Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Największa bieda - mam 140 pkt na CDPROgram, a na jedną z gier potrzebuję *fanfary* 150 :P To się nazywa złośliwość rzeczy martwych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 15:51, Jarden napisał:

CDP sie stoczyl, teraz ciezko go porownac do jakiegokolwiek wydawcy (nawet najgorszego
w polsce...cenegi) bo nic praktycznie nie wydaje:/


A seria GameBook? A Diablo III? A World of WarCraft: Mists of Pandaria? A StarCraft II: Heart of the Swarm? A Football Manager 2013? Jednak trochę tych gier jest. Z maila od CDP wynika, że niedługo wystartuje jakiś nowy program lojalnościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:05, golic napisał:

Co polecacie? Z tego co mogę zgarnąć wziąłem ze względu na sentyment Original War i Jagged
Alliance 2: Wildfire.


Original War to bardzo trafny wybór, jedna z niewielu strategii, która wciągnęła mnie na długo. W Jagged Alliance 2 niestety nie grałem (no, można mnie bić - nie grałem w JA2), więc tutaj się zbytnio nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, bo istniejący program to kompletna klapa i niewypał. Jak były jeszcze WPLN to można było chociaż zaoszczędzić na wysyłce, a w istniejącej formie ten program nie jest w stanie dorównać konkurencji. Obawiam się jednak, że nowy program dalej powiązany w jakiś sposób cyfrową dystrybucją lub gogiem i w żaden sposób nie będzie mógł konkurować z Kampanią graczy.

CDP jako dystrybutor cienko przędzie, ratuje ich Acti i rodzimy Wiedźmin i nawet gdyby nowy system wprowadzał to czego oczekujemy czyli rabaty na gry/transport to i tak najprawdopodobniej zostane przy Cenedze bo mam u nich tyle punktów, że moge przez kilka lat korzystać z darmowych kurierów i 40% rabatów.

P.S Cenega zmieniła się nie do poznania w ciągu ostatnich kilku lat, poza nielicznymi wpadkami z blokadą regionalną i steamem nie ma co im zarzucać, wystarczy spojrzeć jak wyglądają ceny gier Blizzarda w Polsce i przypomnieć sobie jak CDP się zachowywał i co mówił odnośnie cen, jak LEM był ich wydawcą. CDP jest cieniem tego co było kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:13, BuIkers napisał:

Z jednej strony dobrze, bo istniejący program to kompletna klapa i niewypał. Jak były
jeszcze WPLN to można było chociaż zaoszczędzić na wysyłce,


wPLNy były atrakcyjne (ponoć) bardzo krótko, zaraz potem ceny się zmieniły na tyle, że wychodziło tak samo albo nawet ciut drożej niż na Allegro. To był niewypał, co się zowie. Dopiero CDProgram sprawił, że mogłem wydać punkty na gry.

Dnia 05.11.2012 o 18:13, BuIkers napisał:

a w istniejącej formie ten program nie jest w stanie dorównać konkurencji.


Konkurencji? Jakiej konkurencji? Jeśli chcesz kupić kolekcjonerkę czy grę U* ze zniżką, to na KG nie masz co liczyć. A poza tą zniżką praktycznie nic ciekawego tam nie ma.

Dnia 05.11.2012 o 18:13, BuIkers napisał:

Obawiam się jednak, że nowy program dalej
powiązany w jakiś sposób cyfrową dystrybucją


GOGiem chyba nie, ale CDP.pl już tak.

Dnia 05.11.2012 o 18:13, BuIkers napisał:

w żaden sposób nie będzie mógł konkurować z Kampanią graczy.


Ano zobaczymy, choć liczę, że będzie nie gorszy niż CDProgram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:49, Wojman napisał:

A seria GameBook? A Diablo III? A World of WarCraft: Mists of Pandaria? A StarCraft II:
Heart of the Swarm? A Football Manager 2013? Jednak trochę tych gier jest.

Cztery, z czego jedna jeszcze nie wyszła. Łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jedynie drażni to, że wszystkie gry są w języku angielskim chodź są i tytuły, które CDP wydawało u nas... To mogliby zrobic miły ukłon w strone graczy a nie takie na odwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:06, Dared00 napisał:

Cztery, z czego jedna jeszcze nie wyszła. Łał.

Z czego pozostałe 3 to blizz :) Zostaje tylko gamebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:12, Zgreed66 napisał:

> Cztery, z czego jedna jeszcze nie wyszła. Łał.
Z czego pozostałe 3 to blizz :) Zostaje tylko gamebook.

Gamebooka nie liczyłem, bo to reedycje reedycji reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest z tym Wiedźminem. Na stornie cdprogramu pisze, że gra jest w języku angielskim a po wejściu na gog.com jest też info o polskiej wersji językowej. Angielska w ogóle mnie nie interesuje, ale edycje spolszczoną chętnie bym wziął, bo i tak nie wiem na co te całe cdpunkty jakoś sensownie wydać.
Orientuje się też może ktoś czy Commandos; Behind Enemy Lines & Beyond The Call of Duty z szarej Kolekcji Klasyki działają na Windows 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ponieważ liczyłem, że kiedyś wykorzystam moje całe 282 punkty na coś fajnego jak się pojawi, a tu nagle nadszedł Czas Decyzji i oczywiście do jakichkolwiek nowszych fajnych gier jak np. pierwszy Wiedźmin brakuje mi całe 18 punktów! Dobrze, że chociaż nie trzeba się ograniczać do tej biednej listy za 150 tylko na gogu można sobie coś wybrać za 5,99$ jak np. stare, klasyczne Wormsy 2 ;)

Wielki minus dla CD Projekt! Co to za program lojalnościowy, gdzie firma porzuca klientów, przecież (jeszcze?) nie zbankrutowali a tu taki numer! Jeszcze jakby wszystkim co mają poniżej 300 lub 150 punktów zaokrąglili do tej liczby to byłoby mniejsze zło, a tu nawet przekazywać resztek punktów innym nie ma jak i się punkty zmarnują... Wątpię czy jest ktokolwiek kto wstrzymał się z rejestracją kodów, żeby mógł teraz komuś pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:11, karvaialka napisał:

> Szkoda. Jednak dużo pkt nie stracę to bolesną dla mnie jest wyłączenie usługi.

W mailu od CDP.pl jest zapowiedź uruchomienia nowego programu lojalnościowego (jeżeli
byłyby to gry lub zniżki na gry z CDP.pl, to przynajmniej będą lokalizowane, czego brak
na GOG.com - jak można poczytać wyżej - niektórym doskwierał).

No okej okej to wiem. Tylko że gog ma tą przewagę że to stare gry. Zniżki na nowe nie są tak interesujące jak te stare których często kupić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:17, dave03 napisał:

No właśnie, jak to jest z tym Wiedźminem. Na stornie cdprogramu pisze, że gra jest w
języku angielskim a po wejściu na gog.com jest też info o polskiej wersji językowej.


GOG posiada wszystkie wersje językowe dla W1/W2. Możesz śmiało kupować.


BTW - czy tylko mi się wydaje, że gdyby CDP nie wysłał maila, to nawet pies z kulawą nogą nie zainteresowałby się tym programem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:54, Vojtas napisał:

BTW - czy tylko mi się wydaje, że gdyby CDP nie wysłał maila, to nawet pies z kulawą
nogą nie zainteresowałby się tym programem? :)

No ba. Przez dwa lata nikt nawet tego nie tyka, a jak wyłączają, to "ZŁODZIEJE, JAK ŚMIECIE WYŁĄCZAĆ PROGRAM".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:54, Vojtas napisał:

BTW - czy tylko mi się wydaje, że gdyby CDP nie wysłał maila, to nawet pies z kulawą
nogą nie zainteresowałby się tym programem? :)

Czekałem na ciekwsze tytuły ;p
Nawet z muve, zgarnąłem darmowe tytuły. Więc dobrą sprawą tej hecy jest to, że mam w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:56, Dared00 napisał:

> BTW - czy tylko mi się wydaje, że gdyby CDP nie wysłał maila, to nawet pies z kulawą

> nogą nie zainteresowałby się tym programem? :)
No ba. Przez dwa lata nikt nawet tego nie tyka, a jak wyłączają, to "ZŁODZIEJE, JAK ŚMIECIE
WYŁĄCZAĆ PROGRAM".



Nie znacie się najwyraźniej na dobrych starych grach które można było dostać ''przy okazji'' - bardzo miły bonus, często kopia zapasowa gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:54, Vojtas napisał:

GOG posiada wszystkie wersje językowe dla W1/W2. Możesz śmiało kupować.

I mam go ściągać ze strony CDProgramu czy z goga? A może to bez znaczenia? No i jak wygląda kwestia wykorzystania tego kodu, bo Wiedźmin zajmuję ponad 8GB, a ja w tej chwili nie mam takiej ilości wolnego miejsca na dysku. Mogę więc w takim układzie zassać tą grę po tym 12 listopada czy wtedy będzie już musztarda po obiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować