• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rico_96

Need For Speed Most Wanted 2012 - Problem :/

Pytanie

Witamm am problem z Nowo kupionągierką. łądnie pięknie zainstalowana, zarejestrowany jestem na Origin i właczam gre. Pojawia się filmi kna wejście, i komunikat: nacisnij dowolny klawisz. i jest ekran wczytywanie. Problem ejst taki, żę wczytuje się i wczytuje i nic się nie dzieje!!! nie wiem co robic :/ probowałem nawet zinstalować na drugim komputerze któy ma lepsze aprametry, ale ma zintegorwana grafe (laptop). Mój psrzet to Nvidia GeFroce 9800 GT 1 GB, procek, Intel COre DUo 2 3.16 GHz no i 4 GM ramu system 32 bity win7. laptop to 6 GB Ramu, 2 GB grafy no i intel i5 (ale parametrów już nie pamiętam) i to samo jest na tamtym, albo coś mam z kompem , albo z grą. dodam, żę próbowałem, pobrąłem jąbo mam klucz i nadal nie działą :( może wy wiecie, i pomozę cie mi z tym fantem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Spróbuj zalogować się na swoje konto na stronie EA ea.com. Powinieneś zobaczyć informacje, że musisz aktywować konto. Jak tam skończysz to musisz się ponownie zalogować do Origin. I jak już po tym się zalogujesz powinno być dobrze. U mnie gra się włączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować