Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

To był naprawdę dobry program lojalnościowy, teraz mając te 300 punktów rozważałem ponad 10 tytułów, a już kiedyś też parę gier stamtąd odebrałem. Dzisiaj wybór padł na Freespace 2 i Arcanum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, bo ja dostałem ich... 900 (i mam w sumie nieco ponad 1k) i domyślam się, że to przez to, że maila z danymi rejestracji wysłałem 2 razy, bo w pierwszej chwili nie byłem pewien, czy chodzi o nick z cdp.pl czy po prostu cdprojekt.pl, więc wolałem to uściślić... A oni, wygląda na to, z automatu dodali mi dwa razy. A potem jeszcze za skromne zamówienie. No cóż, nikogo oszukiwać nie chciałem, ale nikt też na tym nie traci - z radością pięknie dziękuję, punkty zostaną godziwie wykorzystane. Aha, w moim przypadku trwało to nieco ponad dobę od złożenia wniosku.

Jakby można było rozdawać punkty, to ze stówkę bym chętnie odpalił, ale tak to niestety kodów nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 04:06, Janek_Izdebski napisał:

> Od razu przydzielono i poinformowano mailem o fakcie.
Dzięki. A kiedy wysłałeś im maila? Szybko odpisali?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80083&pid=235

Na GOG-u wziąłem MoH Warchest (Allied Assault + 2 dodatki) oraz SWAT 3. Do następnej gry brakuje mi 23 punkty. Echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jak by dali miesiac zcasu na wykorzystanie a nie 7 dni.
Jak dotąd emaiil nie dotarł. Wiec ogolnie nie zostałem przez nich poinformowany.

Pytanie czemu nawet na stronie głównej CDP nie ma ratykułu o tym. Gram i inne informuja o tym a strona wydawcy o tym nic nie wspomina, pytam jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jajca, na wskutek znanego buga wygenerowało mi zużyty już kod i straciłem 300 pktów, póki co wydając tylko 4x150. Do supportu CDP nie ma co pisać, bo i tak nie siedzą przy tym w weekendy, a więc napisałem do ludzi z GOG, ale w sumie to nie ich problem... Ktoś jeszcze się tak naciął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 17:04, disign napisał:

Pomóżcie wygenerowałem kod gry i nie wiem jak gdzie go dodać na gog.com żeby muc pobrać
grę ?


Kod jest jednocześnie linkiem do strony weryfikacji giftów na GOG.
https://secure.gog.com/en/redeem

Po zaakceptowaniu kodu, będziesz mógł wybrać grę z zakresu 6-10 $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 18:28, Pampereczek napisał:

CDProgram wygenerował mi kod przeterminowany. Gdzie napisać żebym uzyskał ten kod na
grę z przedział 6$ - 10$?


Myślę, że GOG mógłby pomóc, tylko załącz maila, w którym jest podany kod na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 18:42, Vojtas napisał:

> CDProgram wygenerował mi kod przeterminowany. Gdzie napisać żebym uzyskał ten kod
na
> grę z przedział 6$ - 10$?

Myślę, że GOG mógłby pomóc, tylko załącz maila, w którym jest podany kod na grę.

Kurczę, tylko nie bardzo wiem gdzie do nich napisać, nie mogę się odnaleźć na tej ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować