Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Samo zarejestrowanie się w Gogu jest oczywiście bezpłatne i zawsze takie pozostanie?
Głupie pytanie, ale nawet ze Steamem nigdy nie wiadomo, co im do głowy strzeli :P

Edit. Nadal obowiązuje ograniczony katalog wyboru gier, czy wszystkie tytuły do danej ceny itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:24, Janek_Izdebski napisał:

Ok. Ale nie napisałeś kiedy wysłałeś im maila. Wczoraj? Przedwczoraj? I jak szybko Tobie
odpisali? Dzieki. :)


Napisałem. Jeśli przeczytasz kilka ostatnich postów, to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 02:59, Vojtas napisał:

Dostałem CDPunkty, ale to trwało jeden dzień - kto jeszcze nie wysłał,
niech nie czeka.

Czyli wysłałeś wczoraj lub w czwartek, tak? Tak?

Nie napisałeś dokładnie, kiedy wysłałeś im maila, tylko, że trwało to jeden dzień. Mogę się tylko domyślić, że wczoraj lub w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie możecie "zamówić" żadnej gry kosztującej 300 pkt? Mi przy każdej próbie wyskakuje komunikat, że aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 09:20, Hoplita napisał:

Też nie możecie "zamówić" żadnej gry kosztującej 300 pkt? Mi przy każdej próbie wyskakuje
komunikat, że aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu.

Chyba nie przewidzieli że tak dużo osób się na to rzuci i kody im się skończyły... Ja dostałem przeterminowany, napisałem już do nich i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wczoraj pisałem, również dostałem przeterminowany i od razu napisałem do supportu GOG.com. Niecałą godzinę temu dostałem odpowiedź i przyznali, że niektóre się przedawniły, ale już to naprawili. Niestety, jak nie działał, tak nie działa. Odpisałem, podłączając ten nieszczęsny serial. Z treści maila wynika, że jeśli nie wykorzystamy tej oferty do poniedziałkowej nocy, to faktycznie będzie to koniec i nikt nam zaocznie, po czasie nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj wieczorem (ok 22) dostałem jeden przeterminowany.
Napisałem od razu do CDProjrktu ale dziś, żeby mieć pewność, napisałem jeszcze do GOGu.
Zobaczymy kiedy odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 13:20, Phobos_s napisał:

Ja też wczoraj wieczorem (ok 22) dostałem jeden przeterminowany.
Napisałem od razu do CDProjrktu ale dziś, żeby mieć pewność, napisałem jeszcze do GOGu.
Zobaczymy kiedy odpowiedzą.


Podobnie było ze mną, też wczoraj wymieniałem i też dostałem przeterminowany. Identyczną sytuację miałem z miesiąc temu. Ale po jakimś czasie kod zaczął działać. Ten wczorajszy już dziś rano był sprawny. Także próbuj pomimo wysłanego e-maila.
Edit. Też wysyłałem wczoraj maila do cdp.pl, także nie wiem na ile to ich robota, bo odpisali tylko, że przyjęli zgłoszenie. Mimo wszystko próbuj wpisywać kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 09:20, Hoplita napisał:

Też nie możecie "zamówić" żadnej gry kosztującej 300 pkt? Mi przy każdej próbie wyskakuje
komunikat, że aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu.

Mam to samo, może ktoś to jeszcze potwierdzić? Szkoda by było, bo akurat te pare gierek jakie chciałem pobrać jest po 300 pkt. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila wysłałem do nich w czwartek. Punktów jeszcze nie dostałem. Mam nadzieję, że do wieczora się wyrobią...
Obecnie mam 124 CDPunkty. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mi dał te brakujące 26, do gry. Chętni niech piszą na GG (12714011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 20:38, Niewiernus napisał:

Takie pytanko - niewykorzystane dotąd kody na wPLNy będą brały udział w nowym programie
lojalnościowym?

Niestety, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 09:20, Hoplita napisał:

Też nie możecie "zamówić" żadnej gry kosztującej 300 pkt? Mi przy każdej próbie wyskakuje
komunikat, że aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu.


Też nie mogę tego zrobić niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas, nadal nie odpowiedziałeś kiedy wysłaleś CD Projektowi tego maila... Napisałeś, tylko, że trwało to jeden dzień aż Ci odpowiedzieli. Wysłałeś do nich maila przed czwartkiem? Dzięki.

Mi na razie nikt nie odpisał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować