Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2012 o 18:10, Ostrowiak napisał:

a ja głupi już konto założyłem tydzień temu na cdp.pl

ciekawe czy kod przyślą


info z forum cdp
"Nie musisz zakładać drugiego konta na cdp.pl i gog.com. W tym przypadku po prostu w mailu podaj dane Twojego aktualnego konta cdp.pl, a i tak 300 punktów dostaniesz. Jedynie jeśli chcesz uzyskać drugie 300 punktów to muszisz kupić grę na cdp.pl od dzsiaj do niedzieli."


A przy okazji, dostał już ktoś te 300 punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:15, darkwind21 napisał:

A przy okazji, dostał już ktoś te 300 punktów?

Nie sądzę, aby się przed weekendem wyrobili. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:07, Zgreed66 napisał:

Tak czy siak, należy jeszcze kupić jakąś grę. O tym zapomnieć nie można ;)

Mi wystarczą punkty za samo założenie konta. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze sie orientuje jak to "dziwnie" jest zrobione?
Mialem konto na Cdprojekt.pl i dalej moge sie na nie logowac, dalej rowniez mam na nim punkty goga (45 raptem) ale zalogowac sie na te dane nie moge na stronie cdp.pl.
Jak teraz utworzylem nowe konto na cdp.pl to zrobia "merge''a" obu kont czy jak to niby ma dzialac?:)
Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisaliście, bo mi nikt łaskawie żadnego maila o końcu programu nie przysłał. A 600 pkt z hakiem na jakieś gierki można przerobić ;)

A na cdp.pl chętnie bym się zarejestrował, gdyby nie to że strona za nic nie chce mi się załadować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nieźle wkopało Cenegę. Dostając pkty na cdprojekt.pl, od Cenegi można uzyskać 600 pkt. + to co zostało niewykorzystane. Genialne! :DDD

I niech mi teraz ktoś powie, że CDP.pl jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ta akcja CDP z darmowymi punktami? :D Czy jak się loguję na cdp.pl z Facebooka to też to się liczy, czy muszę rejestrować osobne konto? A te punkty dodadzą się do mojego konta na stronach CD Projekt czy na cdp.pl? :D Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:27, Vojtas napisał:

CDP nieźle wkopało Cenegę. Dostając pkty na cdprojekt.pl, od Cenegi można uzyskać 600
pkt. + to co zostało niewykorzystane. Genialne! :DDD

I niech mi teraz ktoś powie, że CDP.pl jest zbędne.


Cenega się sama wkopała - screenshot to jest tak marny dowód że to się w głowie nie mieści. W minutę mogę w ten sposób wyprodukować tysiące nicków i tysiące punktów. Kto chce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się rejestrujesz nie ma znaczenia, musisz tylko odesłac mejla zgłoszeniowego.
Pewnie odpowiedza dopiero jutro, ale na logike dodatkowe punkciki pojawią się na stronie CD PROgramu.
Fajnie, bo jakieś trzy crapy łykne sobie tym samym jeszcze z goga. ;]

A jak nie ma różnicy co zamawiasz z cdp by dostać kolejne 300, to pewnie łyknę gotika za 10zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:01, Vilmar napisał:

Cenega się sama wkopała - screenshot to jest tak marny dowód że to się w głowie nie mieści.
W minutę mogę w ten sposób wyprodukować tysiące nicków i tysiące punktów. Kto chce? :P

Ciekawe tylko jak do tego wszystkiego się ma nie pozorne słowo "niewykorzystane" ;)
Na logikę biorąc nie może ich być więcej niż 149 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:26, Hoplita napisał:

A na cdp.pl chętnie bym się zarejestrował, gdyby nie to że strona za nic nie chce mi
się załadować :/


No właśnie też nie mogę na nią wejść. A dodam, że próbuję od kilku dni i nawet w pewnym momencie uznałem, że cdprojekt.pl i cdp.pl to po prostu jedno i to samo. Teraz natomiast sam już nie wiem jak to jest. W każdym razie napisałem do nich maila w tej sprawie i aktualnie czekam na dalszy rozwój wypadków. Ciekaw tylko jestem czy mi odpowiedzą przed upływem terminu, ale mam co do tego pewne obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:27, dave03 napisał:

Ciekaw tylko jestem czy mi odpowiedzą przed
upływem terminu, ale mam co do tego pewne obawy.

Z Afryki jesteście, czy z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:01, Vilmar napisał:

Cenega się sama wkopała - screenshot to jest tak marny dowód że to się w głowie nie mieści.


Przede wszystkim Cenega popełniła błąd, że wyjechała z promocją opartą na takich zasadach, bo nie spodziewała się, że CDP.pl w ogóle odpowie. Tym niemniej w regulaminie Punktomigracji jest ograniczenie do 5000 punktów. W tej sytuacji o wiele więcej zyskuje CDP.pl, bo raz, że jest więcej kont, dwa że więcej kasy z zakupów. Oczywiście rozdają gry na GOG, ale tam i tak Polaków jest stosunkowo mało, choćby ze względu na ceny i brak wersji PL. Cenegę za to można naciągnąć na horrendalne obniżki wielu gier.


Jeszcze co do procedury uzyskiwania 600 CDPunktów. Cytuję:

--------------

"Nie możemy wam przyznać po kilka punktów, których Wam brakuje do tego, żeby nabyć jakąś grę z gog.com.

Możemy Wam za to dać 300 punktów, żebyście mogli mieć jakąś droższą albo dwie tańsze gry z oferty gog.com. Jak to zrobić? Ano prosimy zarejestrować się na stronie cdp.pl za co otrzymacie 300 punktów. Możecie jednak otrzymać dodatkowe 300 punktów. W tym celu wystarczy tylko kupić dowolną grę na cdp.pl w trakcie trwania promocji czyli do 11 listopada 2012 roku.

Po rejestracji i/lub dokonaniu zakupu na cdp.pl wyślijcie maila na adres rejestracja@cdprojekt.com podając w nim nazwę i adres e-mail założonego konta na cdp.pl oraz adres mailowy z cdprojekt.pl, jeśli się on różni, a w przypadku zakupu - numer zamówienia."

--------------

A zatem trzeba podać dane kont na cdp.pl i cdprojekt.pl oraz ewentualnie szczegóły zakupu gry na CDP.pl (przede wszystkim nr zamówienia). Wysłałem, czekam na odpowiedź. Kupiłem Silent Storm za 20 zł. Od dawna miał ochotę w to zagrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:44, dave03 napisał:

To skąd jesteśmy nie ma tutaj nic do rzeczy.

cdp.pl jest dla Polski. Wiec jak mieszkacie za granicą. Może być problem.
Edit: jaki fail 5k punktów ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować