Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 4 trafi na pecety? Microsoft nie pozostawia wątpliwości

53 postów w tym temacie

Może mi ktoś wyjaśnić, na czym polega fenomen tej serii? Nigdy w nią nie grałem, a po jakichś gameplayach nie bardzo widać, co jest w niej takiego super (chociaż screeny z tej części robią wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 18:16, Madoc napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, na czym polega fenomen tej serii? Nigdy w nią nie grałem, a po
jakichś gameplayach nie bardzo widać, co jest w niej takiego super (chociaż screeny z
tej części robią wrażenie).

Też tego osobiście nie czuję, ale z tego, co mówią ludzie, to gra ma fajny singiel z całkiem ciekawą fabułą i takim "klasycznym", prostym gameplayem, oraz świetne multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia co jest takiego w tej grze. Grałem w pierwszą część. Którąś tam widziałem u brata na konsoli. I jakoś mnie nie zachwyciła. Może jakiś fan się wypowie ?

Poza tym jaki sens wypuszczać część 4 skoro poprzednich (bodajże oprócz pierwszej) nie ma ? To jak oglądnąć 1 i 4 odcinek kiepskiego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to seria ma wciągające, porządnie przygotowane Multi, fajny świat i kozackiego bohatera :P. Ale nie widzę teraz sensu wydawania następnej części na PC. Dwójka była porażką więc PCtowcy i tak serii dobrze nie znają a wciskanie jej w takim punkcie mija się z celem. Dobrze, że po 2 sobie odpuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwórka jest początkiem nowej trylogii więc znajomość wydarzeń z poprzednich części nie jest wymagana.

Fenomen serii? Ogólnie "kozackość". Świetny bohater oraz pozostałe postaci, genialna muzyka oraz grafika. Prosty, satysfakcjonujący oldschoolowy gameplay do tego jedno z najlepszych multi, które w czwórce jest o wiele bardziej przystępne a nadal jednak zadowala pro graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 18:37, BuIkers napisał:

Halo zostawmy konsolowym casualom i innym gimbusom :)


Trollowanie zostawmy trollom..

Halo jest wspaniałą serią, najbardziej skillowe multi na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 4 trafi na pecety i będzie stać w sklepach na półkach w cenie 250 zł lub większej . W końcu ktoś schowa z grę z powrotem do magazynu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 18:16, Madoc napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, na czym polega fenomen tej serii? Nigdy w nią nie grałem, a po
jakichś gameplayach nie bardzo widać, co jest w niej takiego super (chociaż screeny z
tej części robią wrażenie).


Zobacz sobie akcję z bombą z dwójki a będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby to miało sens, to trzeba najpierw pozostałe części wydać na PC. Inaczej wydawanie pojedynczych części mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 18:37, BuIkers napisał:

Halo zostawmy konsolowym casualom i innym gimbusom :)

Doskonały trolling od osoby, która konsoli na oczy nigdy nie widziała i myśli, że hardcore''owe gry są tylko na boskim PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego ta gra nie wyjdzie na PC, wystarczy poczytać komentarze wyżej :p. A tak poważnie myślę, że gracze PC dzisiaj słabo znają markę Halo, na PC wyszła tylko jedynka i dwójka, ale kiedy to było? Dzisiaj przechodząc obok półki sklepowej wyglądałoby to tak - "O, jakaś czwarta część czegoś tam, Halo? Nie znam lub coś tam słyszałem, ale nie wiem o co chodzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować