Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Plus - co nowego w listopadzie?

11 postów w tym temacie

Czy była informacja, ze trzy pierwsze części assasins creed są teraz darmo w plusie? Dzisiaj zauważyłem, pobieram. Aż dziwne, ze wcześniej nie przeczytałem żadnego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 12:41, Damiand92 napisał:

Czy była informacja, ze trzy pierwsze części assasins creed są teraz darmo w plusie?
Dzisiaj zauważyłem, pobieram. Aż dziwne, ze wcześniej nie przeczytałem żadnego newsa.

A to nie triale? Chyba żadne oficjalne materiały nigdy nie wspominały o darmowym AC, a staram się być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiem. Gdy ponownie zaglądam w "ofertę assasina" i chce pobrać którąś z tych, które "darmowe" sciagam, to przy ac 2 i brotherhood jasno widać przy wyborze wersji, ze pełne wersje gier kosztują odpowiednio 47 zł i 54, a przy ac 1(kiedyś pobieralem triala) mam, ze testowanie pobrane oraz pełna wersja pobrana... No i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie patrzcie na oficjalne materiały. ja dostałem za darmo deus exa, darkssierds i dead space 2, a wykupilem ps plus we wrzesniu... pojawiaja sie bledy i niektore gry sa za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 14:29, MrGregorA napisał:

sprawdziłem. ac 2 za darmo, brotherhood tylko trial


Ja mam AC2 i Brotherhood za darmo dla plusowców. SONY z UBI pewnie zrobiło jakąś promocję (bo DLC mają poobniżane ceny) z okazji premiery AC3, ale zapomnieli komukolwiek o tym powiedzieć ;) Można to sprawdzić wchodząc w PSStore w opcję Collections->Assassins Creed tam są wszystkie gry i widać co z plusem jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 14:01, MrGregorA napisał:

nie patrzcie na oficjalne materiały. ja dostałem za darmo deus exa, darkssierds i dead
space 2, a wykupilem ps plus we wrzesniu... pojawiaja sie bledy i niektore gry sa za
darmo


Dupa tam, nie błędy... Te gry były po prostu w ofercie kiedy kupiłeś PS+, od lata tego roku część gier dostępna jest przez kilka miesięcy (Instant Game Collection), a nie przez miesiąc jak do tamtej pory. Nie było też żadnego darmowego AC, to co jest to jedynie wersje próbne, działające przez godzinę od uruchomienia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 19:09, Michal_Raven napisał:

Ja też mam, ale w zakładce Próbne Wersje Gier, co oznacza, że można grać w grę przez
godzinę.


Faktycznie, wygląda na to, że ktoś z SONY coś spierdzielił i gry są w sklepie błędnie prezentowane, jako FREE zamiast normalnej ceny. No cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że rzeczywiście ktoś się pomylił. Z ciekawości sam przed chwilą sprawdzałem i pobrałem PEŁNE WERSJE ACII i AC Brotherhood oraz Deus Ex Human Revolution za friko. Nie wiem dlaczego ale zdecydowanie coraz bardziej lubie PS+ choć korzystam zeń od zaledwie dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować