Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2012 o 02:24, pawbuk napisał:

Studiuję Analitykę Gospodarczą na UEK-u :) a wywiad jest z prezesem
jakiejś młodej i obiecującej firmy farmaceutycznej :D te transkrypcje to takie dorabianie
do stypendium naukowego, zwłaszcza, że jak pisałem mam zamiar kupić tableta :D

Rozumiem. Może będziesz polskim Patcherem w takim razie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem punkty i zonk przy wyborze gry:

Przepraszamy, aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu dla wybranej gry.

Zapraszamy ponownie wkrótce.


Coś się mi widzi, że się nie załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie. Ja nie doczekałem się jeszcze nawet promocyjnych punktów, choć zgłoszenia poszły 2 dni temu. Na zdobycie geir mam jeszcze mniejsze szanse. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 20:46, juke napisał:

Tak na marginesie, co polecacie brać? :)


Anomaly Warzone Earth. Normalnie na stronie CDProgramu się nie da wygrać, ale jak się realizuje kod na gog.com to już tak. Wziąłem tę grę i nie żałuję, bardzo fajnie mi się w to gra. No i jest też wersja PL (kinówka), ale to w głównym menu w opcjach trzeba ją sobie włączyć

Niewiernus - jak jeszcze nie masz pierwszego Wiedźmina to bierz. Szczególnie, że na gog.com jest w edycji rozszerzonej i tu także jest pełna polska wersja językowa, ustawiasz ją sobie w menu głównym w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pragniemy poinformować, że problem związany z wymianą kodów w ramach programu lojalnościowego CDPROgram w serwisie GOG.com zostały rozwiązany. Od tej chwili wymiana kodów jest możliwa i nie powoduje żadnych błędów. Przepraszamy za wcześniejsze problemy, spowodowane ogromnym zainteresowaniem promocją..."

OGROMNE ZAINTERESOWANIE - mistrzowie. :P Nikt się nie interesował przez lata to teraz MUSZĄ, żeby punktów nie stracić. Mi i tak przepadną jeszcze 2 000, bo nie mam na co wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zatwardziały fan gier końca lat ''90 miałbym tam, co za te 2 tysiaki kupić ;P

Muszę pochwalić w tym miejscu cdp (czy tam CDP :), ponieważ już myślałem, że nie dodadzą mi tych punktów, a tu zamknięcie przesunęli o jeden dzień i punkty dodali. Z realizacją kodów też elegancko. Załapałem się jeszcze na DK2 oraz Noxa :)

Może i szkoda tych 124 pkt, które i tak przepadną, ale jak to mówią: dać palec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 05:36, Undertaker napisał:

Mi i tak przepadną jeszcze 2 000, bo nie mam na co wydać.


Serio?

Spoiler

vojtas(at)enter.net.pl



Dzięki. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może pamięta ile czasu minęło od kiedy CDP skończyło z wPLN, a wprowadziło CDPROgram? Innymi słowy za jaki czas można się spodziewać tego nowego programu lojalnościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem każdy zarejestrowany użytkownik CD-Projektu powinien dostać taką informację. Tak? Czy chodzi o zarejestrowanych użytkowników tej strony https://cdp.pl/ ,bo jeśli na tej to sprawy nie ma. Jednak jestem użytkownikiem CD-Projektu, a wiadomości takiej nie dastałem, a o tej sprawie dowiedziałem się dziś. Można to jakoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 09:09, Pepcio_15 napisał:

Jednak jestem użytkownikiem CD-Projektu, a wiadomości takiej nie dastałem, a o tej sprawie dowiedziałem się dziś. > Można to jakoś wyjaśnić?

Takich osób jest więcej. Jakby co to pisz tutaj: http://www.cdprojekt.pl/board/topic/1234-CDPROgram_czas_zaczac - wypowiada się tam pracownik CDP, może jak będzie więcej osób pisać to przestaną uważać, że nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować