Zaloguj się, aby obserwować  
capral

RuneScape czyli darmowa gra sieciowa rpg

474 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 22:05, Clear napisał:

@kindziukxx
Chyba napisałeś do mnie na RS. Ale ja tylko na chwilę byłem więc nie grałem nic.

tak pisałem ale ty byleś z 3 min :) a grafika jest piękna w porównaniu do tego co było tylko że p2p mają fulleren :) a tak to bez akceleracji 3d wszystko na Procku idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gucios2
Password: **************

gram na różnych światach ;p teraz raczej na memberskich ;] Szkoda, że na free nie ma fullscreena bo za 35 dni mi się memb kończy, ale dobre i to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:22, gucios napisał:

Nick: Gucios2
Password: **************

gram na różnych światach ;p teraz raczej na memberskich ;] Szkoda, że na free nie ma
fullscreena bo za 35 dni mi się memb kończy, ale dobre i to xD


Jeśli chodzi o memba to nie mam zamiaru narazie sobię go kupywać. Mam dopiero 35 combat. Kto wie... może kiedyś... ale sam w to wątpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:07, Clear napisał:

> Nick: Gucios2
> Password: **************
>
> gram na różnych światach ;p teraz raczej na memberskich ;] Szkoda, że na free nie
ma
> fullscreena bo za 35 dni mi się memb kończy, ale dobre i to xD

Jeśli chodzi o memba to nie mam zamiaru narazie sobię go kupywać. Mam dopiero 35 combat.
Kto wie... może kiedyś... ale sam w to wątpie :P


Też tak mówiłem na początku, ale potem jak już wszystko na free znasz to chcesz zobaczyć jak to jest na membie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 20:07, Clear napisał:

Jeśli chodzi o memba to nie mam zamiaru narazie sobię go kupywać. Mam dopiero 35 combat.
Kto wie... może kiedyś... ale sam w to wątpie :P

ale nie jest drogo a znając życie kupisz sobie tylko na słabego chara nie warto kupować, ale nawet na free nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega mi wczoraj opowiadał, że jak zaczynał to mówił, że nie kupi sobie memba nigdy i do innych mówił. "jak możecie tracić kase na to g***o". A w tej chwili ma 80 combat i pragnie mieć membersa. Mi mówił, że też tak będe gadał jak będe miał większy combat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:21, Eldven napisał:

Ja miałem 49 combat lvl i przestałem grać... Wg mnie ta gra jest nudna xP Ale to tylko
moje zdanie...


Pewnie jest nudna dla ciebie, bo nie chce ci się tyle Expić. Bo potem już długo się expi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:21, Krizard napisał:

heh. RS to gra mmorpg, w którą grałem najdłużej (a było ich trochę). Na razie sobie odpuściłem,
ale nadal planuje kiedyś się znów za nią zabrać. Może grafika nie fascynuje, ale za to
grywalność duża, i to się liczy.


Masz rację, gra ciekawa. Ale ja po usunięciu starego wilda dałem sobie spokój, bo mimo wszystkich fajnych i przydatnych zmian (FOG, GE, Trade limity) właśnie usunięcie starego wilda i dodanie marnej namiastki która mnie w ogóle nie bawi było krokiem w tył dla tej gry, a jak się nie miało memba to jeszcze gorzej było.

Ja od dawna nie gram, mam 54 cmb i grałem na free worldach, głównie 19, 20 i 73 (klanowy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:18, Clear napisał:

Mój kolega mi wczoraj opowiadał, że jak zaczynał to mówił, że nie kupi sobie memba nigdy
i do innych mówił. "jak możecie tracić kase na to g***o". A w tej chwili ma 80 combat
i pragnie mieć membersa. Mi mówił, że też tak będe gadał jak będe miał większy combat
:)

bo tak zawsze jest :) potem gra jest przyjemniejsza ale nie ma gdzie już expic bo się to wszystko nudzi bo zna się za dobrze :)

@Eldven
bo ci sie znudziło bo zapewnie samego combata nie chciałeś wbijać, ale są jeszcze inne skille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:21, Eldven napisał:

Ja miałem 49 combat lvl i przestałem grać... Wg mnie ta gra jest nudna xP Ale to tylko
moje zdanie...


Jak mówi kindziukxx są też inne skille. Np. możesz sobie zarabiać kase. Zbierasz Cowhide i sprzedajesz. Potem kupujesz sobie nowy ekwipunek. Albo ćwiczysz Runecraft itp. :) ta gra ma duuzo mozliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:43, Clear napisał:

> Ja miałem 49 combat lvl i przestałem grać... Wg mnie ta gra jest nudna xP Ale to
tylko
> moje zdanie...

Jak mówi kindziukxx są też inne skille. Np. możesz sobie zarabiać kase. Zbierasz
Cowhide i sprzedajesz. Potem kupujesz sobie nowy ekwipunek. Albo ćwiczysz Runecraft itp.
:) ta gra ma duuzo mozliwości :)


Nawet bardzo dużo możliwości możesz być prostym rybakiem albo pracującym w pocie czoła górnikiem, a kase zwijasz w oby dwóch zawodach (na wysokich skillach to miliony) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:43, Clear napisał:

Jak mówi kindziukxx są też inne skille. Np. możesz sobie zarabiać kase. Zbierasz
Cowhide i sprzedajesz. Potem kupujesz sobie nowy ekwipunek. Albo ćwiczysz Runecraft itp.
:) ta gra ma duuzo mozliwości :)


A to ja wiem :P Każdego skilla nie wymagającego premium miałem na poziomie ok 30, a cięcie wooda na 56 ... Chciałem wreszcie Yew''a ciąć i grubą kase zbijać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:53, Eldven napisał:

> Jak mówi kindziukxx są też inne skille. Np. możesz sobie zarabiać kase. Zbierasz

> Cowhide i sprzedajesz. Potem kupujesz sobie nowy ekwipunek. Albo ćwiczysz Runecraft
itp.
> :) ta gra ma duuzo mozliwości :)

A to ja wiem :P Każdego skilla nie wymagającego premium miałem na poziomie ok 30, a cięcie
wooda na 56 ... Chciałem wreszcie Yew''a ciąć i grubą kase zbijać xD


Na free ja kase zbijałem na steel barach, ale yewy też probowałem i to i to dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:31, WP-eus napisał:

Ja tam zbijam majątek na lobach xD

Ja narazie nie zarabiam. mam 40 combat i chce jeszcze sobie poexpić troche ;] dopiero jak nabije z 70 to zaczne zarabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:34, Clear napisał:

> Ja tam zbijam majątek na lobach xD
Ja narazie nie zarabiam. mam 40 combat i chce jeszcze sobie poexpić troche ;] dopiero
jak nabije z 70 to zaczne zarabiac :)

Ja mam 59 i już zarabiam;D. Chce oszczędzić na full Sara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar w przyszłości uzbierać na Full Saradomir :P Jeśli ty zarabiasz juz na 59 no to chyba też się pokuszę niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 10:30, gucios napisał:

heh ja wczoraj 75 attack nabiłem i chcę zaoszczędzić na Saradomin godsword, który jedynie
81.4m kosztuje xD

Jedynie ?XD No to musisz być milionerem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować