Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Zgodzę się z Toba w 100%.
Ile gier CDP wydawał a teraz praktycznie nie istnieją oprócz Wiedźmina. Jakie były wtedy dobre czas, tłumaczenie dubbing z Ich strony jak dla mnie był najlepszy.
Jestem ciekaw jak długo? Czy maja jakiś dobry pomysł aby odbic się od dna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, teraz Cenega powinna zaprosić wszystkich graczy z CDProjektowego programu lojalnościowego do siebie. W końcu ich kompania graczy działa cały czas i nic nie zapowiada żadnych cyfrowych rewolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, teraz Cenega powinna zaprosić wszystkich graczy z CDProjektowego programu lojalnościowego do siebie. W końcu ich kompania graczy działa cały czas i nic nie zapowiada żadnych cyfrowych rewolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 15:16, KraczyKruk napisał:

gry które Cenega dystrybuuje bezpośrednio - wpadek nie mają.


Torchlight II, Dishonored, obie gry cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie? Z tego co mogę zgarnąć wziąłem ze względu na sentyment Original War i Jagged Alliance 2: Wildfire.

Ostatnio marzy mi się sesja z Falloutem 2, ew. jakimś Icewind Dale 2... Kurcze jakoś brakuje mi takich gier z magią. Mam nadzieje, że czar nie pryśnie przy ponownym podejściu (przynajmniej Fallout 2 był tak samo rewelacyjny jak kiedyś).

Byłbym wdzięczny za jakiś miły post od starszego wyjadacza. Coś na długie ciemne wieczory, coś co nie odrzuci mnie grafiką - wbrew pozorom są takie gry które i dzisiaj trzymają się dobrze (Tactics Ogre na PSP - rewelacja, MGS na PSOne). Ultimy nigdy nie liznąłem ale nie mam pojęcia od czego zacząć... Chyba bardziej skłaniałbym się ku tej Underworld niż 7... Wizardy może też?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 15:25, Zgreed66 napisał:

Zawsze ten zły jest ten który nam zaszedł na skórę.
Tobie wpadł cdp, innym cenega.


Tak, tylko jak ktoś już wspomniał, CD Projekt to wynagradzał, i to dość solidnie. A od cenegi często nawet przepraszam nie usłyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogę ci polecić, to zamiana punktów na grę/gry, które normalnie byś nie chciał zapłacić prawdziwą kasą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:07, MisticGohan_MODED napisał:

A jest jakaś gra do 100 punktów ?
Bo ja to teraz żadko kupuję grę w normalnym sklepie ,więc promocji mam niewiele :P


Właśnie nie ma... Sam stracę właśnie pkt, bo nie mogę na nic wymienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, dzięki temu sobie przypomniałem że miałem tam konto w czasach, gdy jeszcze kupowałem wersje pudełkowe. ;p

Mam 114 punktów (meh) i 2 kody do wykorzystania na dowolne gry o wartości 5,99$. Jakieś sugestie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 15:40, zibi20 napisał:

ehh szkoda ze nie dodali do kolekcji Theme hospital dawno na to liczylem...ale coz narazie
popatrze i moze cos sie wezmie zeby punktow nie zmarnowac...



ha właśnie ostatnie 167 punktowy wydałem na theme hospital a jak okazało się ze kod działa jako zniżka 5 dolarowa lub 10 wiec można brać co się chce z goga ;].
Przynajmniej mi się tak udało a co do samego programu to szkoda dzięki niemu kupiłem constructora, theme hospital, outcasta czy lords of magic o czym lezka z nostalgi mi popłynęła ;].
Co do samej nagonki na obu wydawców mnie bardzo boli ze cdp tak pada gdy cenega rośnie w siłe i przez to ostatnia grę jaka wydali kupiłem skyrima i dalej się boję.
Dla mnie zawsze pozostaną wydawnictwem która bawi się z konsumentem utrudniając mu życie a pirat ma lekko i bez stresu :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:14, Kadaj napisał:

Mam 114 punktów (meh) i 2 kody do wykorzystania na dowolne gry o wartości 5,99$. Jakieś
sugestie? ;p


Jeśli lubisz klasyki to proponuje "Theme Hospital" :D akurat jest po 2.99 $ ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic 25 pkt. pójdzie na zmarnowanie. Dobrze że o tym napisaliście, bo ja żadnego maila nie dostałem, a tak przynajmniej za 300 sobie jakiś tytuł ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma opcji transferu punktów. ;(


@ golic

Jeśli lubisz strategie, to polecam HoM&M 2 i 3. Jeśli przygodówki, to Gabriel Knight: Sins of the Fathers. Jeśli skradanki, to Thief 1-3.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:17, Hacket napisał:

> ehh szkoda ze nie dodali do kolekcji Theme hospital dawno na to liczylem...ale coz
narazie
> popatrze i moze cos sie wezmie zeby punktow nie zmarnowac...


ha właśnie ostatnie 167 punktowy wydałem na theme hospital a jak okazało się ze kod działa
jako zniżka 5 dolarowa lub 10 wiec można brać co się chce z goga ;].
Przynajmniej mi się tak udało a co do samego programu to szkoda dzięki niemu kupiłem
constructora, theme hospital, outcasta czy lords of magic o czym lezka z nostalgi mi
popłynęła ;].
Co do samej nagonki na obu wydawców mnie bardzo boli ze cdp tak pada gdy cenega rośnie
w siłe i przez to ostatnia grę jaka wydali kupiłem skyrima i dalej się boję.
Dla mnie zawsze pozostaną wydawnictwem która bawi się z konsumentem utrudniając mu życie
a pirat ma lekko i bez stresu :P ...


no ale theme hospital brane bylo z goga pewnie a nie z CDprogram ? bo ja jakos w katalogu CDP nie widze gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi to jaśniej wytłumaczyć?
Mam jakieś CDPunkty w liczbie 512. Co mogę z nimi teraz zrobić?
Znalazłem stronę http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/lista gdzie jest lista gier. Rozumiem, że tylko z tego katalogu gier mogę wybrać to co za te CDPunkty kupię, czy tak? Nie mogę sobie np. wybrać jakieś dowolnej gry z gog.com i kupić? Czy ograniczony jestem tylko do tej listy http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/lista ??
Zasadniczo nic na tej liście ciekawego nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz tytuł, przechodzisz przez link na stronę goga. Tam dostaniesz kompletną listę co możesz kupić za tą ilość punktów. Zaznaczasz tytuł i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:30, darkwind21 napisał:

W jaki sposób ci się to udało skoro Theme hospital nie ma w katalogu?

O ile się nie myle, jest na liscie jak wejdziesz na goga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować