Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Dragonborn The Elder Scrolls V: Skyrim oficjalnie zapowiedziane. Dosiądziemy smoka!

54 postów w tym temacie

Zaraz zaraz... Na Dawnguard czekaliśmy 3 miesiące więc ja tu sie szykuje na maks kwiecień! :)

Chyba że jakimś cudem Cenega tym razem zaczęła negocjacje wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie dodatek na jakieś 30h, na co się zapowiada (Vvardenfel + Solstheim) to 70zł za nią będzie IMHO uczciwą ceną, mnie jednak to nie zainteresuje do czasu wydania pakietu zbiorczego...

About the trailer: Chyba każdy kto widział trailer i grał w TES III oraz dodatki, cieszył japsko gdy zobaczył Solstheim, te małe kurduple na dzikach, Nethe, i grzybo-domy, które podobno

Spoiler

zostały zniszczone przez wulkan wraz z resztą wyspy

O_o

Dosiadanie smoków może być fajną sprawą jeśli będzie na takiej samej zasadzie jak jazda konno, bo za taką jazdę jak
Spoiler

po złapaniu Odahviinga

to ja podziękuję.

Pewnie ten pierwszy DB będzie umarlakiem (Czy to czasem Tiber Septim nie był pierszym Dragonbornem??) albo pod maską czeka nas spore zaskoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solstheim to moje ulubione miejsce ze wszystkich gier i cieszy mnie bardziej niż latanie na smokach... tylko niektóre ujęcia pokazują, że pewne lokacje wyglądają jak Vvardenfell a to nie dobrze, nie lubiłem tych chitynowych domków i wielkich grzybów. W ogóle coś się za dużo zmieniło przez te 200 lat.

A Dawnguard, którego tu zamówiłem ma obsówę widzę... mogłem zamówić na muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać wydania zbiorczego. Podstawkę zaliczyłem na Xboxie co zajęło mi ponad 60 h mimo, że sporo wątków pobocznych sobie odpuściłem (np. Mroczne Bractwo i Gildię Magów). Teraz trzeba trzymać kciuki za Cenegę żeby to się ogarneli i wydali to bez większych opóźnień.

Tym razem zagram na PC po polsku i z modami, szczególnie mody mnie cieszą bo gra na konsoli sporo pod tym względem traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już wydawać te dodatki,chciałem w spokoju sobie GOTY kupić...

A miałem nadzieje na wydanie GOTY jeszcze przed feriami,tak,żeby mieć w co grać podczas tych dwóch tygodni... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:45, bobobo napisał:

A miałem nadzieje na wydanie GOTY jeszcze przed feriami,tak,żeby mieć w co grać podczas
tych dwóch tygodni... :/

Kupisz w późniejszym terminie, bogatsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:45, bobobo napisał:

Przestańcie już wydawać te dodatki,chciałem w spokoju sobie GOTY kupić...

A miałem nadzieje na wydanie GOTY jeszcze przed feriami,tak,żeby mieć w co grać podczas
tych dwóch tygodni... :/


Chyba żartujesz! Tych DLC to jeszcze z 6 wyjdzie, zobaczysz.
Za rok może 2 GotY wyjdzie, nie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:48, Zgreed66 napisał:

Kupisz w późniejszym terminie, bogatsze ;)


Na święta... następne ;)

@Sanders-sama

6 na pewno nie,co najwyżej z dwa. I jakieś pomniejsze DLC-ki (zbroja dla smoka uhuhu). Nie mogą cały czas robić nowych dodatków,bo gracze ich nie kupią,jeszcze po takiej cenie (1600 MSP omg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:49, Sanders-sama napisał:

Za rok może 2 GotY wyjdzie, nie wcześniej...

Lub nie wyjdzie w ogóle, bo coraz więcej wydawców zwyczajnie takich edycji nie robi. Jeszcze gdzieś taniej by taki zestaw mógł być sprzedawany a przecież trzeba kontrolować ceny dlc...

Może wyjdzie kiedyś jakiś pakiet zbiorczy... na Steam z blokadą na Polskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:50, bobobo napisał:

6 na pewno nie,co najwyżej z dwa. I jakieś pomniejsze DLC-ki (zbroja dla smoka uhuhu).
Nie mogą cały czas robić nowych dodatków,bo gracze ich nie kupią,jeszcze po takiej cenie
(1600 MSP omg).


Zdziwisz się co gracze potrafią kupić :)

@Arcling

Nie wyobrażam sobie żeby nie wydali, ewentualnie zostanie kupno kluczy z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Bethesda lubi wydawać edycje zbiorcze, bo wiedzą, że na tym zarobią. Jak nie teraz, to za parę lat wyjdzie jakieś Anniversary Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale takie coś jak "Hearthfire" nie powinno być w postaci DLC. Zaczyna mi się to kojarzyć już z cięciem gry na części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:05, vegost napisał:

Ale takie coś jak "Hearthfire" nie powinno być w postaci DLC. Zaczyna mi się to kojarzyć
już z cięciem gry na części...

"Hearthfire", było zawsze raczej w formie moda. Więc jak dla mnie jest to jeden z najprostszych sposobów na dodatkową kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:07, Zgreed66 napisał:

"Hearthfire", było zawsze raczej w formie moda. Więc jak dla mnie jest to jeden z najprostszych
sposobów na dodatkową kasę ;)


Coś jak zbroja dla konia ? : ) Czasami Bethesda zachowuje się jak EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:11, vegost napisał:

Coś jak zbroja dla konia ? : )

Można sobie żartować, ale zbudowanie i umeblowanie wszystkich 3 domostw to kilka godzin zabawy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:19, Kadaj napisał:

Można sobie żartować, ale zbudowanie i umeblowanie wszystkich 3 domostw to kilka godzin
zabawy. ;p

Nie wiem, czy podziwiać ludzi którym się chce chałupę umeblować ;)
Ja bym pomyślał, że takie cuś to strata czasu. Nigdy takie mody, czy rozwiązania w grach mnie nie pociągały.
Właściwie zawsze to był filler który wkurzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować