Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Z wiadomości otrzymanej przed kilkunastoma minutami dowiedzieliśmy się, że dni CDPROgramu są policzone, a na wykorzystanie posiadanych punktów mamy siedem dni. Testowo zakupiliśmy kilka kluczy z rożnych kont, niestety żaden z nich nie działa.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat w cdp dzieje sie cos zlego... Poco zamykac dobry program? Bo zmienili nazwe? A teraz sie okazuje ze punkty przepadly? niby czemu? niech przeniosa je do nowego programu albo niech dzialaja az do uzycia... Widzimy co sie dzieje, czyli zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próg by dostac kod, "który jest przeterminowany" to 150 pkt. A co z kontami co mają 40 czy 60 pkt ? I co z grami zarejestrowanymi na tychże kontach ? Znikną? Ómrą? Szlag je trafi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze - a co z obecnymi punktami - w jaki sposób te punkty zostaną przepisane niejako na nowy system? (tak jak WPLN na te punkty z program co były?)

Można prosić o wyjaśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomość (jeśli punkty co się ma nie zostaną przeniesione do nowego programu)..

Mam 40 punktów, za mało by je wykorzystać (a miałem ich sporo, CDPRogram zjadł mi punkty za jedną grę niewykorzystaną... i moje wyjaśnienia tu i pisanie do nich maili nie dało odzewu, brawo Panowie z CD-PROJEKT I GOG.COM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:36, MRx21 napisał:

Dobrze - a co z obecnymi punktami - w jaki sposób te punkty zostaną przepisane niejako
na nowy system? (tak jak WPLN na te punkty z program co były?)

Można prosić o wyjaśnienie?


"Punkty nie przejdą do nowego programu, więc obecne CDPunkty najlepiej zamienić na kody do gog.com."

http://www.cdprojekt.pl/board/topic/1234-CDPROgram_czas_zaczac/post-85900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerypane, Mam 491 pkt i co ze 141? Oczywiście przepadną, bo szanowne CDP.pl postanowiło zakończyć fajny program lojalnościowy... Kumpel ma 297 pkt i poopa, bo 3 pkt brakuje na jakąś lepszą grę, lub na 2 tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:37, Galnospoke napisał:

Od lat zycze im szybkiej plajty.


Komu? Jednemu z najlepszych polskich dystrybutorów? Nie ma mowy. Piszesz idiotyzmy. Zobacz jaki syf teraz robi cenega a co dopiero jak zabraknie jakiejś konkurencji. CD Projekt od zawsze traktował dobrze graczy (czy to wcześniej jako Wirtualny, potem z gram.pl czy nawet teraz)i ma do nich szacunek, nie to co cenega (szkoda, że nie można użyć na tym forum odpowiedniej nazwy dla tej firmy).

A czy autor artykułu może podać linka do aktualnego programu lojalnościowego? Wchodząc na starą stronę dostaję informację, iż nie ma takiej strony a mam ponad 4000 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:44, TobiAlex napisał:

> Od lat zycze im szybkiej plajty.

Komu? Jednemu z najlepszych polskich dystrybutorów? Nie ma mowy. Piszesz idiotyzmy. Zobacz
jaki syf teraz robi cenega a co dopiero jak zabraknie jakiejś konkurencji. CD Projekt
od zawsze traktował dobrze graczy (czy to wcześniej jako Wirtualny, potem z gram.pl czy
nawet teraz)i ma do nich szacunek, nie to co cenega (szkoda, że nie można użyć na tym
forum odpowiedniej nazwy dla tej firmy).


Jednym z lepszych to CDP był jakieś 10 lat temu. Teraz jest dystrybutorem kilku tytułów i filmów. Cyfrowa rewolucja - gog z polskimi cenami. Program lojalnościowy nie istnieje. Nawet ich strona internetowa potrafi się nie ładować, bo tak. I to ściemnianie od 1/2 roku dlaczego CDP nie dodaje kodów do rejestracji gier na swojej stronie - Blizzard - bo coś tam. Sega - bo my se zapomieli. A ja od kilku miesięcy twierdziełem, że CDP chce zlikwidować CDProgram i moje wpisy były systematycznie usuwane (na stronie CDP). Myliłem się?
Wydania gier - Wiedźmin 2 ER z poradnikiem do wersji premierowej (W W1 ER był do ER). A Cenega - ich sklep działa dobrze, w programie lojalnościowym możesz nabyć ciekawe graty (od dodatków do EK, po zniżki na gry), wersje Digital mimo, że drogie to mamy olbrzymi wybór. "Łikendowe" promocje na tytuły cyfrowe. A co ma CDP - jedno wielki guano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo jak na "markę, której możesz zaufać" (cytat z ich oficjalnej strony, tuż pod fotką Tadka Zielińskiego) :/

Mnie to nie dotknie za bardzo - odpadłem już przy zamianie "wplnów" na "cdpunkty" (czyli po fiasko pierwszego programu lojalnościowego). Zwyczajnie mi się nie chciało szarpać i denerwować ;-) Ktoś tam w CDP zwyczajnie nie rozumie czym jest program lojalnościowy - podpowiem tylko, że ciągłe zmiany (do których klient jest de facto zmuszany) i "latanie jak ze sraczką" nie budują z pewnością silnej "marki, której możesz zaufać" :D

Współczuję tym, którzy tych punktów naciułali, mozolnie porejestrowali, a teraz się dowiadują, że muszą szybko wydać, w przeciągu tygodnia, a jeśli tego nie zrobią to "pocałujta w dupę wójta" - cudny, wizerunkowy fail :)

@Tobi Alex,

O Cenedze można powiedzieć bardzo wiele złego, natomiast akurat program lojalnościowy mają zwyczajnie od CDP lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:44, TobiAlex napisał:

> Od lat zycze im szybkiej plajty.

Komu? Jednemu z najlepszych polskich dystrybutorów? Nie ma mowy. Piszesz idiotyzmy. Zobacz
jaki syf teraz robi cenega a co dopiero jak zabraknie jakiejś konkurencji. CD Projekt
od zawsze traktował dobrze graczy (czy to wcześniej jako Wirtualny, potem z gram.pl czy
nawet teraz)i ma do nich szacunek, nie to co cenega (szkoda, że nie można użyć na tym
forum odpowiedniej nazwy dla tej firmy).



Jedziecie Panie na stereotypach. Kiedyś rzeczywiście Cenega dawała ciała na całej linii - ale te czasy dawno minęły.
CDP teraz się zmienia i chyba szuka swojego nowego miejsca na rynku. Niestety wiążą się z tym takie przykre cięcia jak CDProgram. Mam tylko nadzieje, że ta reorganizacja wyjdzie im na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie chce mi się sprawdzać, wziąłem kiedyś jedną grę z tego programu i nie działała nawet (Gorky), także olewam temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo było parę tych pkt, ale nie wiem czy coś za to bym kupił na Gogu.. Sprawdzić nie zaszkodzi. Chociaż kupować angielskie gry.. jakoś mnie to nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować