Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Baldur`s Gate: Enhanced Edition nieznacznie przyspieszona

18 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2012 o 19:13, MrPrepovedano napisał:

Fajnie że jest przyśpieszona, już wiem co sobie zażyczę na gwiazdkę pod choinkę:D

[m] <-- Jeśli jesteś zainteresowany, serdecznie ciebie zapraszam;)


Gram.pl nie jest tablicą reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 02:52, EmperorKaligula napisał:

> przystosowanego do XP/Visty/7. ;)

widziałem to "przystosowanie" na przykladzie keeperka któregoś. dosbox w paczce :D

"Gabriel Knight 2" z GOG''a też ma DOSBox. Nie wiem jak jest w przypadku "BG".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 02:52, EmperorKaligula napisał:

widziałem to "przystosowanie" na przykladzie keeperka któregoś. dosbox w paczce :D

A pomyślmy, tak dla odmiany. Co miał by robić dosbox w jednej paczce z dowolną częścią Baldur''s Gate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 08:03, michal_w napisał:

Co miał by robić dosbox w jednej paczce z dowolną częścią
Baldur''s Gate?


jakbyś przeczytał mojego poprzedniego posta to byś zobaczył, że cytowałem tylko "przystosowanie do OSow" z GoGa, które pozostawia wiele do życzenie w porównaniu do "rasowych remaków". Zamiast dosboxa w paczce w przypadku BG musisz sam dosciagać i wrzucić mody np na obsługe nowych monitorów.

Dnia 04.11.2012 o 08:03, michal_w napisał:

A pomyślmy, tak dla odmiany.


a teraz wydrukuj sobie tego posta i daj komuś starszemu do przeczytania. Tylko żebyś znowu sam, broń Thorze nie próbował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki DosBox? BG i BG2 z eXtra Klasyki śmiga na Windows 7 64 bit, aż miło. Podobnie, jak Planscape Torment, wszystkie stare Fallouty oraz każda inna gra z tej kolekcji - poza Silent Stormem, który nie działa na komputerach wyposażonych w więcej, niż 2 GB RAM (dotyczy to każdego OS-a, ograniczenie pamięci pomaga). Nie widzę więc powodów, dla których gry oferowane przez GOG musiałyby być "podrasowywane" jakimś DosBoxem.

Niektórzy widzą problemy tam, gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, mi BG2 z Extra Klasyki (Dokładniej Saga Baldur''s Gate'') wywala jakieś czarne prostokąty i inny syf i ni cholery nie mogę pograć (Vista, Q6600, GF8800, 2GB RAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 14:37, PanSzpieg napisał:

A widzisz, mi BG2 z Extra Klasyki (Dokładniej Saga Baldur''s Gate'') wywala jakieś czarne
prostokąty i inny syf i ni cholery nie mogę pograć (Vista, Q6600, GF8800, 2GB RAM).

U Ciebie faktycznie, Vista może być problemem. U mnie na W7 x64, Q6600, GTX460SE i 4 GB RAM DDR2 nie ma żadnych problemów. Sterowniki do grafiki aktualizowane na bieżąco. Bez żadnego problemu działa również BGT łączące BG z BG2.

Ed.: Mam oddzielne wydania BG i BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba czas w końcu zmienić system, chociaż szkoda mi pieniędzy na ulepszanie komputera (Windows tani nie jest...) skoro gram na nim tylko w takie gry jak Minecraft, Terraria czy starocie typu Fallout. Zagrałbym sobie w BG, cholera, ale kupno nowego systemu nie wchodzi w grę. Stosowałem jakieś łatki, bzdety, ale nic nie działa, przez menu nawet przejść nie mogę bo się jeden ''przycisk'' na drugi nakłada i nic nie widzę. Zna ktoś jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 09:59, amorphous napisał:

Już jest! I to w polskiej wersji językowej ;) Jeśli szukacie najnowszych wieści o BGEE
to najlepiej zacząć tutaj: [m]


Reklamom mówimy nie, proszę zapoznać się z regulaminem, który akceptowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować