Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Assassin`s Creed III druga największą premierą tego roku na Wyspach

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Assassin's Creed III nie miał sobie równych – przygody Connora pokonały m.in. FIFĘ 13 i WWE 13, które również znalazły się na podium. Tuż poza nim uplasowała się z kolei inna gra sportowa, Football Manager 2013.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Assassin's Creed III druga największą premierą tego roku na Wyspach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie sporo kasy dostawać od Ubigówna bo ciągle piszecie o tej beznadziejnej gierce Assassins Creed. Już mi się odechciewa wchodzić na gram.pl bo jest tu coraz gorzej. Potraficie napisać 15 niusów o takich pierdołach że aż się niedobrze robi. Napier.. reklam o tej gierce dla dzieciaków ale przestańce w końcu codziennie o niej pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:05, Arhoz napisał:

Jeszcze chciałem dodać że [cenzura] mnie obchodzi w co grają na wyspach, co kupują na wyspach
i wszystko co jest z nimi związane mam głeboko w [cenzura].

Widzisz, ale jednak wszedłeś do wątku i napisałeś aż dwa komentarze, co oznacza, że tekst zdał egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:04, Arhoz napisał:

Musicie sporo kasy dostawać od Ubigówna bo ciągle piszecie o tej beznadziejnej gierce
Assassins Creed. Już mi się odechciewa wchodzić na gram.pl bo jest tu coraz gorzej. Potraficie
napisać 15 niusów o takich pierdołach że aż się niedobrze robi. Napier.. reklam o tej
gierce dla dzieciaków ale przestańce w końcu codziennie o niej pisać!

A Ty co? Zatwardzenie masz? Zupa była za słona? Dziewczyna Cię rzuciła? Jeśli tak to proszę ale to proszę, nie obrażaj żadnych gier ani graczy tylko idź ponawalać w poduszke etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:05, Arhoz napisał:

Jeszcze chciałem dodać że [cenzura] mnie obchodzi w co grają na wyspach, co kupują na wyspach
i wszystko co jest z nimi związane mam głeboko w [cenzura].


No to nie czytaj tego :D może inni chcą wiedzieć co się dzieje w szeroko pojętej branży growej - w końcu chyba temu jest ten serwis poświęcony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie że to chyba tylko wersje na konsole zostały tak dobrze sprzedane, a gdzie tam PC. W tym roku AC3 rozgniotło wszystkie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować