

A co tu tak cicho? :)
Ostatnio Gielinor nawiedził fotograf. Efekty jego pracy możecie obejrzeć po lewej stronie
:)
Gucios, masz już dragon pickaxe?


Niestety nie mam ani dragon pickaxe''a ani memba ani czasu na grę :/ ale nie myślę, że wrócę jeszcze do RSa, może na wakacjach, to znowu poexpimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w tą grę, ale od jakiegoś czasu otrzymuje maile z taką treścią :

Greetings!

It has come to our attention that you are trying to sell your personal RuneScape account(s).
As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled.
It will be ongoing for further investigation by JAGEX''s employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.
You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:.


Linku do strony na którą każą wejść nie podaje. Ktoś miał z tym doczynienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 13:44, Mefisto napisał:

Linku do strony na którą każą wejść nie podaje. Ktoś miał z tym doczynienia ??


Oczywiście, i to niejednokrotnie. Ja osobiście najczęściej od "Blizzarda" tego typu maile dostaje. Nie przejmuj się tym, jest to najzwyklejsza w świecie próba kradzieży Twojego konta. Strony, do których prowadzi link zazwyczaj nie są zawirusowane ani nic, po prostu są bardzo podobne do oficjalnej strony gry i musisz tam wpisać swój login i hasło. Jeżeli tego nie zrobisz to żadnego niebezpieczeństwa nie ma. Więc najzwyczajniej w świecie ignoruj te maile, a najlepiej, jeżeli masz taką możliwość, dodaj ten adres email do swojej czarnej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a no właśnie tak myślałem, dzięki za odpowiedź. Z ciekawości wszedłem w ten link co był podany i okazało si, że

" Strona secure.runescape.com.rs.ru-login.com została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 14:52, Mefisto napisał:

" Strona secure.runescape.com.rs.ru-login.com została zgłoszona jako przypadek oszustwa
i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa."


Patrz na koncowki linkow.

ru-login.com
http://who.is/whois/ru-login.com/
Creation Date: 2012-04-03

runescape.com i pozostale sa juz poddomenami, czyli kazdy z domena moze sobie takie cos utworzyc
np. runescape.com.twojadomena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować