Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Dragonborn The Elder Scrolls V: Skyrim oficjalnie zapowiedziane. Dosiądziemy smoka!

54 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2012 o 20:09, mw89info napisał:

Żebyś się nie zdziwił jak je otworzysz. Jak zobaczyłem pudełkowe wydanie Dawnguarda to
przypomniał mi się jeden cytat z Biblii:

„I zapłakał Jezus” [J 11, 35]

;)


No wiem, wiem, że papierek. Ale grunt, żeby pudełko na półce stało. Do srodka nikt zaglądać nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhemmm...khemmm...memlem....a moze najpierw rozwiaza problem skaczacych w powietrze dzikich zwierzatek na powyzej 80 klatek na sekunde....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja postać na 81lvl ze wszystkimi skillami na 100 czeka xd Oby nie bylo tak jak z Dawnguardem, ze wysokopoziomowe postaci przebijaja sie przez hordy wrogow jak przez powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 23:02, HazeY napisał:

Moja postać na 81lvl ze wszystkimi skillami na 100 czeka xd Oby nie bylo tak jak z Dawnguardem,
ze wysokopoziomowe postaci przebijaja sie przez hordy wrogow jak przez powietrze...


Zazdroszczę, że Ci się chciało tak wszystko rozwijać :D ja skończyłem na 60 lvl, a mialem już wszystkie lokacje odwiedzone :) Może w dodatkach trochę jeszcze moją postać doszkolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Po tak długim czasie abstynencji growej, człowiek zaczyna się zastanawiać, jak ulubiona seria może daleko zajść Ciagle się rozwijać.... I w jakim kierunku?... ten kierunek mi bardzo odpowiada swoją drogą. Taki Bloodmoon, tylko z nową graficzką. Chociaż fakt, że będzie można dosiąść smoka, wywołuje u mnie szeroki uśmiech.
:D
http://www.rpgfan.com/reviews/bloodmoon/bloodmoon-3b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 17:45, bobobo napisał:

Przestańcie już wydawać te dodatki,chciałem w spokoju sobie GOTY kupić...


Ja też właśnie czekam na edycję GOTY... Ale akurat nie śpieszy mi się jakoś bo mam w co grać a czasu niewiele :)
Jeśli GOTY wyjdzie w przyszłym roku to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 23:15, pawbuk napisał:

> Moja postać na 81lvl ze wszystkimi skillami na 100 czeka xd Oby nie bylo tak jak
z Dawnguardem,
> ze wysokopoziomowe postaci przebijaja sie przez hordy wrogow jak przez powietrze...


Zazdroszczę, że Ci się chciało tak wszystko rozwijać :D ja skończyłem na 60 lvl, a mialem
już wszystkie lokacje odwiedzone :) Może w dodatkach trochę jeszcze moją postać doszkolę
;)


Nabiłem z 250h już i w sumie, co jakiś czas sobie pogrywam :p Umiejętności można rozwijać w różny sposób. Biernie można pancerze, bo zostawiasz na długi czas obok jakiegoś szczurka i leci, ale reszte już trzeba samemu. Skradanie najlepiej rośnie przy ciosach w plecy z ukrycia. Najgorsza była magia, bo mi jakoś wolno leciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o polską edycję pudełkową Dawnguard to nie jest tak źle jak na zachodzie. W pudełku znajdziemy ulotkę objaśniającą przebieg instalacji, kartę z punktami do Kompanii Graczy oraz kartę z kodem do Steam. Karta jest wielkości karty bankomatowej i jest umiejscowiona w specjalnym, dopasowanym slocie w pudełku (zamiast miejsca na płytę jest właśnie ten slot na kartę). Zaraz zabieram się do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze, ale tez czekam na cos wiekszego,rozszerzenie. DLC maja to w sobie, ze sa (dosc) krotkie i wydaje sie, ze fabula w nich jest raczej streszczeniem niz opowiescia. Niemniej kupie pewnie Ddragoborna jak tylko wyjdzie na PC na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 23:02, HazeY napisał:

Moja postać na 81lvl ze wszystkimi skillami na 100 czeka xd Oby nie bylo tak jak z Dawnguardem,
ze wysokopoziomowe postaci przebijaja sie przez hordy wrogow jak przez powietrze...


W Skyrim max to 80lvl... Chyba, że Dawnguard pozwala osiągnąć wyższy lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 18:25, Sinirio napisał:



W Skyrim max to 80lvl... Chyba, że Dawnguard pozwala osiągnąć wyższy lvl.


Normalenie, aż sprawdziłem. 81 jak byk. Może to chodzi o to, że można wbic 80 poziomów, a jeśli zaczynamy na 1 to 1+80=81 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:44, HazeY napisał:

>
>
> W Skyrim max to 80lvl... Chyba, że Dawnguard pozwala osiągnąć wyższy lvl.

Normalenie, aż sprawdziłem. 81 jak byk. Może to chodzi o to, że można wbic 80 poziomów,
a jeśli zaczynamy na 1 to 1+80=81 :P


W teorii LVL można nabić wyższy ale nie ma go czym nabijać, bo wszystko ma się już na max. Skyrim to symfonia bugów i dziwnych patchy więc może ten lvl jakoś wskoczył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować