Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczyna się zbiórka na Gloria Victis - polskie MMORPG w średniowieczu

27 postów w tym temacie

Wszystko fajnie ale od paru dni stronka Kickstar nie działa więc taki news to moglibyście zapodać jak będzie można wejść i sprawdzić stronke (zbiórke)
Ale pomysł bardzo fajny i myślę, że znajdzie się dużo entuzjastów którym dotychczasowe światy fantasy lekko bokiem wychodzą i z chęcią rzucą groszę, ew. zagrają w taką produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 21:16, TuRaSs napisał:

Wszystko fajnie ale od paru dni stronka Kickstar nie działa więc taki news to moglibyście
zapodać jak będzie można wejść i sprawdzić stronke (zbiórke)
Ale pomysł bardzo fajny i myślę, że znajdzie się dużo entuzjastów którym dotychczasowe
światy fantasy lekko bokiem wychodzą i z chęcią rzucą groszę, ew. zagrają w taką produkcję
:)


To ja jestem chyba wyjątkowy, bo u mnie wszystko ładnie śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 21:23, beziko napisał:

> Wszystko fajnie ale od paru dni stronka Kickstar nie działa więc taki news to moglibyście

> zapodać jak będzie można wejść i sprawdzić stronke (zbiórke)
> Ale pomysł bardzo fajny i myślę, że znajdzie się dużo entuzjastów którym dotychczasowe

> światy fantasy lekko bokiem wychodzą i z chęcią rzucą groszę, ew. zagrają w taką
produkcję
> :)

To ja jestem chyba wyjątkowy, bo u mnie wszystko ładnie śmiga ;)


U mnie również. TuRaSs internet Ci się popsuł chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to może ja mam coś popsute... Od kilku dni mam komunikat:

Kickstarter

We apologize, but it something''s gone wrong. We''ve been notified about this, and we''re currently looking into it.

Thanks for your patience, and sorry for the inconvenience. Please try again later.

Ktoś ma też coś podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra może być fajna. Takiej gry szukałem od dawna, w której nie będzie na przykład mieczy które świecą na 100 kolorów i są większe niż właściciel. Może być na prawdę super, czekam;)

[ogłoszenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę im jak najlepiej, ale... w tym wypadku Kickstarter to chyba zła droga. Gra ma być darmowa, a profity w niej samej zaczynają się od, bagatela, 200 funtów! Za wszystko niżej dostajemy po prostu nieszczególnie wyszukane gadżety i klucze do wczesnych wersji. A normalnym jest, iż koniec bety = reset serwerów, więc płacimy za grę, którą inni potem dostaną za darmo i zostają nam tylko gadżety.

Crowd funding sprawdza się, jeżeli ''''inwestujący'''' faktycznie zyskuje. Tutaj profity jakoś nie przystają do wspieranego produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie cookies pomogło, wcześniej nie wpadłem na to hehe Thx za pomocną rade :)
A co do gry to widzę jak wygląda i nawet fajnie się zapowiada :) Czekam co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby podnieśli $$ na tyle by stać ich było na wynajęcie studia motion capture by zrobić coś z tymi animacjami.
Poza tym wygląda nieźle. Chętnie dorzucę swoje $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 21:34, ShinAd napisał:

Życzę im jak najlepiej, ale... w tym wypadku Kickstarter to chyba zła droga. Gra ma być
darmowa, a profity w niej samej zaczynają się od, bagatela, 200 funtów! Za wszystko niżej
dostajemy po prostu nieszczególnie wyszukane gadżety i klucze do wczesnych wersji. A
normalnym jest, iż koniec bety = reset serwerów, więc płacimy za grę, którą inni potem
dostaną za darmo i zostają nam tylko gadżety.

Crowd funding sprawdza się, jeżeli ''''inwestujący'''' faktycznie zyskuje. Tutaj profity
jakoś nie przystają do wspieranego produktu...


Jeżeli każdy pomyśli tak jak ty, to twórcy nie uzbierają zaplanowanej sumy, kasa wróci do darczyńców, a gry nie będzie. Więc nie płacimy za to co inni będą mieli za darmo (znaczy płacimy), ale płacimy za to żeby w ogóle ktokolwiek mógł w to zagrać. Projektowi kibicuje od dawna, ale prawdopodobnie (niestety) żadna gra z tego nie powstanie. W zespole przewinęło się zbyt wielu ludzi, z których każdy miał licznik godzin po których miał mieć wypłacone pieniądze kiedy gra trafi na kickstartera. No i tu zaczyna się problem(cała masa problemów), bo pieniędzy nie starczy, wezmą je najważniejsi w zespole, na samą grę niewiele zostanie i tu właściwie temat się kończy( i gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to nie za specjalnie wyglada system walki... wg mnie powinni najpierw zadbac o combat system a dopiero potem o otaczajacy swiat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z tego wyjść całkiem dobry tytuł, ale szkoda, że to ma być mmo. Gdyby to była gra singleplayer odnieśli by pewnie większy sukces i więcej osób byłoby skorych do wsparcia ich, szkoda po prostu ich potencjału na grę mmorpg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować