Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2012 o 16:31, Zgreed66 napisał:

> W jaki sposób ci się to udało skoro Theme hospital nie ma w katalogu?
O ile się nie myle, jest na liscie jak wejdziesz na goga.

Tak, ale chodzi mi o to, jak za punkty cdprogramu to kupić skoro w katalogu cdp TH nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A konkurencja w tym czasie rozdaje _za darmo_ niezależny dodatek do King’s Bounty - Ścieżki Przeznaczenia. (Ciekawe, dlaczego gram.pl o tym milczy?) To tak dla tych, którzy z definicji plują na Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:30, darkwind21 napisał:

W jaki sposób ci się to udało skoro Theme hospital nie ma w katalogu?


Bo teraz są inne kody. Kiedyś kod z cdprogramu był bezpośredni do danej gry, a teraz kod do gry opisanej za 150 punktow mozna wklepac do dowolnej gry za 6$, a kod 300 za gre 10$.
Wiec trzeba patrzec na katalog goga, bo cdprogramu jest nieaktualny. Jezeli sa promocje to wtedy kody nie dzialaja i jak np. http://www.gog.com/en/gamecard/theme_hospital i trzeba poczekac ~13 godzin na koniec promocji i wtedy bedzie za 6$ czyli 150pk. Tak to dziala chyba teraz, niech ktos mnie poprawi jak jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:27, Zgreed66 napisał:

Jak kupujesz tytuł, przechodzisz przez link na stronę goga. Tam dostaniesz kompletną
listę co możesz kupić za tą ilość punktów. Zaznaczasz tytuł i jest.

Ale czy mogę sobie wybrać dowolną grę z gog.com, czy jestem ograniczony tylko do gier z tej listy http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/lista ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:36, Pafun napisał:

Ale czy mogę sobie wybrać dowolną grę z gog.com, czy jestem ograniczony tylko do gier
z tej listy http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/lista ???

Lista. Ale będzie jeszcze pare tytułów do wyboru na samym juz gogu
Wybierasz obojętnie jaka gre i potem wybierasz tytuł już na gogu. 150 (5.99$), 300(9.99$)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generowane kody dają zniżki 4,99 i 9,99 USD, zniżkę można wykorzystać do zakupu różnych gier z GOG.com, a nie tylko tych, które są na stronie CDProgramu, więc trzeba jedynie zdecydować się na to, czy chce się mieć zniżkę 4,99 USD (trzeba kliknąć na dowolną grę za 150 pkt na stronie CDProgramu), czy 9,99 USD (tj. kliknięcie na dowolną grę za 300 pkt na stronie CDProgramu), a wygenerowany kod kleić przy zakupach na gogu i voila!
Transferu niewykorzystanych punktów pomiędzy użytkownikami nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:00, karolekx23x napisał:

Jestem ciekaw jak długo? Czy maja jakiś dobry pomysł aby odbic się od dna?

Nie ich wina, że mniej zarabiają.
Wydawcy tacy jak EA, Ubisoft sami już wydają swoje gry. Gry konsolowe nie są w większości lokalizowane. Steam.
Chyba wystarczy :)

ps: nie wiem, czy to już dno, ale lepiej niż teraz nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:36, darkwind21 napisał:

> > W jaki sposób ci się to udało skoro Theme hospital nie ma w katalogu?
> O ile się nie myle, jest na liscie jak wejdziesz na goga.
Tak, ale chodzi mi o to, jak za punkty cdprogramu to kupić skoro w katalogu cdp TH nie
ma ?



Bierzesz coś za 150 punktów albo 300 (obstawiam bardziej 150 bo Theme Hospital jest za mniej niż 5 USD), dowolna gra z katalogu, dostajesz kod na grę, klikasz w link i wybierasz Theme Hospital spośród gier które masz do wyboru.

Troche odwaliłem z punktami bo gdybym wiedział, że za 300 punktów mogę mieć coś z katalogu za 9.99 USD to bym wziął np. FTL albo To The Moon.


Czy ktoś może to potwierdzić? Czy wykorzystanie kodu za 300 punktów umożliwia mi kupienie droższych gier i nowszych spoza katalogu CDPROGramu? Byłbym wdzięczny za odpowiedź (no a najlepiej jakby ktoś sprawdził czy To The Moon, Hotline Miami i FTL można kupić w ten sposób).

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieje ze CDP Red zacznie tworzyć wiecej marek niż Wiedzmin wtedy CDP skorzysta. Nowa gra zapowiedziana ale moze z czasem nie bedą to tylko 2 tylko wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i również jak kolega u góry mam 127 punktów, jak ktoś nie ma co zrobić z punktami to bedzie miał moją dozgonna wdzięczność za pomoc w dobiciu 150 :) adres email w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Gier nie kupuję jakoś wybitnie dużo - wiadomo, praca niezwiązana z grami to i czasu już nie tyle.
wPLNy zbierałem, cdprogram - zdarzało się coś zarejestrować, nowy hiper-giga-program lojalnościowy -> jest już mi obojętny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:36, Smok_Wawelski napisał:

A konkurencja w tym czasie rozdaje _za darmo_ niezależny dodatek do Kings Bounty
- Ścieżki Przeznaczenia. (Ciekawe, dlaczego gram.pl o tym milczy?) To tak dla tych, którzy
z definicji plują na Cenegę.


Dodatek zrobiony nie przez producenta tylko jakaś osobę. To tak jakby się chwalić modami do gry (których notabene jest dużo więcej i o wiele lepsze niż to, co cenega rozdaje "za darmo").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:04, Skrzypiec napisał:

Szkoda. Jednak dużo pkt nie stracę to bolesną dla mnie jest wyłączenie usługi.


W mailu od CDP.pl jest zapowiedź uruchomienia nowego programu lojalnościowego (jeżeli byłyby to gry lub zniżki na gry z CDP.pl, to przynajmniej będą lokalizowane, czego brak na GOG.com - jak można poczytać wyżej - niektórym doskwierał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:14, vegost napisał:

> A jest jakaś gra do 100 punktów ?
> Bo ja to teraz żadko kupuję grę w normalnym sklepie ,więc promocji mam niewiele
:P

Właśnie nie ma... Sam stracę właśnie pkt, bo nie mogę na nic wymienić..

Też własnie sprawdzałem katalogi ;/
Szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować